Vartotojo Silentium pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-09 16:41:40 | Nuoroda

Mano planuose VU arba KMU -  medicina :]

Žinutė parašyta: 2008-11-16 20:28:21 | Nuoroda

Dar visai nesinori pradėt skaičiuot, beto, kokia nauda.  Geriau pamokom užsiimt, tada ir nuotaikos bus kitokios, kai prasidės 100 dienų skaičiavimas į mažąją pusę,gal bent kiek mažiau dejonių sklis iš abiturientų pusės, kad niekas į galvą nebelenda per paskutiniasias dienas prieš egzus. Bet visvien, viena yra šnekėti, o kita darbus daryti.

Žinutė parašyta: 2008-11-18 17:58:52 | Nuoroda

Jei kalbant apie mokamą mokslą tai ar dėl naujų išrinktųjų seimūnų neteks visiem kišenes tuštint į betkurią specialybę. Bet mum tik lieka tikėt stebuklais, kad liks dar bent dalis vietų valstybės finansuojamų.

Žinutė parašyta: 2008-11-19 19:21:13 | Nuoroda
chetyy rašė:

 jetau gi niekas dar nenumire wisi taj isgyweno ir mes sy gywenimo tarpsny praejsim , daugiau optimizmo:)

 Niekur nedingo mūsų optimizmas, tik nelinksma daros, kai pagalvoji jog už mokslą gali tekt mokėt, jei konkrečiai kalbėčiau apie specialybės, į kurią aš noriu stot metinę mokslų sumą, tai ji 14000lt siekia, o skaičiuoti bendros sumos už 6 mokslo metus net nesinori.  

Žinutė parašyta: 2008-12-15 15:07:12 | Nuoroda
dovaile rašė:

As labai noriu i KMU medicina, tikiuosi pasiseks laikant   egzaminus

 Kaip šaunu, kad atsirado bendraminčių Aš taip pat ten norių, nors  į Vilnių (VU MF) kiek labiau traukia. Bet galų gale, svarbu, kad MEDICINA

Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:26:44 | Nuoroda
dovaile rašė:

As tai irgi norejau i Vilniu - miestas grazesnis (bent man), bet skaiciau apie studiju kokybe tai nusprendziau stoti i Kauna

 Aš tai pradžioj kategoriškai norėjau tik į Vilnių, po to pamąsčiau, kad ne mieste esmė, nes ir aš tą patį girdėjus apie studijų kokybę, beto manau, kad prozektoriumas KMU geresnis, o apie Vilniaus, tiesa sakant, nelabai iš vis ką esu girdėjus Bet kadangi mane vilioja tokia sritis, kur kvalifikuotumas nuo praktikos prozektoriume nelabai priklauso, tai tenkina mane ir Vilnius

Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:31:47 | Nuoroda

Tas nuo mokslo metų pradžios pergyvenimas dėl egzaminų, tikrai nieko gero neduos, pritariu, kad reikia tiesiog stengtis ir dirbti, dirbti, dirbti. Įsikalti sau į galvą mintį, kad nuo to priklausys tavo ateitis, gerai pamąstyt kokios bus pasėkmės tinginiaujant. O kas dėl minčių įstosi kur nori ar ne, tai reiktų iš dalies nusiteikt ir ne pačiam geriausiam, turėti atsarginį variantą kaip sakant.

Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:38:28 | Nuoroda

Birželio penktoji parodys, kokių staigmenų paruoš mum. O dėl dvejojimų ar valstybinį ar mokylinį laikyt, manau, reiktų naudotis proga, kad šį metą dar yra perlaikimai ir mėgint laimę valstybiniame, o gal pasiseks, kad po to nenorėtusi nagų nusigraiaužt pamačius VBE užduotis, kad buvo pilnai įkandama ir tau. 

Žinutė parašyta: 2008-12-21 18:10:18 | Nuoroda
Interpretacija rašė:

Mokotės 9-10tukais ir savimi nepasitikite:) Juokinga kiek. Pas mane daug mažesni balai, bet aš savo galimybes žinau. Kas iš tų pažymių. Visa esmė galvoje:)

Vis daugiau pagalvoju apie Klaipėdos universitetą ir galimybę ten mokytis anglų filologiją. Bet pradėjau mėtytis. Ar anglų filologija ar lietuvių filologiją ir švedų kalbą. Na jei niekur nepatenku tada atsispausdinu savo foto darbus ir į VSDK.

:)

 VSDK dar ir stojamieji yra

Žinutė parašyta: 2008-12-21 18:12:12 | Nuoroda
Neruse rašė:

Hm, mažai gamtamoklsių čia. O šiaip mano svajonė VU molekulinė biologija :)

 Aš taip pat po medicinos rašysiu molekulinę biologiją

Žinutė parašyta: 2008-12-21 18:14:40 | Nuoroda

Oho, jum dar būna, kad namų darbų nėra

Tada ruoškis kitai dienai arba perversk tau svarbiausio dalyko sasiuvinius, kad prisiminutum ką jau praėjot, o tada imkis ankstesnių metų egzaminus pavartyt

Žinutė parašyta: 2008-12-22 23:41:02 | Nuoroda

Aš net per atostogas atostogų nejaučiu  Užduočių kalnai - dirbk į sveikatą.

Žinutė parašyta: 2008-12-22 23:44:18 | Nuoroda
Neruse rašė:

O, nors viena čia tokia pasireiškė ;D

 Apie kokią specialybę dar galvoji be molekulinės biologijos, ar tik apie ją?

Žinutė parašyta: 2008-12-22 23:50:15 | Nuoroda

Kadangi užduočių parinkimas laimės reikalas, tai turi pats nujaust kiek stipriai ką moki, bet kaip jau minėjau, jei tik mokytojai "neužsisėda" bandykit laimę valstybiniam, turėsit visvien galimybę perlaikyt jei nepasiseks. Nors tai gal netaikytina, jei esi labai jautrus žmogus, nes dar vienas egzaminas - dar vienas psichologinis išbandymas. Taip, kad kiekvienam asmeniškai reikia viska pasverti.

Žinutė parašyta: 2008-12-29 20:35:03 | Nuoroda
dovaile rašė:
Indr_e rašė:
Neruse rašė:

Hm, mažai gamtamoklsių čia. O šiaip mano svajonė VU molekulinė biologija :)

 Aš taip pat po medicinos rašysiu molekulinę biologiją

 O apie ka dar galvoji, be medicinos ir molekulines biologijos?

 Biologiją gryną arba chemiją, bet čia tik kaip atsarginiai variantai, kuriuos rašysiu į sąrašą

O pati kokias dar specialybes esi nusižiūrėjusi?

Žinutė parašyta: 2009-01-07 20:33:31 | Nuoroda
kimono90 rašė:

O kur ras tą knygelę „Ar moku biologiją“, nes man internete verčia tik knygutę „Ar moki biologiją“, bet joje tai tik sutrumpinta info, o ne egzaminai su ats. Ar tikrai teisingą pav. užrašėt? O jei teisingą, tai kaip ji atrodo?Beje, čia sprendžiau 2005 metų vbe, bet suabejojau dėl kelių ats. Gal galėtume padiskutuot, kaip atsakytumėt į pirmos dalies  3,4,9,13(man atrodo kad A atsakymas),17. Po to antros dalies 2 klausimo 3(ten kur su inkstais),  ketvirto klausimo 3(kur su dvyniais).Užduotys yra nec.

 2 klausimo 3) energija panaudojama  aktyviajai pernašai - gliukozės, aminorūgščių ir druskų jonų įsiurbimui.

4 klausimo 3) nes individai vystosi skirtingose zigotose, o jas apvaisino skirtingi spermatozoidai, kurie galėjo nulemti ir skirtingą lytį.

 

Žinutė parašyta: 2009-01-07 20:36:12 | Nuoroda

O pas mus mokykloj girdėjau, kad jau sausio pabaigoj, bet gal tik gandai čia. Nors man ta data reikšmės neturi.

Žinutė parašyta: 2009-01-07 20:47:59 | Nuoroda
dovaile rašė:

As planuoju antroj vietoj farmacija rasyti Paskui gal kineziterapija, o daugiau dar neapgalvojau

 Bet jei lyginant KMU mediciną ir farmaciją, tai į farmaciją sunkiau įstot. Taip, kad neįstojus į KMU mediciną, šansų į farmaciją kaip ir nėra, nebent jei pirmoj vietoj VU mediciną rašai (nors ką tik KMU stojimų balus 2008 metų pažiūrėjau, tai gana nedidelis skirtumas vf minimalaus balų šių specialybių, tik šiek tiek farmacija mediciną pralenkus. Tik  mokamų vietų minimalus balas farmacijos mažesnis, tik kai pasižiūri į studijų kainas tai maža nepasirodo)  

Dar ir pati vis suku galvą kaip čia geriau susidėliojus specialybes sąraše

Žinutė parašyta: 2009-01-09 14:48:17 | Nuoroda

To dovaile >>> Visi geri, tik farmacija min. vf 17,94  Aš tai šią informaciją KMU tinklapį radau.

Žinutė parašyta: 2009-01-13 20:26:28 | Nuoroda
as_esu_as rašė:

prisipazinsiu, niekad nesupratau zmoniu, kurie savo noru stoja i toki dalyka kaip geografija... gal cia mano materialistinis poziuris i gyvenima kaltas :D

taves truputi negasdina ateities perspektyvos baigus geografija? juk 80% kad dirbsi su specialybe nesusijusi darba po to.

 Prie tavo pasisakymo dar galiu pridėti ir pavyzdį, mano giminaitis taip pat studijavo geografiją, o baigęs, mokėsi neakivaizdžiai visai kitą specialybę, pagal pastarąją, žinoma, dabar ir dirba,beje, su geografija nė kiek nesusijusia,praktiškai 4 metai buvo praleisti veltui. Na nebent yra norinčių tiesiog būti išprusę gegorafijos srityje.