Vartotojo Girtas Moskitas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:19:39 | Nuoroda
Man tai gaila litų, todėl negaištu laiko su tom sms, paskambinu auklėtojai, jinai vistiek panašiu laiku jau turi rezultatus:)
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:34:58 | Nuoroda
Ką gi, gali būti kad ir aš stosiu į ISM ekonomiką, jeigu nepavyks įstoti į SSE. Nors gali būti kad lauksiu metus, dirbsiu ar dar ką veiksiu ir kitais metais vėl bandysiu į SSE Šiaip iš Lietuvos universitetų ISM atrodo vienas rimtesnių. Taip, galima suabejoti, ar pinigai, kuriuos sumoki, yra verti gaunamų žinių ( tame pačiame SSE mokslas perpus pigesnis), tokių abejonių kyla ir man. Tuo labiau, kad motyvuotas žmogus bet kuriame universitete sugebės gauti žinių ir parodyti save, tačiau, žinoma, geresniame ir atviresniame studentui universitete tai padaryti yra žymiai lengviau. Vienas draugas studijuoja ISM ekonomiką, ilgai šnekėjau su juo, tai susidariau tokį įspūdį - turėk noro mokytis bei aktyviai reikštis ir ISM atvers visas duris
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:42:07 | Nuoroda
Na, aš taip pat planuoju vienur ar kitur studijuoti ekonomiką. Matematikos gavau 97, tai manau užteks tiek, nes visur praktiškai sudaro pagrindą konkurso balo matematika. Taigi, pirmiausia bandysiu stoti į SSE Riga, jeigu ten nepavyks, tada arba lauksiu kitų metų ir bandysiu vėl, arba greičiausiai tada į ISM. VU nedomina, nes nesu suinteresuotas sausa teorija.
Žinutė parašyta: 2008-06-24 23:49:28 | Nuoroda
Supranti, tikrai noriu į SSE, tai manau tikslinga dirbt ir plėsti anglų kalbos žinias jeigu neįstosiu šiemet ir laukt kitų metų. Į užsienį tarkim dingti keliems mėnesiams, užsidirbti šiek tiek, tada grįžti ir gerai pasimokyti anglų ir matematiką, nes tik to reikia stojamiesiems, ir vėl įstoti arba ne Aišku, jeigu jau ir kitais metais neįstočiau - tai matyt ne man tas universitetas...
Žinutė parašyta: 2008-06-25 09:58:11 | Nuoroda
Su tuo stojimu į SSE - taigi bandyti gali visi, nebūtinai labai protingi, tačiau įstoja vien protingi Nebūtinai vienas mokyčiaus, gal papildomai mokytoją pasiimčiau. Arba stočiau į ekonomiką ir politiką ir taip turėčiau neblogą anglų ir matiekos praktiką. Tik tiek, kad susimokėjus 11000 Lt truputį po metų gaila išeit būtų
Žinutė parašyta: 2008-06-25 13:50:02 | Nuoroda
Keistas požiūris. Pagal tave, lengvas mokslas=geras mokslas?
Žinutė parašyta: 2008-06-26 01:56:57 | Nuoroda
Man tiesą sakant debiliškai atrodo VU ekonomikos studentų požiūris, kad lengvos studijos yra gerai. O kaip dėl gaunamų žinių? Ką gali išmokti mokydamasis sausos teorijos? Pamirškit tokį dalyką kaip prestižas, žiūrėkit į gaunamą kokybę.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 02:02:22 | Nuoroda
Vis dar laukiu TVMo studentės replikos į mano pasakymą, kad, pagal ją, lengvas mokslas=geram mokslui.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 02:05:42 | Nuoroda
Na ir sulyginimas...Farmacija vs ekonomika Gal dar temą reiktų užmest lietuvių filologija vs ekonomika?
Žinutė parašyta: 2008-06-26 02:10:33 | Nuoroda
Rašiau apie meną, gavau 100. Panašiai ir tikėjausi.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 02:19:24 | Nuoroda
Absirdiška peticija. Na ir kas, kad metiniam 10? Tą 10 pas mus turėjo labai daug kas, tiesiog mokytojai arba buvo nepakankamai objekytvūs, arba susitardavo dėl pažymio. Dėl bandomųjų - vėlgi buvo taisoma mokykloje, mokytojai žinojo, kieno darbus taiso, galbūt nebuvo per daug griežti, dėl to ir gavo nemažai kas neblogus balus. Valstybiniame egzamine viskas kitaip. Vedant metinius pažymius ar galų gale laikant banduomuosius daugiau mažiau ( žinoma, subjektyviai) buvo žvelgiama į mokyklos lygį, o valstybiniame egzamine vertinama valstybiniu mąstu. Taigi, jeigu mokykloje buvai labai kietas, dar nereiškia, kad iš 20000 žmonių neatsiras 8000 už tave geresnių. Kiek gavom tiek gavom. Ir nejuokinkit su kažkokiom peticijom.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:17:44 | Nuoroda
Viso_gero - O kas tie "mes"? Grupelė per gerai apie save manančių žmonių, nepatenkintų rezultatais? Nepatinka kažkas - rašykit apeliacijas, o ne kažkokias tai peticijas organizuokit. Be to, nors ir nepritariu lol chamiškumui, bet jo žodžiuose yra tiesos...
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:22:26 | Nuoroda
Na, įdomus dalykas dėl tų kodų sumaišymo. Negalima visiškai atmest tokio varianto. Nors pažiūrėjus į savo klasę ir draugus ar pažystamus, rezultatai atrodo net labai adekvatūs...
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:22:46 | Nuoroda
Absurdas. Iš savo aplinkos nežinau nei vieno, kuris gavo jam neadekvatų balą. O čia susirinko grupelė nepatenkintų ir loja.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:29:28 | Nuoroda
TVMo studente - Kaip iš kur ištraukiau? Tavo žodžiai: "bet sakau, kas tikrai pasirinkęs valstybinius egzaminus, kuriuos pati laikiau, nors kažkiek procentų gavo, bus be problemų ten mokintis tikrai". Taip išeina, kad valstybinį vos išlaikei, ir TVM bus pakankamai lengva. Kaip kitaip galima suprast tokį pasakymą?
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:29:54 | Nuoroda
Čia žiūriu dar atsiranda nesuprantančių ironijos Pagarba temos autoriui už sveiką požiūrį ir ironiją.
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:36:59 | Nuoroda
Arčiausiai ir geriausiai - SSE. Iš VU likęs tik vardas, taip kad nereik čia spangt apie kažkokią mokslo kokybę, kur vos ne vien tik teoriją dėsto. Į VU įstočiau, bet nestosiu dėl to. Apie KTU girdėjau neblogų atsiliepimų, bet per daug nesidomėjau tuo universitetu. Apie ISM neblogą įspūdį susidariau, galbūt, jeigu į SSE neįstosiu, studijuosiu ten.
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:39:41 | Nuoroda
TVMo studente, kad vos išlaikyt valstybinius, nereikia zubrint dieną naktį
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:44:16 | Nuoroda
Iš kur tokias nesąmones trauki? ISM turbūt Europoj žymiai labiau pripažįstamas ( nors man tai ne rodiklis), tu pasidomėk gal prieš šnekėdamas. Dabar mėtai neargumentuotą nuomonę ir tiek. SSE yra Stockholm School Of Economics, yra filialas Rygoj, viena geriausių verslo ir ekonomikos mokyklų Europoje ir tikrai geriausia Pabaltyje. Dėl Lietuvos, tai dar gal visai neblogai atrodo MRU Finansų ekonomika.
Žinutė parašyta: 2008-06-27 16:39:20 | Nuoroda
Taip taip, 4 šakelės labai neblogai yra;) Nors žinoma, tai nėra kažkoks tai super rodiklis, tačiau nemanau, kad jas gaunama už bet ką;)