Vartotojo šypt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-13 19:33:26 | Nuoroda
Shiny_R rašė:

Aš noriu stoti į Lietuvių filologiją ir Ryšius su visuomene, plačios galimybės, taip pat be galo norėčiau į MRU- Teisę ir valstybės sienos apsaugą, tačiau bijau fizinio paruoštumo, kurio ten reikalauja, tačiau vistiek svajoju.. Pirmas tiklsas baigt ŠU, o po to Lietuvių filologijos ir Ryšius su visuomene magistrantūrą. :) gal kaip nors išsikapanosiu, nes be galo gąsdina istorijos VBE ;/

 Aš taaaip pat noriu iį lt filologiją;D~

Žinutė parašyta: 2008-12-15 20:40:00 | Nuoroda
Shiny_R rašė:
blondinuke rašė:
 

 Aš taaaip pat noriu iį lt filologiją;D~

O kuriam univere? ;p

 VU, o tu?:)

Žinutė parašyta: 2008-12-27 19:46:21 | Nuoroda

 nuu čia greičiau mokytojai yra ant mūsų isijungę poxuizmo rėžim;D jau prarado viltis, kad ko per 11 metų neišmokom to per  paskutiniuosius neišlaižysim;D na o šeip, pati ruošiuos, mokaus, aišku pritingiu kartais,ai bet gal išlaikysiu kaipnors , gi viltis - durniukų motina:)tad nenukabinkit nosių;D

Žinutė parašyta: 2009-01-05 21:34:10 | Nuoroda

 tam juk yra internetas;) man irgi to paties reikia, toddėl bandysiu ieškoti;]

Žinutė parašyta: 2009-01-17 23:00:59 | Nuoroda

o kokie stojamieji balai? kiek reikia islaikyti egzaminus?

Žinutė parašyta: 2009-02-12 22:47:43 | Nuoroda

 man labai idomu, su kokiais balais istojot i ja? ar imanoma istoti su informatikos mokykliniu balu?:)

Žinutė parašyta: 2009-02-13 18:42:10 | Nuoroda

 na tarkimr lt išlaikauplius minus 60:) o gal tu studijuoji sia programa? butu idomiai privaciai per koki skype pakalbet:)

Žinutė parašyta: 2009-02-14 13:13:15 | Nuoroda

 nu joo man irgi idomu, nes galvoju ar verta vien del to  laikyt informatikos egzamina:)

Žinutė parašyta: 2009-02-15 17:39:26 | Nuoroda

 dramblione, o kokiam cia univiere taip?:)

Žinutė parašyta: 2009-03-26 22:12:00 | Nuoroda

aš irgi čia stosiu ! 

Žinutė parašyta: 2009-03-28 17:56:55 | Nuoroda

 aisku kad nepagrybausi, bettai nereiskia kad turi viska tobulai zinot kaip mokytojai, gi kalbedamas issakai savo nuomone, kuri tiesiog bus paremta tavo kulturininemis/literaturinemis ziniomis;)

Žinutė parašyta: 2009-03-29 13:02:59 | Nuoroda

 tai taip, tereikia pasižiūrėt buvusias potemes, kas kažkiek laiko jos kartojasi:)

Žinutė parašyta: 2009-03-29 19:12:14 | Nuoroda

 hey žmonės, nesiraukit plaukų nuo galvos, kad neišlaikėt, ne pasaulio pabaiga :) o ir vertės neturi didelės jinai :) heh, o kas bus po egzaminų jei jau dbr čia taip:}

Žinutė parašyta: 2009-03-30 22:56:21 | Nuoroda
Siita rašė:

kaip jau turbut minejau, kolkas visai nesijaucia ta lietuviu kalba.turime daug ir ivairiu dalyku. pirmajame pusmetyje mums buvo filosofijos ivadas,kalba ir IT,anglu, lotynu(ji labai knisa:)), ir is kalbiniu dalyku tai kalbotyra, siuolaikines lietuviu literaturos tendencijos bei literaturos teorijos ivadas. sie dalykai labai skiriasi nuo to, ka mokemes mokykloje, todel gan idomu, nors kai kurie dalykai ir nera lengvi. ir siaip laisvo laiko man lieka pakankamai, zinoma, ji reikia moket susiplanuot tinkamai :) didelio knygu grauzimo taip pat nera, buna skirta privaloma literatura, kuria turi perskaityt ir tiek. bet tiesa pasakius,niekas jos labai ir nesistengia skaityt, susirandi konspektus pries sesija ir atkali.galbut tie, kurie jaucia pasaukima dideli lietuviu kalbai ir apskritai literaturai ir grauzia knygas diena nakti, bet tokiu manau,kad mazokai :)tiesa, pvz antrame pusmetyje mums dar prisidejo antikine literatura,dabartine lietuviu kalba, logika.vienintelis kalbinis dalykas siame pusmetyje tai dabartine liet.kalba,transkribuojam, skiemenuojam ir pan, pazaidimai tokie.filologija, kaip sake smetona nera profesija, tai labai platus issilavinimas ir siaip pasauleziuros pletimas:) kolkas nesigailiu, kad stojau,pripratau ir jauciuos kaip mokykloje, mokais, atsiskaitai, gauni pazymi ir tiek.ir tu paskaitu buna maziau per savaite, nei budavo pamoku.tik knisa zmoniu susidariusi nuomone, jog filologija, tai literatuuura, knygos, knygos, interpretacijos... nieko panasaus!mane taip pat kamavo aplinkiniu klausimai ka veiksiu kai baigsiu ja,ar suprantu kur istojau ir pan.bet kiekvienas gyvenam pagal save,ka norim ta renkames, arba kaip man buvo,kur pavyksta istot,ten ir mokomes :D

 o su kokiais egzaminu rezultatais istojai?:]

Žinutė parašyta: 2009-03-31 18:07:53 | Nuoroda
angel_g1rl rašė:

as irgi pasirinkus sita tema:) is tiesu bijau, kad nebuciau kilpos ant kaklo uzsinerus :D gal patartumet ka realiai, koki gera kurinuka paskaityt ar kritkos kokios? o gal turit koki gera pvz kalbos-pasiziuret kaip galima butu destyt geriau mintis:)

 

 patarčiau paskaityt Laimanto Jonušio ''Rūmas virš bedugnės, čia yra ė\esė ir straipsniai apie literatūrą, manau pravers, na bent jau aš ja iš dalies remsiuos, kai kalbėsiu ;)

Žinutė parašyta: 2009-04-02 20:27:08 | Nuoroda

 ta praejusiu metu egzaminas buvo kitaip pateiktas, klausimai sudaryti kitaip nei ankstesniuju metu, nes sudarynetojai kiti:)todel ir atrodo jis sunkesnis nei ankstesnieji, o vat siemet sake vel tie patys sudarinetojai kaip praejusiu metu, tai galime tiketis tokio pat tipo uzduociu kaip 2008 metais;)

Žinutė parašyta: 2009-04-02 21:44:34 | Nuoroda

 aha man irgi nepatinka tokio tipo egzas.va jei butu tokie kaip iki praejusiu metuu tai net galvos per daugiausiai sukt nereiktu ;) nusipirkau ta knyga isu egzais i pagalba abiturientui, tai kai sprendziu, issijuosus dabar :D kazin ar duos kokios naudos.. 

Žinutė parašyta: 2009-04-03 18:24:27 | Nuoroda

 o kažin ar įmanoma pasirašyti iš ankstoo įžangą?:)

Žinutė parašyta: 2009-04-05 23:25:03 | Nuoroda

 na taip reiks bandyt pagamint kanors:)paskaitinesiu knyga ur bandysiu bent pradzia sukurt ir minteliu koku uzsiasyt;)

Žinutė parašyta: 2009-04-07 20:12:30 | Nuoroda

 šiaip galėtų čia būti ta skaičiuoklė padaryta supalyginimais praėjusių metų, a bet nieko, reiks pačiai pasieškot;)