Vartotojo dofkÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-11-10 20:14:13 | Nuoroda

nu nebuvo jau taip sunku :) pries pupp sprendem labai daug senu egzaminu ir pvz lietuviu egzaminas pasirode daug lengvesnis nei sprendem ) o matematika atvirksciai.... :) kalbejau tj apie suaugusiu ir vaiku santykius :) pries kalbejima tj aisku buvau pasiruosus, daug info turejau... praverte :) tj is matematikos gavau 8, o is lietuviu kalbos 9 :) tj manau visai neblogai... tikejausi blogiau :)

Žinutė parašyta: 2009-10-30 15:58:47 | Nuoroda

Plem noreciau istoti i KMU medicina.. Bet su savo tokiais pazymiais, ir ziniom tai turbut neimanoma.. :) Sheip va pradejau privaciai chemija lankyti, tai tikiuosi pagelbes man :)

Žinutė parašyta: 2009-10-30 16:02:18 | Nuoroda

Labai noreciau istoti i medicina.. I KMU ar Vu visai nesvarbu :) Bet tai kaip ir rasiau, jau kazkurioj temoj, kad su tokiom ziniom kaip mano tai turbut nelabai kas gausis... :) Bet uz tai chemija pradejau mokytis privaciai :D

Žinutė parašyta: 2009-10-30 16:05:03 | Nuoroda

Butu labai idomu suzinoti  ten studijuojanciu zmoniu nuomone apie studijas ir sheip kas nori ka nors pridurti,prasom :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:45:05 | Nuoroda

ne... nu kaip jums tai nežinau.. bet man šis egzaminas buvo ganÄ—tinai sunkus. net nÄ—ra kÄ… lyginti su anais metais. Interpretacijoms sumesti visi modernistai, tai kÄ… aš žinau.. O teksto suvokimas irgi biški nelengvas... vienu žodžiu išlaikyt gal ir išlaikiau bet tikrai ne gerais rezultatais.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:51:10 | Nuoroda

Na jei tie tikslai abu kuo nors susijÄ™ ir teisingi tai gerai. bet jei vienas ne prie ko, tai gausi 0.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:55:43 | Nuoroda

aš rašiau, kad jis aukojasi dÄ—l mergos ir tipo dovanÄ… brangiÄ… nori nupirkt. taip pat rašiau, kad šis jo sprendimas paverÄia jį materialistu, nes jis galvoja ne pie tÄ… mergÄ… ir panašiai o tik apie pinigus, kaip kas ir kiek kainuos, kÄ… reiks daryt, kai nebus pinigų. AntrÄ… pastraipÄ… rašiau, kad jis yra išdidus. Ir kad jo išdidumas leidžia į susiklosÄiusiÄ… kurioziškÄ… situacijÄ… (nu tipo ten su tuo perlų pirkimu) pažvelgti iš kitos pusÄ—s. O pabaigÄ… tai vapšÄÄ— parašiau per 5 min, nes jau laiko nebebuvo :D Jau tokiÄ… nesamonÄ™ suvÄ—liau... ir krypties normalios nesugalvojau..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:57:35 | Nuoroda

aj px gi :D ÄŒia v a visi parašÄ— ir suprato savickio tÄ… kÅ«rinį kitaip :D pizdu tie egzai :D susinervinau aš iš tikrųjų :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:59:02 | Nuoroda

dÄ—l to egziuperi tai bus fakto klaida :P

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:06:00 | Nuoroda

nu tai jo :D jei jau cituoji, tai turi tiksliai :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:08:36 | Nuoroda

tai taip ir reikėjo suprasti, kad tas vaidilionis miręs kaip poetas, kaip kūrėjas :P

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:14:45 | Nuoroda

tai kaip tik jis gavo Äekį užmažą suma, bet gi tikÄ—josi didelÄ—s sumos. Gi kiek nervavosi, kad jam Äia reikÄ—s net į ministrÄ… kreiptis dÄ—l pinigų. GavÄ™s tokiÄ… mažą suma (Äekį) jis dar negali patikÄ—ti , galvoja, kad sÄ…skaitas kažkas apkeiÄia :D Bet poto gi jam paaiškina, kad ten tas perlas netikras ir maždaug dÄ—l to toks pogus :D nu nežinau, aš taip supratau....

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:21:37 | Nuoroda

,, kad jam nelygis mažą sumÄ… mokÄ—t", aš apie tai visÄ… pastraipÄ… parašiau :D Tipo, kad jis išdidus žmogus :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:23:08 | Nuoroda

o tai kokia ten suma tu galvojai, kad prašyta? :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:26:00 | Nuoroda

nu nežinau, aš supratau, kad tai jam maža suma..

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:35:45 | Nuoroda

tai aš ir tikiuosi, kad nedaug nes mano interpretacija irgi tikrai ne į temÄ… bus.. plemgeriau neskaitysiu aš tų komentarų, nes kuo toliau, tuo labaisu suprantu, kad nesamonių prirašiau ir gausiu mažai procentų.. nu arba visai negausiu :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:40:01 | Nuoroda

nelaikšios šventÄ—s- tai neišlauktos šventÄ—s, kurios atšvenÄiamos labai greitai ir neprasminagai. nu aš taip kažkaip supratau.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:44:12 | Nuoroda

aš tai biški kvaila pelÄ—, nes 400 žodžių ribÄ… pažymÄ—jau paraštÄ—j, ten kur vertintojai turi rašyt.. :|

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:45:15 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašÄ—:
jusste rašÄ—:

Kurgi jinai gerai parašÄ—. ÄŒia kažkur minÄ—jo savo vienÄ… atsakymÄ…. Klausimas skamba kažkur taip - kaip - TEIGIAMAI  ar  NEIGIAMAI  - vertina krizÄ™? Tai profesorÄ— atsakÄ—, kad subjektyviai. ParašytÄ… įterpiny, ko reikalauja, kad ir asilui bÅ«tų aišku, bet vis tiek atsiranda, kas nesupranta. Ir vaizduoja Äia baisiÄ… profesorÄ™. GÄ—da.

 pas mus kazkas sake, kad dvejopai. as parasiau, kad teigiamai...

 aš irgi parašiau, kad teigiamasi.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:48:44 | Nuoroda

nei lengvi tie autoriai, nei kÄ….. o į 5 klausimÄ… ati atsakiau: ten kažkaip buvo barsto šimtus milijonų, taÄiau nevisi sudygsta :D ar kažkas panašaus. tai Äia maždaug investuoja ten į tas dideles šventes, bet jokios prasmÄ—s tos šventÄ—s neturi. nu maždaug, kad tas investavimas bevaisis.