Vartotojo Žakt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-08 21:53:35 | Nuoroda

Palaukit,gal visi kambariokai būsim ;D Įstoti tikrai į LVA nėra sunku, gal jau ir kartojuosi,bet mokytis nelegva, aišku pirma mano tikslas įstoti, o tada jau kaip nors. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-08 21:56:26 | Nuoroda
pofkas rašė:
FitasX rašė:

Aš taip pat į LVA stosiu, vienintelis man nepatinkantis dalykas, tai miestas, daug maloniau man būtų VIlniuje studijuoti, bet yra kaip yra.

 

Pats Kaunas, tai visai nieko miestas, pats esu kaunietis, bet rajonas, kuriame randasi LVA, tai tikrai nieko gero.

 Na slabotkė tikrai nekoks rajonas, aš ten gyvenęs nemažai esu, nes giminių turiu. Na, bet juk mes visą laiką nesedėsim universitete.. ;D

Žinutė parašyta: 2009-03-09 18:44:40 | Nuoroda

Ups.. Susimaišiau.. :)

Žinutė parašyta: 2009-03-13 16:45:31 | Nuoroda
badux rašė:

teisybe,bio 0,4 chem 03 lt 0.2 o uzsienio k paz 0.1 

 Dabar jau pasikeitė šie skaičiai. bio - 0,4 chemija - 0,2 lietuvių k. - 0,2 užsienio k. - 0,2 Na bet biologija vistik pagrindinis dalykas, o kai dar dabar chemijos reikšmė sumažėjo, tai dar paprasčiau bus stojant tiems,kurie turi bėdų su ja.

Žinutė parašyta: 2009-03-26 20:06:42 | Nuoroda

Nesąmonė čia su tom kainom padaryta išvis... Man irgi mokama vieta nusimato,tai jei tokios sumos blogai bus...

Žinutė parašyta: 2009-04-06 10:45:19 | Nuoroda
badux rašė:

jau paskelbe kainas....9490 Lt i metus 

 Nu jo... Gražios sumelės.. Na reiktų įstot į finansuojamą vietą, bet jei nepavyks, tai ką darysi.. Dėl šių studijų galėsiu mokėt ir tiek.. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-07 16:57:27 | Nuoroda

Aš ryt lėksiu greičiausiai. Tik nežinau kaip man ten nukakt reiks :D Kaune ne kartą buvęs,bet kaip bebūtų nuo stoties iki LVA nelabai žinočiau kaip nusigaut.

Žinutė parašyta: 2009-04-07 22:07:44 | Nuoroda

Labas. Na kaip čia seksis, laukiam, ruošiamės (kas daugiau,kas mažiau) ir žiūrėsim kas bus. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-08 10:34:47 | Nuoroda
Justuole rašė:

Taigi... ateitis parodys

Ką laikysit?VBE ar MBE?

 Aš bent laikysiu VBE : bio ir chemiją, o Lt mokyklinį.

Žinutė parašyta: 2009-04-09 19:01:58 | Nuoroda

Eh.. Deja, man nebuvo galimybės nuvykti į atvirų durų dienas LVA, labai gaila.. :/ Tikrai būtų įdomu išgirst ką nors iš tų, kurie ten buvo. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 15:58:21 | Nuoroda

Ši specialybė yra gan plati ir darbas gali būti tikrai įvairaus tipo. Visuomenės sveikatos bakalaurą gauna ir studentai baigę LVA  maisto saugą. Na bent jau mano pažįstamo dėdė yra baigęs šias studijas, tai kiek žinau jis pats dirba daugiau prie popierizmo t.y. sudarinėja įvairias statistikas ir t.t. Na aš tiksliai nežinau kaip ten kas, bet specialybė tikrai nebloga, bent jau mano akimis ir baigus ją manau pasirinkti iš ko būtų galima. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-20 23:41:06 | Nuoroda
Markiziene rašė:

O kokios perspektyvos baigus maisto sauga?

 Gan plati specialybė. Ir šiaip bent seniau, tai į ją nelengva įstot būdavo kiek žinau.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 22:40:19 | Nuoroda

Stot galvoju į veterinarinę mediciną, na gal dar kiek linkstu ir prie kineziterapijos,bet pirmenybę vistik teikiu LVA. Dėl egzų tai VBE - bio ir chemija, o MBE - lt. Blogiausia,kad sunkiai kažkaip sugebu save prispausti prie mokslų nors egzai jau visai čia pat..

Žinutė parašyta: 2009-04-24 23:20:25 | Nuoroda
Justuole rašė:

Seniai nesilankiau jau...Kaip įskaitos? Siūlau susibėgti į kokį one.lt ir pabendrauti plačiau

Bet gal susikuriam one.lt po naują anketą, kad būtų tik tie, kas stos į LVA?Jokių kitų draugų draugų...Butu norinčių?

 

Tikrai nemanau,kad to reikia. :) Kai įstosim (jei įstosim :D ) gal pakvies į kokią LVA grupę ar dar ką,o dabar naujas anketas vien dėl to kurti,bent jau aš prasmės nematau. :p Aišku šiaip į one susibėgt pabendraut galim laisvai visi. Mano one loginas hiphop1

Žinutė parašyta: 2009-04-28 22:18:37 | Nuoroda
pofkas rašė:

Gal kas zinot kiek priima i VF vet. medicina?

Kiek į VF priima nežinau,bet pernai metais išviso į vet.mediciną priimė 173 žmogelius.

Žinutė parašyta: 2009-05-19 18:58:37 | Nuoroda
merdokas54917 rašė:

o lva buna tokiu kurie norejo i medicina stoti bet neistojo tai stojo i vet med? 

 Būna. Ir dabar tokių žinau, kuriems jei nepasiseks įstot į mediciną, tai stos į LVA.

Žinutė parašyta: 2009-05-23 23:24:45 | Nuoroda
Njateneri rašė:

Būsimi LVA studentai, ar lankysite "popamokinės" veiklos būrelius, siūlomus LVA? Aš tiesiu taikymu imsiu chorą :)

 Jei aš stosiu į LVA ir įstosiu, tai irgi į chorą lėkt bandysiu. :D

Žinutė parašyta: 2009-05-30 00:26:03 | Nuoroda
Njateneri rašė:
 

 Pirma reikia pasidomėti, kokios sąlygos tam užsieny. Mane ir pačią kelis metus viliojo ta mintis stot svetur, tačiau faktas, jog daugelis tai daro dėl slapčia puoselėjamo prestižo reikalo. Asmeniškai man svarbu tik studijų kokybė, tad pasidomėjau sąlygomis užsienio aukštosiose universitetuose. Šiuo metu Anglijoje ne ką geresnė situacija su finansais. Vienas studentas, įstojęs ten šiais mokslo metais, pasakė, jog Anglijoje nutrauktas finansavimas/stipendijos užsienio studentams. Dabar jam teks mokėti apie 13tūkst į metus už psichologijos studijas. Žinia, jog bio mokslų studijos kainuoja brangiau (na, nebent kalbame apie skirtingų reitingų aukštąsias). Tiesa, kai kurie čia, Lietuvoje, teigia, jog užsieniečiai vis dar gauna finansavimą, bet kuo tikėti - ten studijuojančiu ar dar besimokančiu Lietuvos mokykloje - spręsti jums. Be to, visiems aišku, jog svetur pragyvenimo lygis aukštesnis. Viena pažįstama taipogi šiais mokslo metais įstojo į Middlesex universitetą per KALBĄ. Tarp Britanijos aukštųjų reitingų šis universitetas yra labai žemai, net IELTSO/TOEFLIO nereikalauja. Ši mergina studijuoja ispanų kalbą. Gyvena tikrai taupiai, nėra linkusi išlaidauti, tačiau kiekvieną mėnesį mama jai siunčia 2tūkst. litų, kai, tuo tarpu, Lietuvoje galima pragyventi už 800Lt, įstojus į finansuojamą vietą ir nuomojantis sau kambarį/butą. Anglijoje butų nuoma tikrai brangi, juolab jei kalbame apie universitetus, esančius didesniuose miestuose. Dar viena legenda, jog užsieny mokslas geresnis. Stop. Užsienis nereiškia būtinai geresnės studijų kokybės. Aišku, jei lyginame Oxfordą su KU (tačiau koks durnius ir lygintų), tai vertėtų išvis užsičiaupti, tačiau Lietuvos mokslas kai kuriuose universtitetuose tikrai nėra toks baisus, kaip atrodo. Mes laisvai galime konkuruoti su užsieniu savo žiniomis, tik, deja, mums nėra suteikiamos tokios geros sąlygos pačiam mokymuisi (bibliotekos, laboratorijos, pats universitetas kaipo statinys). Kodėl sakoma, jog Anglijos mokyklos silpnai paruošia mokinius? Ir tai tiesa. Anglijoje lengviau mokytis, tiesiog daugelį apžavi ta iliuzija, jog užsienietiškas diplomas neva stebuklingas. Asmeniškai aš norėjau stoti kažkur į Skandinavijos šalis. Ten mokslas nemokamas, tačiau deja deja. Yra toks dalykas kaip privalomas mokestis įvairioms studentų draugijoms, knygoms, kurių galbūt nė nereikės ir pan. Pvz. Norvegijoje studijuojančiam studentui pragyvenimas į mėnesį taipogi apsieina apie 2tūkst litų. Galbūt atrodo, jog mano išvardyti minusai liečia vien finansinius aspektus, bet asmeniškai aš manau, jog, norėdamas pasiketi geriausio, žmogus gali žinių pasisemti bet kur. Priešingu atveju negelbės nei pats populiariausias universitetas. Negalime paneigti faktų, jog Lietuvoje veterinarai yra nepažengę paukščių ligų diagnostikos srity, bet.. kas trukdo išmokti? Labai daug reiškia savarankiškas darbas, puikiai tai žinau, besimokydama tokioje mokykloje, kur ugdomos veiklios asmenybės. Semestrą baigiau labai gerai ir žinau, jog didelė dalis to - ne tik mokytojų nuopelnas. Esu pasiruošus kalt ir LVA, jei reiks ir nemiegot naktim, kaip tai dariau mokyklos laikais. Mūsų šaliai verkiant reikia veterinarų, reikia pagalbos beglobiams gyvūnams čia, Lietuvoje. Ir šaip.. Noriu deramai susipažinti su Lietuva, nes man 19 metų savoje šalyje per mažai, kad pamatyčiau ir patirčiau visa, kas geriausia :)

 Matai, jei įstoji į finansuojamą vietą gal ir taip, čia pigiau. Bet jei įstoji į mokamą, tai ką čia jau bekalbėt. Moki daugiatūkstantines sumas už abejotinos kokybės studijas, diplomas, deja, Lietuvos aukštųjų mokyklų kiek žinau labai vangiai pripažinamas svetur, na va gal išimtis tik LVA ir yra, nes ir seniau tik šios įstaigos diplomai buvo pripažįstami užsienyje. Taigi čia imi paskolą ir tada save vos ne pasmerki. Pvz. Anglijoje paskolų sistema yra sudaryta tikrai puikiai studentams, ten jie įsipareigoja ne bankams. Ten su tom paskolom ir jų atidavimu yra visai kitaip nei pas mus,sistema ten dirba geriau. Taip pat kitose šalyse mokslas yra nemokamas, arba jei ir mokamas, tai ne tokiom sumom kaip pas mus. Aišku pragyvenimas ten kainuoja. Bet palaukit, jis kainuoja ir čia. Jei man reikia nuomuotis butą, pragyvent kažkaip ir dar studijų kainos, tai žinot, ta Liuetuvėlė man jau taip gražiai nebeatrodo. O kas dėl veterinarijos studijų kitur, tai kaip ir buvo čia minėta, ten tikrai sudėtinga įstoti, nes ši profesija yra labai gerbiama ir ten stoja taip pat kaip pas mus į mediciną.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:37:37 | Nuoroda

Čia aš žiūriu vienas panelių kompanijoj,na bet man nuo to neblogiau, anaiptol.. :D Na aš chemijos pakartotiniam laikymui jau irgi ruošiuosi.. Šiandien nekaip sekėsi. Na, o dėl tų vet.med. studijų tai man yra taip: kaip ir nuo vaikystės ten norėjau,bet vėlgi norėjau dėl to, jog nelabai žinojau kitą darbą su gyvūnais, o man labiausiai patinka šunys, na o kinologijos studijų juk nėra. Todėl visuomet mąsčiau apie LVA, bet dabar abejonių pilna galva, pirmu numeriu LVA nerašysiu,deja. Nenoriu į Kauną, pirmais numeriais rašysiu VU (na aš optimistas :D ) visuomenės sveikatą ir kineziterapiją, gal per stebūklą į mokamas vietas pateksiu, na o jei je, tai susitiksim LVA. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 23:03:09 | Nuoroda
boruziukas612 rašė:

gal zinot pereinama valstybinio chemijos bala?

 Dabar jo nieks nežino, viskas bus aišku tik po rezultatų paskelbimo. Viskas priklausys nuo to kaip bus išlaikyti egzaminai, aukštais balais, mažesniais, tada ir bus aišku koks tas pereinamasis.