Vartotojo Mcdeivis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-09 12:15:11 | Nuoroda

Galiu jum pasakyti visa teisybe apie siu metu bio egza. Nes man desto viena mokytoja kur visa tai zino. Tai va siais metais biologijos egza laiko labai daug abiturientu net 10000, o kur visada laikydavo 4000 ir jis bus zymiai sunkesnis, kad daugiau nubyretu abiturientu, dar keiciasi vyriausias kazkoks vykdytojas tai jis yra zymiai grieztesnis ir kategoriskas. Naujienos liudnos siais metais.

Žinutė parašyta: 2009-05-14 16:15:50 | Nuoroda

O jeigu rasai rasini ir nepamini jokiu autoriu ar ten jo kuriniu ,bet mini gyvenimo situacijas, visuomene, laiksrascius (remiesi gyvenimu). Tai uz turini bus 0 ar visas rasinys 0 ???

Žinutė parašyta: 2009-05-22 13:17:55 | Nuoroda

Norejau paklausti del sio patikrinimo. Girdejau kad kiti samdo destytojus ir mokosi siam patikrinimui islaikyti. Kazkaip keista subejimu patikrinimas trunka dvi savaites tai as suprantu ten mokomasi praktiskai poto paskutine diena parodai ar moki ar ne ten ka nors daryti. Ar ji kas nors esat laike ? Sunku ten padaryti ta danti ? As tai pavyzdziui kazkaip net nesiruosiu mokytojo samdyti...pirma karta isgirdau

Žinutė parašyta: 2009-06-04 11:03:27 | Nuoroda

Nesuprantu vieno dalyko prasymo formoj. Kodel ten reikalinga nuotrauka ?Tai jei negrazus nepriima ?

Žinutė parašyta: 2009-06-04 12:07:13 | Nuoroda

Nesuprantu vieno dalyko. Islaikai ir eini pildyti prasymo mokytis kolegijoje/universitete. Bet kaip tu gali pildyti neturedamas atestato ? Nezinodamas savo pazymiu ?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:16:28 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Symakatumi^^ rašė:

o kodel kraujas negali teketi visomis kraujagyslemis?

 tikriausei ne taip klausima parasei, buvo toks klausimas "kodel medziagu apykaita nevyksta visomis kraujagyslemis" ar kazkas tokio..tai reikejo atsakyti del skirtingu kraujagysliu storio

 parasiau irgi kad storos ir neturi tokios funkcijos atlikti.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:18:53 | Nuoroda

tai koks atsakymas tikrai su tais genais kur buvo Aa,Bb,Cc ??

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:21:14 | Nuoroda
Sanosuke rašė:
Mcdeivis rašė:

tai koks atsakymas tikrai su tais genais kur buvo Aa,Bb,Cc ??

 4 turbūt

 as gavau 8.  ir visi skritinti nes klausia kiek skritingu. AB,aB,Ab,ab,AC,CA,cA,ca,BC,CB,Bc,cb. Man taip isejo

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:23:23 | Nuoroda
Mcdeivis rašė:
Sanosuke rašė:
Mcdeivis rašė:

tai koks atsakymas tikrai su tais genais kur buvo Aa,Bb,Cc ??

 4 turbūt

 as gavau 8.  ir visi skritinti nes klausia kiek skritingu. AB,aB,Ab,ab,AC,CA,cA,ca,BC,CB,Bc,cb. Man taip isejo

 kazka ne tiap prasiau. bet kazkaip gavosi 8 :/

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:24:49 | Nuoroda
Siamiona rašė:

ką jūs praktikos darbe rašėt? 

 fermentus rasiau. Lengvesne tema pasirode.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:25:42 | Nuoroda
Vikikute rašė:
Njateneri rašė:
Mcdeivis rašė:
Sanosuke rašė:
Mcdeivis rašė:

tai koks atsakymas tikrai su tais genais kur buvo Aa,Bb,Cc ??

 4 turbūt

 as gavau 8.  ir visi skritinti nes klausia kiek skritingu. AB,aB,Ab,ab,AC,CA,cA,ca,BC,CB,Bc,cb. Man taip isejo

 va va, tik čia pas tave ir vienodų matau, nu bet ir man 8 gavos :)

 Kad cia biski nesamone, taigi 3 pozymiai A, B ir C tai visi ir turi buti viename zmoguje tai gavosi :

ABC, ABc, AbC, Abc; Taigi 4 ir ka jau ka as kombinatorika moku, tai ant sito nei matematiskai nei biologiskai susimauti negalejau

 nu nzn kad trys aleleiai butu genotipe idomiai cia

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:26:55 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:

ką jūs praktikos darbe rašėt? 

 as tai parasiau kad reikia paimti 3 indus su dazytu vandeniu, paimti 3 sakeles su vienodais kiekiais lapu, ir lempa sviesti.viena indu sviesti labai arti, intensiviai, kita maziau, o treciau dar maziau :D bet nzn ar teisingai

 su lempa prie ko ji cia ? Tigi tranpiracijos greiciui turi reiksme temperatura,dregme,vejo greitis. Svietimas kad nlb

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:27:57 | Nuoroda

Pats pirmas klausimas buvo kas turi glicerolio ? Tai fosfolipidai ?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:29:05 | Nuoroda
Vikikute rašė:

 Jo tai gal tu ir galvoji, kad zmogus is dvieju genu sudarytas :D

 ne is dvieju,bet genetipa koduoja du aleliai. as taip suprantu

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:29:56 | Nuoroda

sunkiausia buvo instas ten tas nefronas :/

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:31:35 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:
egzzzotika rašė:
Siamiona rašė:

ką jūs praktikos darbe rašėt? 

 as tai parasiau kad reikia paimti 3 indus su dazytu vandeniu, paimti 3 sakeles su vienodais kiekiais lapu, ir lempa sviesti.viena indu sviesti labai arti, intensiviai, kita maziau, o treciau dar maziau :D bet nzn ar teisingai

 o aš kai nusišnekėjau :/ gerai bus tavo. O kokį rezultatą?

 o tai kaip tu ta bandyma parasei, bet as galvoju pas mane neteisingas :D

 paimi du vienodus augalus idedi juos i du vienodus tirpalus. ir juos pastatai skirtingose temepraturose viena kur karsta kita kur normali temperatura. po kiek laiko isimi augalus ir nupjaudni virs saknies ir paziuri kad nusidazo stiebai skritingame aukstyje.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:33:35 | Nuoroda

Nesupratau klausimo kokia reiksme augalui fotosinteze?

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:36:53 | Nuoroda
Siamiona rašė:

o kodėl netiko ten modifikacinis kintamumas su draugiais? :/ juk ir aplinkos sąlygos ir genotipas įtakoja

 as tai pasirinkau ten ta su uzterstumu. mano teiginiai: jei labai uztersta drugeliai juodi, jei normalu drugeliai balti

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:39:19 | Nuoroda

numesk linka bio 2009 uzduociu

Žinutė parašyta: 2009-06-05 16:41:38 | Nuoroda
Vikikute rašė:

www.egzaminai.lt/failai/1072_uzduotys_20 09_VBE_biologija.pdf

 aciu