Vartotojo klasikine pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-09 20:42:46 | Nuoroda

labuka, va as belekiek meteliu svajoju atsidurti vilniuje, ir studijuoti teiseje.. tai va per siuos metelius bandysiu pasitemti.. ;) :) tik va konkursiniai balai gasdina :(

 

Žinutė parašyta: 2008-09-09 20:44:34 | Nuoroda

vyteni , o butent kokios tau info reikia? kiekvienas univeras usieni turi savo taisykles ..

vienur reikia tik mokykliniu pazymiu ir gyvenimo aprasymo, kitur pokalbiu ir anglu toefel egzo..

o kiek zinau i amerika sunku ten nusigauti... ir kainuoja simtais tukstanciu mokslai :)

Žinutė parašyta: 2008-10-13 21:47:43 | Nuoroda

labukas ,  idomei jus ce su tuo mru :) va as irgi noriu ten pakliuti.. gal galite pasakyti kokiais balais jus istojote? ir apskritai auksti ten balai :) labai noriu i tese :) kaskaip galvoju kad egzus vidutiniskai islaikysiu , bet gal i neakivaizdini pakliusiu :)

Žinutė parašyta: 2008-11-18 00:27:38 | Nuoroda

istikro lievai yra... nesimokau  apseliuciai :Dzinau kad reikia , zinau ko nopriu , kad ten kur noriu istot nesveiku balu reikia ... ir vistiek dzin.. pradejau tiketi stebuklais :D

Žinutė parašyta: 2009-02-25 22:35:09 | Nuoroda

sveik, gal galite pasakyti kas kaip su matematika reikalai stojant i teise. esu pasimetusi. man ji nekaip sekasi.. as galvoju isvis nelaikyti matemetikos o tai man garantuoja geresni vidurki. manau geriau aukstesnis vidurkis nei .. prastas mokyklinis ir vidurkis.

vistiek juk i metini ten ziuri. kaip daryt i geriau ? patarkit............