Vartotojo miela pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-30 16:08:53 | Nuoroda
Francain rašė:

Visgi VU balas bus gerokai aukštesnis nei KMU. Nors viskas gali apsiversti aukštyn kojomis, kadangi įvestas studento krepšelis. Gal kas iš čia kalbančių į farmaciją kėtinate stoti? :)

Aš ketinu studijuoti farmaciją. Labai patinka chemija, o farmacijoj jos labai daug, tai manau patiktų man ten;> Kaip tau? Irgi gal farmaciją žadi rinktis?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:39:37 | Nuoroda

Egzaminas ne visada atspindi tavo žinias. (Čia replika Muuuuu). Pavyzdžiui aš chemiją labai gerai moku, o iš egzamino turbūt gausiu 80-90, nes daug klaidelių privėliau neįsiskaičiusi gerai į klausimus. O tau, egzzzotika, tikrai nereikia nusivilti, jei bio ir lt geriau gausi, tai balas normalus bus. Visgi bio didelę dalį procento sudaro;>> Bandyti visada verta. Na kai sužinosim rezultatus, bus aiškiau gal kažkiek, o dabar dar sunku kažką pasakyt;] Bet kad konkurencija didelė bus tai tikrai;> Sėkmės, mergaitės! Jei viskas bus gerai, gal susitiksim farmacijoj:>

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:25:29 | Nuoroda
Monikitita rašė:

prisijungsiu ir as prie bendraminciu farmacija baigus tikrai ne vien vaistineje dirbt galima. As kiek domejaus tai suzinojau, kad lb puikios perspektyvos ivairiose uzsienio kompanijose, steigianciose filialus Lietuvoj. Beje ir seimos gydytojai meta darbus ir pereina i farmacija, nes uzsidirbt tikrai galima. Tik ta pati pradzia..eit per poliklinikas ir vaistus iskisinet mane kazkaip nelb vilioja  O chemijos egzaminas buvo lengvas, bet taip susimaut sugebejau.. tai tikiuos ,kad lietuviu mane patemps o gal kas zino kiek siemet priims i vf? nieko nesu girdejusn, kaip toliau yra po tu 5m, yra koks magistras toliau ar ne? kaip ten ?

 Farmaciją baigus, tuos 5 metus, gauni magistrą;> Beje, ir aš į farmaciją stoti noriu. Jau seniai galvojau apie šias studijas. Farmaciją 1 numeriu rašysiu;> 

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:39:14 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
miela rašė:
Monikitita rašė:

prisijungsiu ir as prie bendraminciu farmacija baigus tikrai ne vien vaistineje dirbt galima. As kiek domejaus tai suzinojau, kad lb puikios perspektyvos ivairiose uzsienio kompanijose, steigianciose filialus Lietuvoj. Beje ir seimos gydytojai meta darbus ir pereina i farmacija, nes uzsidirbt tikrai galima. Tik ta pati pradzia..eit per poliklinikas ir vaistus iskisinet mane kazkaip nelb vilioja  O chemijos egzaminas buvo lengvas, bet taip susimaut sugebejau.. tai tikiuos ,kad lietuviu mane patemps o gal kas zino kiek siemet priims i vf? nieko nesu girdejusn, kaip toliau yra po tu 5m, yra koks magistras toliau ar ne? kaip ten ?

 Farmaciją baigus, tuos 5 metus, gauni magistrą;> Beje, ir aš į farmaciją stoti noriu. Jau seniai galvojau apie šias studijas. Farmaciją 1 numeriu rašysiu;> 

 kiek konkurentu pas mus jau :D o jei tenais neistosi kur tada stosi?? o i mokamas studijas rasysi?

 Uoj net nežinau dėl mokamų studijų. Brangu. Tai kaži ar rašysiu. Dar medicina, visuomenės sveikta pas mane sąraše bus, o daugiau dar pagalvosiu, kai rezultatus gausiu. O tu ką dar rašyti žadi be farmacijos?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:41:01 | Nuoroda
Monikitita rašė:

o jei toliau dar mokytis nori ? as irgi pirmu nr rasysiu..

 Gali vadyba dar mokytis;D Tai gal karjeros laipteliais aukščiau pakilsi;>  Man rodos, tau užteks ir tų 5metų;>

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:44:25 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
miela rašė:
Monikitita rašė:

o jei toliau dar mokytis nori ? as irgi pirmu nr rasysiu..

 Gali vadyba dar mokytis;D Tai gal karjeros laipteliais aukščiau pakilsi;>  Man rodos, tau užteks ir tų 5metų;>

 o kaip vadyba?? po farmacijos galima ir vadyba eit mokytis?

 Neakivaizdžiai;> Dirbdamas gali ir mokytis. Manau praverstų. Bent kiek iš pažįstamų girdėjau, tai sakė turbūt dar ir vadybą baigs.

Žinutė parašyta: 2009-06-22 13:49:57 | Nuoroda
Monikitita rašė:

pasiziurek yra kmu stojimai balai praeitu metu, tai mazdaug galim pasiziuret kokiu balu reik istot. kazkaip manau , kad siemet dar per kokius 0,3 pakils

 Preitais metais stojo tik su dviem egzaminais ir dar koficientai skyrėsi. Tai va, nelabai ką ir nuspręsi pagal praeitus metus;>

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:08:00 | Nuoroda
rasyt rašė:

o gal kas planuojat i farmacija stot?nes tokiu formume beveik neaptikau...tai atsiliepkit, galbut busimi kolegos :)

 Na kaip tai nėra. Yra gi. Užsuk į "Farmacija KMU 2009". Kažkiek būsimų farmacininkų rasi;> Beje, ir aš į farmaciją noriu.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 22:06:40 | Nuoroda

Kažkaip mažokai būsimų farmacininkų čia. Pagal lamabpo duomenis tai jau 73 žmonės pirmu nr. farmaciją parašė:> Apsireiškit, pabendrausim visi;>

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:47:15 | Nuoroda
gabike rašė:

Sveiki as ir apie farmacija jau tiek prisisvaigus kad nzn ziauriai noriu jau net niekur kitur nebenoriu jauciu i kokia kineziterapija istociau apsiverkciau ziekit o kas ten su anglu kalba yra? mes cia kaip mokomaji dalyka turesim ar kaip?

 Anglų kalbos testą reikia laikyti, pagal jį suskirsto į grupes:) O anglų k. kaip mokomasis dalykas irgi bus;>

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:41:26 | Nuoroda

To siesta. Sutaupysi pinigėlių tik vieną specialybę parašius;) Aš tai 4 parašiau dėl visa ko;) Kodėl apsisprendei į farmaciją stoti?;)

Mano konkursinis balas 19,6

Žinutė parašyta: 2009-07-02 12:58:19 | Nuoroda
gabike rašė:

Sveiki as ir apie farmacija jau tiek prisisvaigus kad nzn ziauriai noriu jau net niekur kitur nebenoriu jauciu i kokia kineziterapija istociau apsiverkciau ziekit o kas ten su anglu kalba yra? mes cia kaip mokomaji dalyka turesim ar kaip?

 Gabike, iš kokios mokyklos būsi?:)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 13:50:51 | Nuoroda
siestaa rašė:
 laisvai su tokiu ir tu istosi :) o kodel pati renkiesi farmacija?

Labai dvejojau tarp medicinos ir farmacijos. Bet šiais metais apsisprendžiau, kad į farmaciją labiau noriu. Turbūt daugiausiai įtakos turi tai, kad chemiją gerai sekasi ir patinka:> Ir dar kad studijos trunka 5metus. Ir dar turiu pažįstamą, būsimą antrakursį , kuris daug visko apie studijas papasakojo ir taip dar labiau mane paskatino rinktis šią specialybę;>

Žinutė parašyta: 2009-07-03 00:31:27 | Nuoroda
gabike rašė:
 didzdvario siauliuose  o tu?

 Taip ir galvojau, kad iš didžvario. Sakė jūsų chemijos mokytoja, kad kažkur 4-5 žada stoti į farmaciją;) Aš iš jjg.

Žinutė parašyta: 2009-07-07 00:05:20 | Nuoroda
gabike rašė:
 nu palyginus tj daug labai o pas jus kiek i farmacija taikanciu?

 Kažkaip niekas nesigyrė, kad į farmaciją nori. Dauguma mediciną renkasi;) Kaip pas jus?;>

Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:37:07 | Nuoroda
Monikitita rašė:

o kaip jusu  bendraklasiam sekes su egzaminais, kurie irgi nori i farmacija?

Pasirodo dar viena mergaitė parašė farmaciją pirmu numeriu:) man rods bio virš 80 gerokai chemija irgi, tik lietuvių sakė nelabai;> Nežinau kiek dar slapukų yra stojančių į farmaciją;>> Apsiklausinėjau tuos, kur labai gerai išlaikė;) Tai VU arba KMU mediciną renkasi:] Tai va tokios žinios iš mano gimnazijos;>


Žinutė parašyta: 2009-07-07 17:43:36 | Nuoroda
siestaa rašė:

busim koleges :) rasiau vienintele farmacija :)

 Džiugu;> Po liepos 22d. paaiškės ir daugiau būsimų kolegų;))

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:09:42 | Nuoroda
Medix rašė:
miela rašė:
Monikitita rašė:

o kaip jusu  bendraklasiam sekes su egzaminais, kurie irgi nori i farmacija?

Pasirodo dar viena mergaitė parašė farmaciją pirmu numeriu:) man rods bio virš 80 gerokai chemija irgi, tik lietuvių sakė nelabai;> Nežinau kiek dar slapukų yra stojančių į farmaciją;>> Apsiklausinėjau tuos, kur labai gerai išlaikė;) Tai VU arba KMU mediciną renkasi:] Tai va tokios žinios iš mano gimnazijos;>

 ka tu skaitai gerai islaike?:)"kiek cia %?

 Visus virš 90%:>

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:16:27 | Nuoroda
Medix rašė:

daug tokiu?:D

 Hmm.. skaičiuoju;> 7 lygais:) Čia tik apie savo biologijos grupę kalbu (nes šiandien visa grupė susitikom):> Kaip kitoj grupėj nežinau;)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 18:22:51 | Nuoroda
Medix rašė:

keista, kad tiek zmoniu 20 konkursini bala turetu;D

 Aš tai nieko keisto nematau;) Už tat kitoj grupėj tik keletas žmonių kurių labai aukšti balai;) O kaip pas jus?:)