Vartotojo Laumi pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-30 17:48:20 | Nuoroda

Hmm.. Kaip ir į VU leidybą arba VDU menotyrą... Bet Vilnius labiau traukia mani, ti nežinau dar..

Žinutė parašyta: 2009-04-15 09:37:59 | Nuoroda

Gal kas MENO potemes jau žino?

Pasidalinkit žmogai ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 09:39:48 | Nuoroda

Žiniasklaida:
1. Ar nacionalinis transliuotojas (LRT) siūlo visuomenei kokybiškas, švieciamasias ir kultūriškas laidas? Argumentuoti.
2. Ar TV ir radijo viktorinos prusina visuomene? Argumentuoti.
3. Lietuvos visuomenei stinga kokybiškos žiniasklaidos. Pagristi arba paneigti šį teigini.
4. "...Netik visuomenes informavimas, bet ir vertybių skleidimas (o prireikus ir kova už jas) yra tikrosios žurnalistikos misijos dalis" (L.Donskis). Ar mūsų žiniasklaida atlieka šią misiją? Argumentuoti.
5. Lietuvos internetine erdve palengva virsta šiukšlynu. Kokiais budais šią problemą galima spręsti?

Mokslas:
1. Siuolaikiniai mokslininkai kuria ivairius zmonijos ateities scenraijus.
2. Lietuvą konkurencinga gali padaryti tik mokslo pazangos skatinimas. Pagrysti arba paneigti.
3. Dirbtinis intelektas. Ka apie tai zinau arba manau.
4. Mokslas - ir kurianti ir griaunanti jega. Ka apie tai zinai, ka manai.
5. Mokslo pazanga lemia zmoniu susvetimejima. ka apie tai zinai, manai.

Asmuo ir valstybe:
1. Ar mokiniu parlamento veila tik vaiku zaidimas? argumentuokite
2. ar lengva kitatauciams zmonnems integruotis lietuvoje. armgumentuokite
3. Ar svarbu jauniems zmones dalyvauti pilietinese akcijose?Argumentuokite
4. Filosofas L.Donskis teige:"laisvas ir nepriklausoms zmogus tikrai nera musu laiku herojus"/ Ka apie tai manote?
5. Lietuvos konstitucijoje teigiama ''Zmogus turi tureti...laisvia reikstis". Kaip tavo nuomone tai igyvendinama?

Menas:
1. ar pasauliui idomus lietuvos menininkai?
2. ar gali jaunuoliai menini skoni isugdyti vidurineje mokykloje?
3. dagelio dabartiniu garsiu menininku kurybos ju amzininkai nepripazino
4. menine kuryba vienas geriausiu savirasikos budu
5. menas kuria miesto veida

Žinutė parašyta: 2009-06-05 22:44:52 | Nuoroda

Nuoširdžiai bijau istorijos:)) Mokausi tikrai daug, na karotjuosi. o žinojimas, kad istorija niekuomet nebuvo mano stipriausia sritis žudo.. grrrr. na, bet tikiuosi visviena išliakyt. vat po anglų sėdžiu po minimum 5 valandas per dieną ir skaitau skaitau.. jėė.

Žinutė parašyta: 2009-07-26 13:40:07 | Nuoroda

Sveiki būsimi studenčiokai.:)

Pasakokitės, kas stojat? Koks jūsų konkursinis balas ir panašiai:)) Viską viską rašykit čia;D

Žinutė parašyta: 2009-07-26 13:47:02 | Nuoroda

Na aš vat stojau į universitetą ir rašiau visas vf vietas, tai nepakliūvau. Dabar laukiu kolegijų sprendimo, bet kas ten žino, jei ten nepasiseka, tai mėginu antrą turą:) O manau, kas jau turi vietą univere, bet visiškai nenori ten studijuoti, turėtų laukti likusių laisvų vietų, nes mokytis ko nenori irgi neišeitis :?

Žinutė parašyta: 2009-07-26 15:52:43 | Nuoroda

Ašai irgi biškeli prisibijau, bu mano balas nėra baisingai didelis,nes matkės tik mokyklinį telaikiau, o konkursas didelis visai, tai nežinau kaip bus, o dar vf rašiau, tai iš vis:D

Žinutė parašyta: 2009-07-26 16:04:29 | Nuoroda

Ei! Gal kas žinot, kiek planuojama arba kiek anais metais priimė į VILNIAUS KOLEGIJĄ, KULTŪRINĖS VEIKLOS VADYBĄ??? Stojančiųjų tai daugoka, žodžiu, depresija man nuo to laukimo:DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-26 21:23:40 | Nuoroda

Eini į puslapį to univero į kurį įstojai ir ten tūrėtų būti visa informacija. Jei ne, bandai kontaktint su Studentu Atstovybe (SA) ir viskas.

Žinutė parašyta: 2009-07-27 13:35:26 | Nuoroda

čia vat kažkas rašė, tai labai liūdnai nuteikė:)

''anais metais i vf buvo priimta 26 o i m 12. max balas buvo 21.84 o min 17.72. i mokamaja vita max konk. balas buvo 18.22 o min 15.84 siais metais i vf i kulturine veikla prasymu padave 905, i mokamas vietas 604.''

Žinutė parašyta: 2009-07-27 17:47:36 | Nuoroda
gvijan rašė:

Jo... laukti sunku, labai sunku :) ypac kai i uni neistojau tai nzn ar dabar dar istosiu :D

 man irgi tas pats:)

stoju į kultūrinės veiklos vadybą į viko. balas 12,90, tai be šansų, plius nerašiau mokamų vietų, tai iš viso:) Na tikėkimės kai paskelbs 31 dieną likusias vietas univeruose, ten kažkaip prasisukti, jei ne, tai tikrai labai blogai bus :S

Žinutė parašyta: 2009-07-27 17:51:37 | Nuoroda

Tai ką mąstot tie, kurie mano, kad neįstos kur vat dabar nori?:))

Žinutė parašyta: 2009-07-27 18:03:03 | Nuoroda

aš irgi jau nuleidus:) num dar kažkiek viliuosi, bet žinau, kad negausiu pakvietimo:)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 11:56:20 | Nuoroda

Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: reklamos vadyba
Aukštoji mokykla: VK
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 2
Konkursinis balas: 12.90

 

happyyyyyyyyyy

Žinutė parašyta: 2009-07-28 12:11:45 | Nuoroda

Na ką, sveikinu įstojusius!!!!!! Wooohooo:)))))

Renkamės čia būsimiegi grupiokai! Reik susipažint ;P

Žinutė parašyta: 2009-07-30 00:40:56 | Nuoroda

Sveiki!!!

Susiraskit ir mane kursiokai ;)))

 

burn.my.shadow_  <--- skype