Vartotojo digita pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:49:29 | Nuoroda
na bent jau aš tai patenkinta... iki egzamino bijojau neišlaikyt, baigus rašyt egzaminą, tikėjausi, kad gausiu 20 - 30%, o gavau 56% žinau, nėra ypatingai daug, bet kaip man, bene visiškai nemokėjusiai matematikos, tai tikrai gerai taip, labas streikuoja.. gerai,kad kitą kortą turėjau.... šiaip rezultatais daugmaž patenkinta... išskyrus biologijos.... daugiau tikėjausi, bet ką jau padarysi...
Žinutė parašyta: 2008-06-20 23:58:56 | Nuoroda
žiauriai susivariau...... 72%...... ate svajonės....
Žinutė parašyta: 2008-06-21 00:00:30 | Nuoroda
taip, labas tinkle kažkas stringa... pasikeičiau kortą į ežio, tai tuoj atsakymus gavau...
Žinutė parašyta: 2008-06-25 12:11:49 | Nuoroda
nepamirškit, kad vakar joninės buvo, taip kad atsakymų reiks palaukt DDDD aš, manau, prastokai išlaikiau.... rašiau rašinį.... dabar galvoju, kad gal ne į temą..... o kažkada galvojau, kad gal ir iki kokių 90% ištempčiau... per bandomąjį 98 gavau.... deja, nepalyginsi bandomojo su šituo....
Žinutė parašyta: 2008-06-25 19:05:18 | Nuoroda
rašiau apie toleranciją. gavau 91%. manau, visai gerai. :} nors maniau, kad visko gali būti... juk žinot, kaip čia su tuo lietuvių egzaminu būna... nepatenkintų daugiau nei patenkintų...
Žinutė parašyta: 2008-06-25 20:23:47 | Nuoroda
na aš gavau 91%. pilotinės užduoties 98%. tačiau pilotines užduotis vertina savi mokytojai, tad tuose vertinimuose kartais apsilenkiama su objektyvumu, tad visai nenuostabu, kad pilotinės užduoties ir valstybinio egzamino rezultatai skiriasi. na taip, daugiau būtų buvę puiku, tačiau maniau, kad rašinį "nupyliau" ne į temą... ir šiaip egzamino metu buvau labai abejingai nusiteikusi... paskui pradėjau nerimauti. maniau, kad gausiu kokius 20%. tačiau, rezultatas visai geras.:} o kas dėl metinių pažymių... na, pati turėjau 9 - 10, tačiau, manau, kad mokykloje gauti pažymiai nelabai daug ką reiškia.. juk įvertinamos tik tavo žinios, su kitų balais tavieji nelyginami, o dar jeigu mokytojas palankiai į tavo darbus žiūri.. taip ir prisideda arba atsimeta balas kitas... ir šiaip... juk visi žinome, kad visąlaik gimtosios lietuvių kalbos egzaminą visada lydi nesusipratimai, skandalai... juk šis egzaminas toks subjektyvus.. moksleivis gali manyti vienaip, ir ta jo nuomonė iš esmės yra teisinga... tačiau.... juk visų nuomonių į vertinimo instrukciją nesurašysi... taip, teisingai, tai loterija.... nemėgstu šio egzamino, labai nemėgstu. o kaip jūs?
Žinutė parašyta: 2008-06-28 23:55:23 | Nuoroda
rašo tie lietuvių kalbos egzamino vertintojai ir kitokius įvertinimus.. ;D gavau 91%.. biologijos susimoviau, turbūt perdaug atsipalaidavusi buvau... ;D -72%, chemijos 70%... nieko ypatingo... norėčiau ir aš bandyti stoti į ekologiją VU... tik vat, abejoju dėl perspektyvų, nors kaip kažkas anksčiau šiame forume parašė - niekas darbo ant lėkštutės neatneš, tačiau nesinorėtų, kad išleisti pinigai ir ketveri metai mokslų nueitų perniek... :}} kuo ekologija patraukli? na, ji labai susijusi su gamta.... :}} ekologijos mokslas dabar yra aktualus šiuolaikiniame chemikalais dusinamame pasaulyje... nors, manau, kad nelabai ką pakeis tie bandymai gyventi ekologiškiau, ir gal net šiame amžiuje žemėje klimatas vistiek atšals...:}}} bet juk tai natūralu:}} ( čia šiaip ne visai lyrinis nukrypimas...)
Žinutė parašyta: 2008-06-29 00:11:47 | Nuoroda
o kaip dėl užsienio kalbos? jeigu mokykloje aš mokiausi prancūzų kalbą? turėsiu anlgų kalbą pradėti nuo nulio, ar duos kokių testų, kuriais nustatytų mano anlų kalbos išmanymo lygį?....
Žinutė parašyta: 2008-06-29 00:23:40 | Nuoroda
beje, kaip ten su užsienio kalbomis? jeigu aš mokiausi mokykloje pramcūzų kalbos, ar man ją reikės universitete ir toliau mokytis, ar galėsiu pereiti prie anlgų kalbos? jeigu galėsiu, tai kaip? ar nuo pačio žemiausio lygio, ar turėsiu atlikti kokius nors testus, kuriais būtų išaiškintas mano anglų kalbos mokėjimo lygis?... (ech, maišo man ta graži prancūziukų kalba..:}...)
Žinutė parašyta: 2008-06-29 14:51:12 | Nuoroda
moi,ca va bien..:} nei iš ten, nei iš ten, ir kitur vaikams į galvas buvo kalama prancūzų kalba(užtat džiaugiuosi, kad mokykloje neteko mokytis rusų kalbos, nemėgstu aš jos, nors Lietuvėlėje labai jau dažnai ausis išgirsta šios kalbos žodžius... manau, kad per dažnai.. )...;] beje, ačiū už informaciją;] o dėl pieno... neįsivaizduoju, kaip galima mėgt pieną, pirktą iš parduotuvės... neaišku, ko į jį pridėta, kaip jis beapdorotas... ir dar už kokią kainą MAXIMA tą "pieną" parduoda... neveltui sakoma, kad Lietuvą valdo Vilniaus Prekyba... matau, tamstą ekologijos mokslai tikrai labai traukia;] džiugu. mane, pavyzdžiui, abejonės ilgai kankino... o tai tikrai negerai. kai nežinai, ko nori, nejauti to entuziazmo, kuris jaučiamas siekiant savo užsibrėžto tikslo... beje, gal žinot, kaip VU ekologijoje su Erasmus programa? :} labai norėčiau kokiam antram kurse nors atrankoje sudalyvauti. labai jau traukia patirtis užsienyje.;}}}
Žinutė parašyta: 2008-06-29 21:24:12 | Nuoroda
na ne, nesu aš nacionalistė, ne.... ;dd kaip tik nepalaikau tokių eisenų, kokias "skin'istai" per kovo 11-ąją organizuoja, tiesiog, po tam tikrų atsitikimų nelabai mėgstu vienos tautos... ne pavienių asmenų, bet gal pačio visos tautos mentaliteto, net nežinau.... bet nacionaliste savęs nelabai laikyčiau, kaip tik manau, kad į savo šalį reikia pritraukti svetimšalių, tačiau patiems savo šaknų neišsižadėti, ir atsiminti, kad esame ne kokie slavai, o baltai...:] (na gerai, nepykit, jeigu čia yra slavų, germanų ir t.t. tiesiog savo žodžius taikau daugumai lietuvių tautybės žmonių:}}....) o apskritai, tai aš išvis nelabai mėgstu pieno...;D bet visai mėgstu kefyrą... tik štai, šį produktą tai jau perku tose pačiose maximose.... ;d Šiaip tai aš už natūralų produktą. ar tie patys pieno produktai, ar duona, mėsos gaminiai.. na, skonis kaikurių gal ir prastesnis, ne toks malonus uoslei ir liežuvio svogūnėliams, tačiau bent jau žinai, iš kokių medžiagų gauni energijos. nors..... manau, kad visiems ar bent jau daugumai užeina noras užkrimsti kažko "žiauriai" nesveiko, tačiau skaniai atrodančio. maistas akims, nuodas skrandžiui, tačiau dažnas neatsispiria...;] taigi, ir aš manau, kad užsienyje pastudijuoti nors truputį neblogai, tik kaži, ar praeičiau atranką, o ir su finansavimu neaiškūs reikalai... na, bet dar ne metas... tiesiog tokios mintys kirba jau keletą metų....;]] stoti į užsenį per vėlu, kaip man, per rizikinga, nes gali būti sunku su užsienio kalba ir dar brangu. tai nuo kada jau traukia ekologija? chm.... na mano prancūziškas akcentas nekoks...;D nors anglų kalbos nesimokiau jau dvejus metus, tačiau pirmenybę teikiu būtent šiai kalbai, nes man ji lengvesnė, tik gal mažiau žinau anlgiškų nei prancūziškų žodžių. na..."R" tariu kaip.."chhh(r)....?... paris=pachhis...aj, nežinau..;dd... (na, kai žmogus"skrepliuojasi", panašiai.. .. )
Žinutė parašyta: 2008-07-25 21:48:42 | Nuoroda
sveikos ;] aš irgi čia įstojau. manau, kad mūsų grupė bus grynai mergaitiška :}}} tikrai į saulėtekio alėją vežt dokumentus? kodėl ne į medicinos fak'ą? na aš tai gal antradienį vešiu...
Žinutė parašyta: 2008-07-25 21:58:25 | Nuoroda
ačiū. o kaip ten dėl dokumentų? ar būtinai notaras turi patvirtinti juos?
Žinutė parašyta: 2008-07-25 22:09:59 | Nuoroda
;]]]] ačiū dar kartą už informaciją. ;]]] čia reiktų tik atestatą ir jo priedą patvirtinti? ;}
Žinutė parašyta: 2008-07-25 22:20:17 | Nuoroda
nieko, jau pati susiradau.;}
Žinutė parašyta: 2008-07-28 11:08:50 | Nuoroda
na aš tai ryt važiuosiu dokumentus registruoti. parašykit, kaip sekėsi, kokia ten tvarka. gerai? ;] man įdomu dėl notaro, kur ten jį bus galima rasti :}}}
Žinutė parašyta: 2008-08-01 09:23:07 | Nuoroda
tai va, aš irgi negalėsiu į fuksų stovyklą.nieko, manau, dar spėsim susipažinti ;d
Žinutė parašyta: 2008-08-01 10:03:02 | Nuoroda
o tą anketą reikia nunešti į tą patį banko padalinį, kur ir norėsiu atsiimti LSP?
Žinutė parašyta: 2008-08-01 12:49:46 | Nuoroda
o tai kur galima ją pasikeisti? ;D
Žinutė parašyta: 2008-08-01 20:30:10 | Nuoroda
labai pasyviai čia žmonės renkasi;] beje, aš Dalia. taigi, mieli kolegos, ką manote apie mūsų būsimą specialybę? ;]]