Vartotojo Saulėgrąža pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-17 21:54:00 | Nuoroda

Kokių tikitės potemių? Peržiūrėjau ankstesnių metų temas, tai meno temos neradau

Žinutė parašyta: 2009-03-17 21:57:30 | Nuoroda
Akviliuxas rašė:

 Sveiki :) Kaip manote,kokie zemelapiai bus siu metue egzamine? 

 Dėl žemėlapio tai nelabai žinau, tik mokytoja sakė nujaučianti, kad gali būt egzamine dokumentai iš partizaninio laikotarpio  jeigu pasitvirtins, tai nežinau, ką apie ją galvosiu.

Žinutė parašyta: 2009-03-18 18:15:07 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:

Ir mums ta pati sake :)

 Kad partizaninis laikotarpis gali būt?

Žinutė parašyta: 2009-03-19 20:38:42 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:
Saulėgrąža rašė:
svajotoja_ rašė:

Ir mums ta pati sake :)

 Kad partizaninis laikotarpis gali būt?

 taip :)

  reiks šitą kartoti!

Žinutė parašyta: 2009-03-20 17:45:13 | Nuoroda

mes jau vadovėlius baigėm. Dabar politologiją kartosim kitą pamoką  

Žinutė parašyta: 2009-03-21 11:35:07 | Nuoroda
daisygirls rašė:

gal kas zino kaip pasiruosti tuos saltinius atsakineti? nu man jie koja pakisa atrodo tema zinau...o kaip buna saltinis koks nieko negaliu atsakyti

 Gal reikia daugiau dirbti su šaltiniais.

Žinutė parašyta: 2009-03-21 11:39:46 | Nuoroda
Dalionsas rašė:

Naudingos info anglų egzaminui pasiruošti rasit www.egzas.lt. (net ir klausymo užduotys)

 Tai kad egzaminai nuo skaitymo užduoties prasideda. Kur klausymo užduotys? Neradau. Ar ten toliau jos?

Žinutė parašyta: 2009-03-24 19:03:24 | Nuoroda

Labas. Parašyk man į bandysiu pagelbėt, atsiųsiu ką pati turiu. Nežadu šia tema kalbėti, o tave matos, kad iš bėdos reik traukti

Žinutė parašyta: 2009-03-24 19:06:16 | Nuoroda

Na, viskas  rytoj ir aš jau bandomąjį rašysiu. Gaila, tik kad neduos mums kažkokio buvusio egzamino, o kažkokį kratinį padarys arba nežinau, nes mokytoja sakė pati sukurs mums bandomąjį. Viską jau pasikartojau. Sunkiausia Lietuvos istorijos dalis pasirodė nuo Krėvos sutarties iki pat padalijimų. Neįsivaizduoju kaip viską reikės išmokti, atrodo, kad pernai visai to nemokėjau.

Žinutė parašyta: 2009-03-25 19:02:12 | Nuoroda
Zedas_blemba rašė:
Saulėgrąža rašė:

Labas. Parašyk man į bandysiu pagelbėt, atsiųsiu ką pati turiu. Nežadu šia tema kalbėti, o tave matos, kad iš bėdos reik traukti

 Parašiau, bet atsakymo vis dar nesulaukiau :)

 Na, man rodos jau sulaukei

Žinutė parašyta: 2009-03-25 19:08:02 | Nuoroda

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

Žinutė parašyta: 2009-03-26 18:39:35 | Nuoroda

O mūsų anglų k. mokytoja serga ir nebus tris savaites! Ot faina ruoštis egzaminams...  Nežinau net ką ruoštis įskaitai.

Žinutė parašyta: 2009-03-29 00:04:08 | Nuoroda

 Hm. Aš galvoju apie šią temą. 10 klasėje nebuvo sunku paplepėti apie perskaitytas knygas, išsakyti požiūrį ir atsakyti į lengvus klausimus. O šiemet galvoju, kad reikia neblogai būt pasikausčius įskaitai. Bet net nenumanau, kaip šiemet ruoštis, į ką kreipti dėmesį ir ar tikrai rinktis šią temą...

Žinutė parašyta: 2009-03-29 00:12:49 | Nuoroda

Aš buvau 2 sraute, tai išlaikiau 24/30  bandomoji buvo tikrai lengvesnė, bet buvo ir čia lengvų klausimų, nors tikrai ne daug  Sveikinu išlaikiusius!

Žinutė parašyta: 2009-03-29 23:05:10 | Nuoroda
Exxelent rašė:

kur rezultatus suzinojot???


 

 Mokytoja pasakė.

Žinutė parašyta: 2009-03-29 23:10:01 | Nuoroda
quartiz rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

 man trečiadienį bandomasis istorijos, uh, kaip bijau..

 Atsipūtus nuėjau, parašiau, išėjau  Pasikartok viską, paskaityk konspektus ir nesijaudink, pažiūrėsi ko nemoki ir žinosi į ką daugiausia atkreipti dėmesį per šį likusį laiką iki egzamino.

Aš tai dabar laukiu antradienio, kada sužinosiu bandomojo rezultatus. Mokytoja sakė lieps atskirai ant lapelių surašyti kokios temos mums atrodo sunkiausios ir kurias dar norėtume pasigilinti su mokytoja, tada mokytojai bus aišku, kas mums sunku. Sakė ir pernai taip darė su buvusiais abiturientais, tai labai gerai jiems pavyko pakartoti.

Žinutė parašyta: 2009-03-29 23:11:17 | Nuoroda
fragilee rašė:

as irgi pasirinkau sia tema, pas mus ja pasirinko tik 2asmenys, visi pabijojo, nes mokytoja prigasdino. PAti net nezianu kaip rusotis kokia izanga ir isvada pasiruost bet pakalbeti apie megstamiausia knyga ar autoriu neatrodo labai sudetinga 

 Kaip mokytoja gasdino?

Žinutė parašyta: 2009-03-31 14:25:32 | Nuoroda
quartiz rašė:
gal ištaisė jum jau ir žinai, kaip pasisekė? ;)

 Na, mus vertino pažymiais. Tai mano pažymys 6,4 beveik 7 taip sakant... Paparastai per kontrolinius gaunu nuo 6 iki 9, tai per daug nenusiminiau.

Žinutė parašyta: 2009-03-31 14:29:23 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Nesivaikyk to, kas ateityje reikalinga bus. Rinkis tai, ko nori ir kas labiausiai tave traukia. Gali beveik bet kurioje srityje pasiekti daug, jei tave tai domins ir to sieksi.

 O ką daryt pavyzdžiui man. Aš gal visada labai troškau studijuoti ką nors susijusio su menais, norėčiau piešti, gal net būti interjero dizainere ar baldų dizainere, gal net mokytojauti mokykloje, gal būti aktore... Bet man sekėsi mokslai, menų mokyklų jokių nebaigiau, ranka neįgudusi, piešti nemoku. Juk niekur nepavyktų man įstoti  Atrodo, tik tokioj vietoj įsivaizduoju save...

Žinutė parašyta: 2009-03-31 14:30:45 | Nuoroda

Radau jau ir klausymo užduotis ten, bet man neįdomu vėl daryti tuos egzaminus, nes aš jau juos dariau į lapus  bet šiaip gera mokymosi svetainė!