Vartotojo julijablue pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-12 13:12:25 | Nuoroda

jei jums nesunku, būtų šaunu sulaukti komentarą kitą ateity... :)

Žinutė parašyta: 2009-02-28 16:37:48 | Nuoroda

sveiki. as irgi susirupinusi del istorijos egzamino. siaip stengiuos mokytis, bet vistiek nesitikiu geru rezultatu.tik va girdejau, kad jam ruosiamasi ivairiose mokyklose lb skirtingai(kalbant apie teorine dali). pavyzdziui vienur mokytojai liepia knyga atsiverst, skaito teksta ir pasako, ka pasibraukt ir moket. kitur vos esminius faktus, asmenybes, datas, vietas susizymi ir jokiu daugiau ten isvedziojimu. mes tai vos ne viska punktais susirasom, arba mokytoja sudiktuoja, lenteles darom. o seip skaityt daug reik aisku. tai kaip pas jus yra daroma?

Žinutė parašyta: 2009-02-28 16:53:09 | Nuoroda

laikysiu istorija, lietuviu, matematika, vokieciu valstybinius visus.  zadejau nelaikyt matkes,jau ir nebesimokiau, nes ruosiaus stot i filosofija, filologijas ar dar kur i istorija. dbr prota sumaise, kai buvau vu atviru duru dienoj. idejo matematika vietoj uzsienio kalbos filosofijoj. apie filologijas vel kazka sake, kad bus pakeitimu. lygir. speju, visa mano strategija del stojimu nueis suniui ant uodegos, nes ir taip buvau abejojanti, ar pajegi as tiek balu gaut, kad i vu istociau. idomei cia su tais pakeitimais visgi....

Žinutė parašyta: 2009-02-28 17:18:39 | Nuoroda

as seip irg norejau rinktis tema LITERATURA,nes lb megstu literatura, bet nusprendziau, kad perdaug turesiu but pasikausciusi eidama i kalbejima, mat mum mokytoja sake, kad tokia tema pasirinkus reik kazkiek konkreciu faktu zinot visgi. reik moket pakalbet apie autorius, paanalizuot trumpai ju kurinius, o as esu tokia, kad imsiu ir neatsiminsiu pavadinimo lemiamu momentu, ar pavarde netaip istarsiu :D kazkiek istoriniuose laikotarpiuose gaudytis praverstu, manau, kada buvo rasomi kazkokie kuriniai, kokia itaka siandienos pasauliui jie turi. ir jo, reik dometis, kokia literaturos raida snd, kas vyksta literaturiniame pasaulyje. seip, suvokt rasanciojo ir skaitanciojo santyki apskritai su zodzio menu. na as cia pliurpt , matyt, neuzsikisdama galeciau....

Žinutė parašyta: 2009-03-01 14:06:28 | Nuoroda

aisku :) na, mano papildomi mokslai ir yra kazkokios tai naujos literaturos skaitymas, filmus ziuret meginu, jei tik yra ko ziuret, nes kazkaip tie vadoveliai tik esmini, sakyciau, sausoka pagrinda padeda, bet teisingai pasakyta,kad kazka rimciau isisavint gali papildomai domejesis. per kita, tikresne,  prizme gali ziuret. na, duoda ir mum tos tokios, savo surinktos info, mokytoja. naudojames keliais vadoveliais, bet pagrindinis butu GINTARO KASELIO, RIMUTES MOROZOVIENES IR MINDAUGO TAMOSAICIO. lyg ir neminejai tokio. o va apie tuos filmus, kur cia kalbat, tai negirdejus. idomu. ?

Žinutė parašyta: 2009-03-02 01:05:31 | Nuoroda

Saulėgrąža>aha, apie tuos filmukus klausiau. man šiaip norėtusi daugiau pastudijuot lietuvos istorija, silpnoji vieta čia mano kažkaip, tai ieškau, kas padėtų susigaudyt labiau joje. beja, gal dar žinot iš kur kokios geros, konkrečios info apie lt istorija gaut?

PKfyz > turbut busiu viena is tokiu. noreciau stot i archeologija. bet mane prigazdino, kad ten patekt pavyksta tik laimingiesiems. mat rezultatu itin aukstu reikia
 

Žinutė parašyta: 2009-03-02 21:12:03 | Nuoroda

o, cia man patiko. matytas dalykas, per tv keliskart ziuret teko:) na, tikiuosi pagelbes. aciu :)

Žinutė parašyta: 2009-03-06 21:25:09 | Nuoroda

taip idomei... suprantu, kad tai nesiuolaikine specialybe, bet kazkaip tu istoriku cia taip neidomei maza   tiksliau,beveik ner  tai nieks i istorija? archeologija? siaip dar ir  su literatura svajoju susiet gyvenima, tai noreciau istot i lt filologija. siekiamybe -VU. arba kur i kauna... o kaip ten bus, taip jau

Žinutė parašyta: 2009-03-08 12:32:45 | Nuoroda
... rašė:

as busiu istorike ;)

nuva, grazu:) i VU taikai matyt? kaip del kitu univeru? cia taprkitko..taip idomu, kaip busimi istorikai ruosias istorijos VBE?:)

Žinutė parašyta: 2009-03-08 14:45:59 | Nuoroda

jo, dar bus tu staigmenu mums, manau. o dar tik ryt tebus paskelbtos aukstuju mokyklu stojimu taisykles ir tai pagrindiniais principais. bent taip supratau is skaityto straipsnio

taiva, o jei del istorijos, tai saunu but i VU istot :) kauno irg neatmetu. ka gali zinot, kokius ten balus gausiu.... kokie tamstu planai? ;)
 

Žinutė parašyta: 2009-03-08 18:45:55 | Nuoroda

zinau, kad istorijos brandos egzaminu programoje raso tik apie egipta ir mesopotamija, bet kaip ten bebuve, nepamaisys zinot ir kitas,nu juk ka gali zinot,nepasitikiu as tais planais iki galo visgi, o ir idomu. siaip ten nekazinkoks  zygdarbis ismokt visas tas civilizacijas...

kaip manot, ar apsimoka padet didelius pinigus perkant storas istorijos knygas, ar visiskai pakanka mokytis is to, ka duoda mokytoja ir ka gali rast vadoveliuose ar kokioje kitoje smulkioje literaturoje? mat nusiziurejau viena, bet kiek ten zmogus gali but tikras, kad ji pasitarnaus

Žinutė parašyta: 2009-03-12 19:18:53 | Nuoroda

nu zadet tai zadu, bet zinai.. zadet ir lb noret neuzteks

Žinutė parašyta: 2009-03-13 00:13:10 | Nuoroda

eziuko_akytes >> bus matyti ;)

Saulėgrąža>> jei pagal noru diduma atitinkamai duotu papildomu balu, tai as net neabejoju, kad istociau :D dekui uz patarima, bus laiko - pasinaudosiu :) ;D
 

Žinutė parašyta: 2009-03-13 17:52:13 | Nuoroda

tas protingas zmogus nebutu toks protingas, jei sios dvi tezes nepriklausytu jam vienam. manau, kiekvienas galvotas zmogus turetu suprasti, kad darbas be tikejimo ir tikejimas be darbo tikslo nepriartins taip, kaip noretusi..

p.s. lygir uzmirstam tikraja frm tema :)

 

Žinutė parašyta: 2009-03-16 22:54:19 | Nuoroda

niekada niekam neleisk trypti savo svajoniu, kad ir kas jie bebutu. tu pati turi buti sau tikslas, o ne draugai, pusbrolai, tetos ar dar ten kas. didelis laimejimas jau vien tai, kad turi ta svajone. kai pasiklausau, kiek zmoniu ne nenutuokia, kur studijuot nori, tai optimizmu nedvelkia.  zodziu, nepasiduok ;) beja, mane pacia traukia sita specialybe,mat zaviuosi literatura ir apskritai didele zodzio galia jauciu,todel tikrai dziaugciaus cia patekus

Žinutė parašyta: 2009-03-24 21:17:07 | Nuoroda

hm... Saulėgrąža, sakai, bandomaji rasysit? viska jau pakartojus esi? neblogai jums, jei taip.. mane jau rimtai greit prades nerimas i kampa spaust, mes dar net saltojo karo nebaigem!  ka jau bekalbet apie tikra kartojima. na, mokytoja nori, kad lb gerai isiziuretumem i tema, kuria einam,daug uzduociu duoda, kad paskui kartojimui tik paskaitymo uztektu. su politologija panasiai.. na nzn, gal ir gerai,gal... tik man kitaip noretusi. bet ar cia taip visi ir rasot tuos bandomuosius, rimtus karojimus darot ir panasiai ir tik mes cia vieni tokie atsilike?

Žinutė parašyta: 2009-04-11 00:12:17 | Nuoroda
niekurniekada rašė:
paselusi* rašė:

as taip pat rosiuos laikyti istorija. nk gero nesitikiu. jau senai pradejom kartojima bet kazkaip greit viska perbegam . darom zemelapius, saltinius analizuojam. siulau visiems  pratybu sasiuvini J.Litvinaites ISTORIJA  ,  ce yra viskas ko reikia egzaminui : zymiausios datos,asmenybes, svarbiausi ivykiai, saltyiniai. tikrai geras. likus keliom sav pries egza reiks isnaujo ji isstudijuot. manau taj dilele pagalba besiruosiant.dar  turiu testu .mokytojas dave cd ten yra taip pat neblogas dalykas : istorijos santrauka pagal laikotarpi ir is jo testai.kas noretumes rasykit i    o gal ir jus turit kokiu testu pasprendinet?:)

 O čia to cd informacija taip pat daliniesi? :) mane buvo sudominęs kur garso įrašų istorijos turėjo, ar niekas jų daugiau neturite? Būtų žiauriai gerai

 as tik norejau pasakyt, kad, man rods, ten paprasciausiai diktofonu zmogus pasinaudojo ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:07:08 | Nuoroda

Katriu, o ka pasakojo? ;) kiek paklausau, tai i vdu lengviau istot nei i vu, bet kai pasiziurejau, kokie tavo drauges balai buvo...

Žinutė parašyta: 2009-04-15 18:49:01 | Nuoroda

vau..na, idomu idomu. ir skamba smagei :) manau, toks destutoju ir studentu bedradarbiavimas isties iseitu tiek moraline, tiek mokymosi prasme labai i nauda. bet ziuriu, kuo toliau, tuo daugiau faktu mane vercia rimciau apie vdu susimastyt ;D gerai...

Žinutė parašyta: 2009-04-18 19:03:44 | Nuoroda

o tai cia ne senieji svertiniai koficientai ivardyti ir buvo?