Vartotojo Saulėgrąža pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-31 14:34:32 | Nuoroda

Na nežinau, aš patvirtinau jau, kad renkuosi literatūros temą. Knygas aš skaitau, kartais daugiau, kartais mažiau, bet man patinka ir manau bus ką papasakoti, pavyzdžių pateikti, ir iš mokyklos kurso galima ką nors prisiminti. Be to mes nesame mokytojai, mes tik domimės galbūt literatūra ir nereikia juk mums ten dėstyti literatūros, o tiesiog išsakyti savo požiūriu tam tikra tema, gal apie kokį mėgstamą rašytoją ar apie knygų populiarumą... Nu nežinau. Tikiuosi žmoniškų potemių.

Žinutė parašyta: 2009-04-01 21:44:30 | Nuoroda
niekurniekada rašė:
Saulėgrąža rašė:
quartiz rašė:
gal ištaisė jum jau ir žinai, kaip pasisekė? ;)

 Na, mus vertino pažymiais. Tai mano pažymys 6,4 beveik 7 taip sakant... Paparastai per kontrolinius gaunu nuo 6 iki 9, tai per daug nenusiminiau.

 Tai 64 surinkai taškus?

 Mus vertino pažymiais, o ne kaip egzamine. Mano pažymys 6,4. Nebuvo ten 100 taškų.

Žinutė parašyta: 2009-04-02 11:39:24 | Nuoroda
aiduuute rašė:

va kelios temos :

Ecological and transport problems in Great Britain

Importance of clean water

Local enviromental protection

Peacekeeping missions

New emigration wave

is situ mes bandom kalbejimus per pamokas. nu ir dar daug kitu

 Prie ko čia Great Britain? Bent apie Lietuvą būtų.

Žinutė parašyta: 2009-04-02 11:40:56 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

Na suprantu, bet surinktus taškus greičiausiai konvertavo į pažymį. Juk neskaičiavo, kad už vieną ats 0.01 pažymio :) Tiesiog įdomu, ar čia pagal visą surinktą kiekį vertino ar pagal daugiausiai surinkusį ir pan ;)

 Ne, vertino pagal kiekį, nežiūrėjo kas geriausiai padarė

Žinutė parašyta: 2009-04-02 11:43:30 | Nuoroda
niekurniekada rašė:

beje, temą literatūra radau tik 2004 metais :) Visais kitais vietoj jos buvo kalba :) Kažin tai gerai ar blogai? Gal mokytojai į mus palankiau žiūrės vien už tai, kad pasirinkom literatūrą? :)

 Jo. Pas mus tik 4 mokiniai pasiėmė literatūrą, o visi kiti žiniasklaidą. Tai mokytojams įdomiau gal bus tų keturių klausyti  nes ir taip aišku, kad visi panašiai kalbės. Ypač vaikinai.. Čia pati mokytoja taip pasakė.

Žinutė parašyta: 2009-04-03 09:05:20 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Kodėl ypač vaikinai?

 Yra tik vienas kitas, kuriems rūpi mokslai. Stumia ant durniaus ir tiek. Gal per įskaitą ir susiims. Be to per bandomuosius, visada gaudydavo vieni kitų mintis ir maždaug panašiai kalbėdavo.

Žinutė parašyta: 2009-04-03 21:07:29 | Nuoroda
aiduuute rašė:

nieko nepadarysi  apie Great Britain iskaitose yra buve. Neaisku kaip bus siemet

Bet juk tai nesąmonė. Prie ko čia Didžioji Britanija. Esam lietuviai tai ir kalbėkim apie Lietuvą... Ne pasaulio pažinimo pamoka. Nepatinka man tokie dalykai.

Žinutė parašyta: 2009-04-03 21:10:58 | Nuoroda
šypt rašė:

 o kažin ar įmanoma pasirašyti iš ankstoo įžangą?:)

 Man atrodo, kad dalį tikrai galima. Paskui beliktų pagal potemę nurodyti pagrindinę mintį ir viskas. Aš tai nelabai mėgstu ilgas įžangas. 3 - 4 sakinukai ir viskas. Gal įskaitai būtų geriau ilgesnė įžanga, vis gi ilgiau laiko užtruktų.

Žinutė parašyta: 2009-04-07 15:32:08 | Nuoroda

Labas, jei negaila mestelk ir man

Žinutė parašyta: 2009-04-07 15:34:55 | Nuoroda

Aš jau pradėjau skaitinėti savo surinktą medžiagą. Dar mokytoja davė atostogoms dviejomis temomis kalbų planus pasirašyti. Lyg ir nesunkiai pasirašiau.

Žinutė parašyta: 2009-04-08 21:21:45 | Nuoroda

Man atsiuntė, manau ir jums atsiųs

Žinutė parašyta: 2009-04-09 19:53:19 | Nuoroda

Aš turiu politologijos testų, kuriuos reikia mintinai išmokti. Mokytoja sako, jog tai pagrindas. Politologijos klausimai kartojasi metai iš metų. Galėčiau irgi pasidalinti.  Taip pat turiu lietuvos istorijos testą, bet be atsakymų.

Žinutė parašyta: 2009-04-10 10:59:44 | Nuoroda
glycerine rašė:

Justina! 2008 m. istorijos VBE pagrindinės ir pakartotinės sesijos atsakymus gali rasti čia:

www.egzaminai.lt/92/
www.egzaminai.lt/105/

O dėl anstesnių metų, jei pavyks gauti ir atsiskanuoti tai atsiųsiu tau e-mail'u

 Labas, ar nepavyko gauti ankstesnių, t.y 2007 m. istorijos egzaminų atsakymų? Man reikėtų valstybinio egzamino atsakymų. Jei nesunku, atsiųsk ačiū

Žinutė parašyta: 2009-04-10 15:12:10 | Nuoroda

Sveiki. Ar yra norinčių, planuojačių rinktis šią specialybę? Gal easate ką nors gero ar blogo apie ją girdėję, kokia jūsų nuomonė? Patraukė mintis apie baldų gamybą , tačiau aš nelaikau fizikos egzamino, ją tik mokausi A lygiu. Įdomu, ar įmanoma įstoti išlaikius kitus egzaminus labai gerai? Ar vilties nėra?

Žinutė parašyta: 2009-04-10 15:32:14 | Nuoroda

Aš galvoju irgi remtis savo perskaitytomis knygomis ir šiaip apie knygų populiarumą, kas dabar Lietuvoje ir pasaulyje populiariausia, jei prisiminsiu, tai remsiuosi ir mokykliniu kursu ir viskuo, kas tik tiks potemei

Galim padaryti mainus :) Aš galiu atsiųsti savo turimą info, jūs man savo.

Žinutė parašyta: 2009-04-10 20:10:29 | Nuoroda

O žodžių daryba?  Irgi būna, ar ne?

Žinutė parašyta: 2009-04-10 20:16:05 | Nuoroda
editutia rašė:
Saulėgrąža rašė:
glycerine rašė:

Justina! 2008 m. istorijos VBE pagrindinės ir pakartotinės sesijos atsakymus gali rasti čia:

www.egzaminai.lt/92/
www.egzaminai.lt/105/

O dėl anstesnių metų, jei pavyks gauti ir atsiskanuoti tai atsiųsiu tau e-mail'u

 Labas, ar nepavyko gauti ankstesnių, t.y 2007 m. istorijos egzaminų atsakymų? Man reikėtų valstybinio egzamino atsakymų. Jei nesunku, atsiųsk ačiū

 Galiu tau pabandyti atskanuoti atsakymus jei dar reikia :) mainais noreciau gauti tuos politologijso testukus :) 

 Tai berods jau apsimainėm  Ar ne tu ten rašei?

Žinutė parašyta: 2009-04-10 20:23:54 | Nuoroda

Susidaro toks įspūdis, kad reikia būt labai super pasikausčius. Man taip neatrodo. Mokytojai tikrai to nesitiki. Skaitau ką noriu, remiuosi tuom, kuom noriu, tuo ką skaičiau, net tą patį Alchemiką tikrai galima paminėti.. Kad jau popsinė knyga, tai netinka? Gal aš girsiu popsinę literatūrą per įskaitą ! Aš atlaidžiau žiūriu į tą įskaitą, niekad nesusilaukiau pastabų iš mokytojos, kad per menka būtų kalba ir panašiai... Tiesiog bendroj situacijoj gaudaisi ir pomėgį jeigu turi, tai ir galima pakalbėti.

Žinutė parašyta: 2009-04-10 20:26:34 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

Aš pats bandysiu ir jums siūlyčiau klabėti nuoširdžiai.Tai, ką jaučiat.Kiti susirenka ten garsiausių citatų ir prisiskaito kitų žmonių išvedžiojimų, bet tai jaučiasi, todėl pasisemkit iš kitų patirties, bet kartu galvokit ir sakykit, kas yra jūsų širdyse.

 Norėjau dar kažką tokio parašyti. Man irgi atrodo, kad taip reikia kalbėti. O skaityti straipsnius man patinka, nes tikrai praverčia, kad ir likus savaitei iki įskaitos. Tikrai atsimint įmanoma kažką, gal bendrą supratimą praplėsti ar sužinoti kažką naują.

Žinutė parašyta: 2009-04-11 01:37:58 | Nuoroda

Hm. Gaila. Skaičiau tik Kamiu "Svetimas"  bet gal ir tą būtų galima kur nors įkišti kalboje