Vartotojo glycerine pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-28 20:23:19 | Nuoroda

sveiki visi  ohoho, kaip visi čia esantys pažengę, mes tai dar tik tarpukarį mokomės..matyt neliks laiko kartojimui  vienintelė viltis - modulis, gal per jį kartosimės.. o dėl mokymosi tai nežinau.. aš, asmeniškai, gavau daug knygų iš pusseserės, kuri pernai baigė.. šiaip galėčiau patarti Nijolės Letukienės ir Jono Gineikos knygą "Istorija.Politologija. Kurso santrauka istorijos egzaminui". Man tai ji patinka, nes nėra jokių "pasakėlių", sistemingai išdėstyta tik tai, kas svarbiausia.. taip pat yra tam tikrų terminų paaiškinimai ir asmenybių aprašymai.. Išdėsčiau čia kaip koks prekybos agentas    

Žinutė parašyta: 2008-12-28 20:38:44 | Nuoroda

sveiki  būtų gerai, kad ir man kas savaitė egzai būtų, bet labai gaila, kad fizika, o po to viena diena ir istorija.. uch, kaip spėt viskam pasiruošt, kai pripratus aš viską paskutinę dieną mokytis

Žinutė parašyta: 2009-01-03 01:24:49 | Nuoroda

deja neturiu, candela  na, bet gal gerai, kad naujuosius laikus baigsim pries egzus, nes vis tiek iš jų 40proc.egzo klausimų.. tai gal daugiau žinių galvoj liks

Žinutė parašyta: 2009-01-03 01:30:17 | Nuoroda

tai jau tikrai, interpretacijoj tai ir tavo nuomonė yra teisinga, jei ją įrodai..o teksto suvokimai, tai jooo.. be galo slidus dalykas: vienąkart suvoki, kitąkart - ne.. nežinia kaip ten bus.. 

Žinutė parašyta: 2009-01-03 01:52:00 | Nuoroda

Aš tai esu nusipirkus Izabelės Ūsienės "Teksto suvokimo ir kūrimo užduotys" (kainuoja ~15Lt). Joje ir atsakymai yra. Bet, pvz, mano lietuvių mokytoja tai kažkaip nepataria jų, sako, kad kažkokios neaiškios jos. Na man iš tiesų jos irgi nelabai.. Bet kita lietuvių kalbos 12okų  grupė būtent iš jų daro, tai nesuprasi.

Na, o dar vienos pratybos su atsakymais yra Vidos Lisauskienės "Teksto suvokimo testai 9-12 klase" (~10Lt kainuoja). Mažai aš dar jas sprendžiau, todėl negalėčiau kažko ypatingo apie jas pasakyta. Nebent vienas trūkumėlis - jose daug duotųjų ištraukų yra meninio funkcinio stiliaus, o kaip žinom egze visad būna publicistinio stiliaus tekstai. O daugiau, kad būtų su atsakymais negaliu patarti.  

Žinutė parašyta: 2009-01-03 01:55:07 | Nuoroda

Dar pamiršau pasakyti  Jei nežinai, ką ruoštis, tai patarčiau mokytis teoriją. Pvz.: funkciniai stiliai ir jiems būdingi bruožai ir žanrai, leksinės figūros, retorinės figūros (kitaip tariant meninės priemonės), nes iš šitų dalykų klausimų tikrai būna ir jei žinosi tai va jau bus "lyšnas" taškelis     

Žinutė parašyta: 2009-01-03 02:04:41 | Nuoroda

čia tai jo.. prisiminiau, kai pati mokinaus vairuot, tai pas mane irgi buvo tokie švelniai tariant pačiuožę ir impulsyvūs instruktoriai.. daug nervų kainavo man jų mokymas

Žinutė parašyta: 2009-01-04 16:55:39 | Nuoroda

šaunuolė, svajotoja  būtų gerai, kad panaikintų, nes daug kam tas teksto suvokimas sunkokas dalykas

Žinutė parašyta: 2009-01-06 22:52:21 | Nuoroda

planuoju, o ką?

Žinutė parašyta: 2009-01-06 22:55:57 | Nuoroda

aš tai kuo toliau, tuo labiau visų imu bijot  candela, žinok ir man tas pats klausimas iškilo, sakė man, kad apie kovo mėnesį, bet reiktų pas auklėtoją pasiteiraut.. 

Žinutė parašyta: 2009-01-08 17:40:45 | Nuoroda

nu man, kai turi reikšmės, tai svarbu

Žinutė parašyta: 2009-01-08 18:59:10 | Nuoroda

sveiki  norėjau paklausti, gal žinot, kaip galima būtų sužinoti apie vf vietų kiekį kiekvienoje VGTU studijų programoje??? Nes man nesiseka rasti tokios informacijos internete  Iš anksto dėkinga  

Žinutė parašyta: 2009-01-11 20:10:50 | Nuoroda

tai jo, jei išsilaikysi ir gausi popieriuką, tai ant pečių nenešiosi  než, ar ten skaitos sunku, bet pasimokyti žinoma reikia.. bet man kitas klausimas dabar iškilo, jei pvz laikai informatikos valstybini, tai apsimoka ir komp raštingumą laikyt?

Žinutė parašyta: 2009-01-18 01:38:03 | Nuoroda

man kiek teko girdėti tai ne visur prideda.. bet kiek žinau, po to 1 kurse nereikia atsiskaitinėti informatikos, nes jau turi kompiuterinio raštingumo pažymėjimą, tai kaip sakant vienu rūpesčiu mažiau po to mokantis :) 

Žinutė parašyta: 2009-01-18 01:42:32 | Nuoroda

į kokias vgtu specialybes galima įstot su konkrečiais balais galima apsiškaičiuot -> www.vgtu.lt/priemimas/skaiciuokle/

Žinutė parašyta: 2009-01-18 01:50:17 | Nuoroda

ačiū  as_esu_as  už atsakymą  kiek supratau, tu studijuoji kūrybines industrijas.. norėčiau paklaust, ar jų gražus aprašas sutampa su realybe? taip pat norėjau paklaust, koks buvo tavo konkursinis balas ir ar pakliuvai į vf? ir ar laikei IT VBE? būsiu laaaaaabai dėkinga, jei apšviesi mane   

Žinutė parašyta: 2009-01-18 01:52:22 | Nuoroda

ir ką nusprendei, jei ne paslaptis ? : )

Žinutė parašyta: 2009-01-18 01:55:22 | Nuoroda

šaunuolė, kiek teko girdėti - gera specialybė, aš, dėja, nepakeliui  :-|

Žinutė parašyta: 2009-01-18 15:04:11 | Nuoroda

tikrai būtų gerai :) kažkada buvo www.stojimai.lt nebloga balų skaiciuokle, bet deja neatidaro sito saito :(

Žinutė parašyta: 2009-01-18 15:09:22 | Nuoroda

nu va, tik pasakiau, kad neveikia ir veikt pradejo