Vartotojo Siita pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 01:28:21 | Nuoroda
Geriau, žinoma, tai VU. Tačiau, kas nori mokytis, mokysis visur. Aš pati pirmu nr rašiau VU liet.f., bet manau, kad mano per žemi balai, tad pakliūsiu tik į VPU
Žinutė parašyta: 2008-07-09 19:14:09 | Nuoroda
3 nr. rašiau psichologiją, 2- lt filologiją. Manyčiau, kad pateksiu į filologiją nes per žemi balai į kokį VU stot lt 87, ist65, anglų59 ir matke 35
Žinutė parašyta: 2008-07-23 19:59:01 | Nuoroda
Sveikos sveikos tikiuos,jog būsit draugiškos kolegos
Žinutė parašyta: 2008-07-23 20:51:34 | Nuoroda
mano tai buvo 2003 su trupučiu, aš irgi lekiu švęst
Žinutė parašyta: 2008-07-24 14:16:24 | Nuoroda
Turbūt padaugėjo protingesnių žmonių, kurie surinko aukštesnius balus, nei pernai metais nagi, kur kitos mūsų kolegos?
Žinutė parašyta: 2008-07-24 19:15:23 | Nuoroda
duokš,sigituke, savo skaipą
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:07:34 | Nuoroda
ne ne. Dovile, as ta is Kedainiu
Žinutė parašyta: 2008-07-24 20:19:26 | Nuoroda
nieko, gal kaip nors
Žinutė parašyta: 2008-07-24 23:28:34 | Nuoroda
labas labas
Žinutė parašyta: 2008-07-25 16:31:52 | Nuoroda
o kas i bendrika? nagi, kaaas? atrodo, kad as cia viena tokia
Žinutė parašyta: 2009-03-06 10:54:42 | Nuoroda

as pati esu pirmakurse lt filologijos VU. Del uzsienio kalbos, tai pakanka vienos, vokieciu, anglu, rusu ar prancuzu, ar kas dar bebutu :) nes pirmoji uzsienio kalba yra privaloma, ir jos mokomasi visa pirma kursa. t,y. visus metus. patikekit, tai labai uzknisa :) is savo patirties galiu pasakyti, kad spaudzia ir uzduoda darbo kaip reikalas, kartais pasijuntu esanti anglu kalbos filologe :D na, bet viskas yra imanoma ir iveikiama;) ir tas sudetingumas priklauso i kuria anglu kalbos grupe pakliusit, dazniausiai pagal egzaminu rezus skirsto.silpnesni, stipresni. girdejau, kad silpnesnese tik pasakas teskaito per paskaitas ;)

Žinutė parašyta: 2009-03-30 15:20:09 | Nuoroda

kaip jau turbut minejau, kolkas visai nesijaucia ta lietuviu kalba.turime daug ir ivairiu dalyku. pirmajame pusmetyje mums buvo filosofijos ivadas,kalba ir IT,anglu, lotynu(ji labai knisa:)), ir is kalbiniu dalyku tai kalbotyra, siuolaikines lietuviu literaturos tendencijos bei literaturos teorijos ivadas. sie dalykai labai skiriasi nuo to, ka mokemes mokykloje, todel gan idomu, nors kai kurie dalykai ir nera lengvi. ir siaip laisvo laiko man lieka pakankamai, zinoma, ji reikia moket susiplanuot tinkamai :) didelio knygu grauzimo taip pat nera, buna skirta privaloma literatura, kuria turi perskaityt ir tiek. bet tiesa pasakius,niekas jos labai ir nesistengia skaityt, susirandi konspektus pries sesija ir atkali.galbut tie, kurie jaucia pasaukima dideli lietuviu kalbai ir apskritai literaturai ir grauzia knygas diena nakti, bet tokiu manau,kad mazokai :)tiesa, pvz antrame pusmetyje mums dar prisidejo antikine literatura,dabartine lietuviu kalba, logika.vienintelis kalbinis dalykas siame pusmetyje tai dabartine liet.kalba,transkribuojam, skiemenuojam ir pan, pazaidimai tokie.filologija, kaip sake smetona nera profesija, tai labai platus issilavinimas ir siaip pasauleziuros pletimas:) kolkas nesigailiu, kad stojau,pripratau ir jauciuos kaip mokykloje, mokais, atsiskaitai, gauni pazymi ir tiek.ir tu paskaitu buna maziau per savaite, nei budavo pamoku.tik knisa zmoniu susidariusi nuomone, jog filologija, tai literatuuura, knygos, knygos, interpretacijos... nieko panasaus!mane taip pat kamavo aplinkiniu klausimai ka veiksiu kai baigsiu ja,ar suprantu kur istojau ir pan.bet kiekvienas gyvenam pagal save,ka norim ta renkames, arba kaip man buvo,kur pavyksta istot,ten ir mokomes :D

Žinutė parašyta: 2009-04-13 23:06:49 | Nuoroda

taip. metiniai buvo tokie: liet8,anglu8,istorija8.anglu surinkau tik 59 proc, istos65, o liet87. rezultatai aisku nuvyle, nesitikejau istot, bet kadangi rasiau pirmu nr vu, tai mano sansai padidejo :) istojau vf 34 nr, is 40 kazkeliu. ir tikrai tie visi rezultatai neatspindi ziniu ir siaip mokslo univere, patikekit ;) nemazai istojusiu su 99, bet ju rezultatai po sesijos pakankamai zemi