Vartotojo Saulėgrąža pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-16 18:29:48 | Nuoroda
kunkuliuke rašė:

Pas mane leidyba 6 numeriu :D Rašiau sarašą ne pagal tai kaip kur sunku įstoti, o pagal tai, kas man labiau patinka. :)

 pas mane irgi panašiu principu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:20:52 | Nuoroda
ingoot rašė:

Tai zinoma sveika ir pasimokyti. Taciau gyvenime yra daug svarbesniu dalyku nei sedejimas prie vadovelio. O sesija per daug nebijau, nesu as jau visiska mokslo nemegeja (keistai skamba). Anyways,  nenoreciau 12-ika metu sedejus prie vadovelio dar kokius 6 sakykim teise kalti :) O leidyba kaip jau minejau rinkausi del to, kad ji yra artimiausia to, ka noreciau studijuoti (neskaitant aktorinio). Vat taip va :) O antru rasiau kurybines industrijas .

Beje, as ir visai noreciau, kad butu daugiau matematikos. Su ja viskas paprasta,sprendi ir ramu. Tiesa, is egzo gavau ne tiek kiek tikejausi, bet tai greiciausiai leme artimo netektis...

 Aktorė :) kažkada aš irgi svajojau apie aktorystę, o ir ateity mielai paaktoriaučiau kur nors, galvoju ir į universiteto teatro grupę įlysti, smagu būtų :) nes visą laiką gyvenau su dramos kolektyvais, paprastais, bet vistiek dramos. Vat... Žiūriu panašias ir specialybes pasirinkom :D pas mane kūrybinės pirmame nr.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:28:47 | Nuoroda

na, tikiuosi iš dalyvavimo konkurse nepašalins :D teks ramiai tada laukti, nes pas mane irgi 0!

 

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:38:52 | Nuoroda
jauniklis rašė:

ne tj jau taves nebegalima skriaust :DD tu gi beveik kaimyne man gauniesi :D

  ginsi mane!

Žinutė parašyta: 2009-07-16 22:45:03 | Nuoroda
ingoot rašė:

As jau buvau apsisprendusi i aktorini stot, bet kad ten taip siemet su tuo rusiakalbiu kursu gavusi... Tiks man ir universiteto teatro grupe, gal pasimatysim? :) O apie kurybines suzinojau tik geguzes menesi, nuo tada buvau apsisprendusi jas pirmu nr rasyti, taciau veliau kazkaip persigalvojau, del pacio Komfako, galimybiu. Bet dziaugsiuos jei istosiu ir i kurybines :) 

 Aš džiaugsiuos, jei įstosiu į kūrybines. Apie jas jau pernai žinojau, kai dar buvo svarstoma patvirtins ar ne, net galvojau tada, gal laikyti informatikos egzaminą... jam ruoštis :) nes meteliai buvo likę, bet paskui viskas taip susiklostė, kad ta istorija pasidarė reikalingiausia, nusprendžiau, kad niekas kitas man netinka, noriu į šią specialybę :) o vat komfakas man irgi labai jau smagiai atrodo, dėl to surašiau 2 ir 3 nr komfake (informologija ir leidyba), turėčiau įstoti į informologiją, plati specialybė, tas pats bakalauras kaip industrijų, nu kažinau :) o juo labiau turėjau kitų nutikimų su informologija kas ir pastūmėjo jas parašyti iš piršto :DDD O dėl teatro tai visko gali būti! jeigu tik priims mane kas nors ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:22:52 | Nuoroda
jauniklis rašė:
Saulėgrąža rašė:
jauniklis rašė:

ne tj jau taves nebegalima skriaust :DD tu gi beveik kaimyne man gauniesi :D

  ginsi mane!

 tj vilniui gi kultura visai kita nei pas mus :DD nu bet gerai, nusiskusiu trumpai plaukus, nusilakuosiu batus ir pisiu tavo priesham prota :D

 ;DD spaudžiu ranką, už tokius drasius sprendimus! Turiu jau Vilniuj apsaugą B-)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:26:00 | Nuoroda
ingoot rašė:

Smagu, kai zmones apsisprende ir siekia savo tikslu :) 

 Jo, man irgi patinka, kai žmonės žino, ko nori :) bet pačiai ne visada taip pavyksta. Nors jeigu turiu tikslą, jo siekiu tol, kol noriu jo siekti :D būna dažnai pasikeičia nuomonė. O šiaip, kaip sako, studijuok tik turėdamas tikslą!

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:27:14 | Nuoroda
revile rašė:

nepašalins. rašiau kažkokiai tetai iš LAMBPO tai ji sakė nekreipti dėmesio į tai. tiesiog tuo metu kai tu davei prašymą nebuvo pervesti pinigai ir jie taip įregistravo. svarbiausia, kad kvitelis yra.

 na, belieka atsipūtus paatostogauti iki trečiadienio! :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:28:12 | Nuoroda
jauniklis rašė:

bet as skurdukas znk :) be raumenu :D mano privaluma tik tiek kad as ish Raguvos :D

 Taigi skusta 2 mm plaukų ;DD

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:29:03 | Nuoroda

trūksta žodžio galva ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:31:17 | Nuoroda

Kur dingo šio forumo aktyvistai? Louris, Išprotėj ir kiti :) nebestojat čia?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:35:42 | Nuoroda
jauniklis rašė:

tj va, turekit omeny kad jos skriaust negalima nes ateis piktas banditas ir ishpis prota :D

 Manęs nieks gatvėj neatpažins iš šios foto su meškiuku ;DDD taip kad nieks nežinos, ką skriaust! O forume kol kas priešų neturiu

Žinutė parašyta: 2009-07-17 00:31:14 | Nuoroda
jauniklis rašė:

:D:DD as toj ikelsiu tavo foto :D kad tureciau paskuj ka veikt :D

 :DD tau ką, veiklos maža? Nerizikuok! nes paskui teks mane gint save :DDDD

Žinutė parašyta: 2009-07-17 00:35:19 | Nuoroda
Stebukl-Inga rašė:

Žinot, yra tokių, kurie sakosi surašę į paskutines vietas ką nors iš vilties įstoti geriau "bet kur", negu "niekur". Bet yra ir tokių, kurie tas paskutines vietas įrašę kaip pirmas. :) Taip kad... konkurencija visvien išlieka...

 Perskaičiau tavo postą ir pagalvojau, kad yra tokių, kurie pildė prašymą prioriteto DIDĖJIMO tvarka ;DDDD pfu. Ne taip supratau

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:33:46 | Nuoroda
Ragutis rašė:

Rašo, kad man moteriškės tinka ENFP ir ENTP. Įdomu, kaip čia iš tikrųjų

 Perkratyk temą, ieškok tokių forumiečių ir bandyk susidraugauti

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:36:53 | Nuoroda
:)p rašė:

Sveiki.Ar jums lamabpo yra paskaiciuotas Kurybiniu industriju KB,ar cia man vienai nera :/

 Pas mane vf paskaičiuotas, o m ne  gal m neskaičiuoja?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:47:16 | Nuoroda
Oazee rašė:

ooo matau cia yra mano Sielos Draugiu :D man irgi prie sirdies vaidyba, todel ir norejau kurybingu studiju, idomiu, veikliu... :) todel ir pasirinkau Leidyba :) beje, jei atsirastu galimybe butinai isirasyciau i koki aktorini bureli :)

 O, tai smagu  bet pas amne leidyba tik 3 nr. Man rodos blogiausiu atveju po KI, aš pateksiu į informologiją. Bet būrelis matyt tik vienas  gal matysimės!

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:49:00 | Nuoroda
jauniklis rašė:

mane yra kam apgint :D

 Ai jo, tu turi SAVŲ

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:50:22 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Saulėgrąža rašė:
:)p rašė:

Sveiki.Ar jums lamabpo yra paskaiciuotas Kurybiniu industriju KB,ar cia man vienai nera :/

 Pas mane vf paskaičiuotas, o m ne  gal m neskaičiuoja?

 m toks pats kaip ir vf KB :)

 Hm, nu jo  bet kodėl ne visiems paskaičiuotas įdomu?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 21:22:35 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Aha, jau kas rašo, tai rašo visas keturias:KI,informologija, leidyba ir viv'as ;D 

 pas mane vivas kažkaip nusigrūdo tolėliau :)