Vartotojo Erikita192 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-15 20:24:04 | Nuoroda

Aš dar nebaigusi mokyklos.. Vis dar ten mokausi.. Susimasciau apie geriausio pedagogo sąvoką.. Žinot kas yra idealus mokytojas? Atvykit į Viduklės gimnaziją ir pamatysit Čia dirba pati pati geriausia pedagogė, matematikos mokytoja Dalia J.. Kada tik beprireiktu pagalbos, ji visuomet padės, supras.. Taip pat labai idomios pamokos.. Ji visuomet sugalvoja ką nors kitaip negu kitos, eilinės mokytojos: įvairūs matematiniai žaidimai, animacijos, kurios sukelia šypseną ir suteikia norą mokytis.. Manau, jog tokios pedagogės kaip ši niekur niekas nesurastų.  Ši pedagogė yra pati geriausia ir šauniausia pasaulyje Gerbiu ir vertinu ja

Erika J. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija

Žinutė parašyta: 2008-10-19 21:24:35 | Nuoroda

Aš dar nebaigusi mokyklos.. Vis dar ten mokausi.. Susimasciau apie geriausio pedagogo sąvoką.. Žinot kas yra idealus mokytojas? Atvykit į Viduklės gimnaziją ir pamatysit Čia dirba pati pati geriausia pedagogė, matematikos mokytoja Dalia J.. Kada tik beprireiktu pagalbos, ji visuomet padės, supras.. Taip pat labai idomios pamokos.. Ji visuomet sugalvoja ką nors kitaip negu kitos, eilinės mokytojos: įvairūs matematiniai žaidimai, animacijos, kurios sukelia šypseną ir suteikia norą mokytis.. Manau, jog tokios pedagogės kaip ši niekur niekas nesurastų.  Ši pedagogė yra pati geriausia ir šauniausia pasaulyje Gerbiu ir vertinu ja

Erika J. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija

Žinutė parašyta: 2010-07-04 17:56:09 | Nuoroda

Sveiki ;]

Kas planuojate čia stoti? :]

Žinutė parašyta: 2010-07-04 21:36:53 | Nuoroda

Kodėl gi taip sakai? :) Jei mokais tada viskas ok ir kam tie pinigai :P

Žinutė parašyta: 2010-07-05 16:30:45 | Nuoroda

Gal tu klausei tų, kurie prasčiau mokosi, tad tik pinigais bando išsigelbėti, pasidomėk plačiau, VU TVM kaip ir pačiam VU, jei mokais tada viskas tvarkoj ir pinigų nereikia

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:25:20 | Nuoroda

Gal kas pasisakytų iš jau ten besimokančių? :]

Kaip papasakoja nuomonė yra vienokia, o kai pats išbandai viskas kitaip :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 17:51:20 | Nuoroda

Ką tenka išgirsti, nereikia tuo vadovautis.. Jei manai, kad yra blogai mokytis VU TVM, tada paklausk jau ten studijuojančių ir gerai besimokančių, nei vienas nepasakys kažko blogo.. :]

O pati specialybė, manyčiau, turėtų būti įdomi..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:16:57 | Nuoroda

Ir aš į VU TVM įstojau ;] kas kokią specialybę? :]

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:05:37 | Nuoroda

Aš į verslo finansų valdymą :] kas su manim? ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:22:51 | Nuoroda

Kas čia įstojote? :]

Žinutė parašyta: 2010-07-27 20:11:15 | Nuoroda

Kas į verslo finansų valdymą, rašykit  skype: erikita192

Žinutė parašyta: 2011-06-24 17:05:20 | Nuoroda

Sveiki,

Ką galiu pasakyti apie VU TVM (ten mokausi), kad labai gerai besimokantys asmenys pagalvokit prieš stojant ar daug prarasit negaudami stipendijos nors jūsų vidurkis būtų 10.

2011 metais stipendijoms TVM pinigų neskyrė, nors iki šiol stipendijos būdavo skiriamos, tad pastangos ir pažymiai nieko nelemia šiuo atveju, mokomės tik dėl savęs be jokios motyvacijos kokia yra kituose universitetuose, nepaisant to, kad stipendija būna ir gana nedidelė, bet bent iš viso būna. Taigi, 2011 m. labai gerai besimokantys studentai negauna nieko, nežinia - gal ir toliau taip bus..

Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:50:30 | Nuoroda
JustinasK rašė:
andriusk92 rašė:

Įdomu,ar neskaitant tarptautinio verslo(anglų kalba) studijų programos,kitoms studijoms,pvz.verslo finansų valdymas, skiriama daug laiko anglų kalbai :)

 Va, verslo finansų valdymo programa  http://www.tvm.vu.lt/lt/main/busimiems/bakalauro_2011/bakalauras/verslo_finansu_v/programa

Yra tik verslo anglų kalba pirmam ir antram semestre, po 2 kreditus. Daugiau kaip ir nesimato anglų kalbos paskaitų.

 Taip, verslo finansų valdymo specialybės studentams yra anglų kalba pirmame kurse abu pusmečius (vyksta dvi paskaitos per savaitę), o norint mokytis anglų kalbos ir toliau, galima rinktis kaip laisvąjį dalyką :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:06:35 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

 Sunny,gal verslo finansų valdymą ir studijuoji ? :)

 Taip :) jei turi kokių klausimų dėl šios specialybės rašyk man į privatą, būtinai atsakysiu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 22:38:15 | Nuoroda
creative7 rašė:

 As turbut bandysiu istoti i tarptautini versla. Tik nezinau ar rinktis anglu ar lietuviu kalba. Gaila, neuzteks balu istoti i ISM nemokama, ten daugelis sako yra geriau, todel tenkintis reikes VU TVM vf :) 

 Tau spręsti kokia kalba mokytis, bet mokantis gali pakeisti kalbą :}

Žinutė parašyta: 2011-06-27 15:36:14 | Nuoroda
creative7 rašė:

Aisku. Na sitas klausimas kamuos mane dar kuri laika. Reikes gerai apsvarstyti viska :) Tevai siulo lietuviu kalba mokytis, as tai ka zn, dar vis neapsisprendziu :D

 Dar gali galvoti.. Lietuviškai faktas kad lengviau ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:17:28 | Nuoroda
EvelinaG rašė:

Turiu klausima del tu kalbu. Jeigu pasirinksiu tarptautini versla anglu kalba, tai man visos paskaitos bus anglu kalba?

 Taip, išskyrus kalbos kultūrą berods :}

Žinutė parašyta: 2011-07-08 17:20:47 | Nuoroda
ttendikute rašė:

mano 17,18 kazin galimybe turiu?:)

 Manau turi galimybę :} nepabijok bandyti, pernai balai buvo vienokie, šiemet gal kažkiek keisis :}

Žinutė parašyta: 2011-07-19 17:22:05 | Nuoroda
Litiene rašė:

Norejau paklausti kaip del stipendiju? kazkur skaiciau, kad TVM'e jas panaikino. jeigu ne, ar labai sunku jas gauti, kokio dydzio? :)

 2011 metais tai neskyrė stipendijų

Žinutė parašyta: 2014-05-18 18:27:39 | Nuoroda

 Sveiki,

Mąstau apie magistro studijas, kurios būtų tiesiogiai susijusios su buhalterija, o ne kokia bankininkyste ar finansais. Gal kas studijavote ir patartumėte kur, ką pasirinkti? Ačiū :)

 

 

 

a:3:{s:4:"data";s:104:" ";s:4:"meta";a:0:{}s:15:"cachedBlockVars";a:0:{}}