Vartotojo šypt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-10 13:24:08 | Nuoroda

 na taaip, iformatika tai informatika, gal kaip nors ten 5manoma bus mokytis, o vat mane tai neramina matematikaa kuri nors ir tebus pusmeti viena bet visvieen, zinant vgtu destytojus, kuriu dauguma yra kirvukai, ima baime:D

Žinutė parašyta: 2009-05-10 13:25:11 | Nuoroda

 atsiprašau už žioplas rašybos klaidas :D ( viskas per skubėjimą)

Žinutė parašyta: 2009-05-12 18:39:12 | Nuoroda

 gal kas nors mate VU studiju kainas?;]

Žinutė parašyta: 2009-05-12 22:29:05 | Nuoroda

 na kadangi pastebejau, kad cia aktyviausia tema siuo metu, tai gal kas nors jau uzmatet kur nors VU  studiju kainas? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-13 20:45:28 | Nuoroda

 Jūs ruošiatės visiems rašytojams, ar esat pasirinkę kryptį, pagal kuriaą rašysit egze, ta pasme, mokotes vien prozininkus, vien dramai ruošiatės, ar vien eilėraščiams?:)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 18:27:46 | Nuoroda
Shokoladash rašė:

Sveiki, nu va po lt egzamino, vieną iš stojimo variantų galvoju apie stojimą į VU lt filologiją... Įdomu kaip čia bus...

 oooo dar vieną vaikiną galbūt turėsim :D

Žinutė parašyta: 2009-05-23 13:05:07 | Nuoroda
NiekamTikes rašė:

;D aš realiausiai į Istoriją įstosiu :>>

 pirmu numeriu rašysi? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-23 13:07:23 | Nuoroda

 aš vis pasvarstau dėl šitos studijų programos sąrašo pradžioj.. :}

Žinutė parašyta: 2009-05-23 17:53:33 | Nuoroda
NiekamTikes rašė:

Na, vieta, kur aš įstosiu - priklauso tik nuo manęs pačio. Joks argumentas neprivers galvot kitaip. :)

Dar nesugalvojau, ką pirmu rašysiu, nes tai priklausys nuo lietuvių VBE rezultato (:

Viena aišku - VU.

 Tai tas aišku ir pas mane, kad VU :] ką gali žinot, gal ir mokysimės kartu:D

Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:18:43 | Nuoroda

 gal kas nors turite VBE 2008 pakartotinės sesijos užduotis? :)

Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:53:22 | Nuoroda
Frozen_Fire rašė:
šypt rašė:as

 gal kas nors turite VBE 2008 pakartotinės sesijos užduotis? :)

 http://nec.lt/failai/862_2008_pakartotine_s_anglu_uzsienio_k.zip

 o, ačiukas, aš tai žiopla, ieškojau bet neradau:D dbr tik reik satsakymus susirast, nuu blogiausiu atveju šulioj pasitikrinsiu;D

Žinutė parašyta: 2009-05-24 15:58:14 | Nuoroda

 o man tai apskritai patinka visos filologijos, tiesiog traukia taip :) o kadangi visi bando atkalbėt nuo jų, sako rinkis protingaaai, todėl ir blaškaus tarp jų ir taip komfako specialybių ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-24 22:14:19 | Nuoroda

 o aš tai per ltv2 užmačiau gerą prancūzų serialą jaunimui, tai labai man graži ta prancūzų kalba.. tokia elegantiška:)

Žinutė parašyta: 2009-05-26 21:15:08 | Nuoroda

 na bent jau kiek žinau, nemažai gerų atsiliepimų yra VIKO reklamos vadyba, na ir ten būna nemažas konkursiukas, kaipo i kolegiją :) vat tik esmė tame, kad didžiąją dalį čia sudaro matematikos egzas, 0,4 man rods;D o aš tokio egzo net nelaikau... :) na bet kolegijų sąraše šita specialybė pas mane pirmoj vietoj puikuosis ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-26 21:38:22 | Nuoroda

 o man tai visur ta velnio koją kiša matieka :D nes man ten tamsus miškas:D 

Žinutė parašyta: 2009-05-26 21:40:29 | Nuoroda

 mes irgi tikimės:D dbr tik reikia gaut gerus rezultatus iš egzų, nes kiek žinau balų nemažų prireiks;D man taaaip knieti sužinot, jei pvz du egzus išlaikau po 90 o viena 30 procentu, kaži ar įstoju:DD nes man rodos man bus biški negerai su anglų :)

Žinutė parašyta: 2009-05-28 22:54:11 | Nuoroda
Baranka rašė:

Ei, skaičiuojant su šita studijos.lt balų skaičiuokle atrodo, kad istorija (80%) Lietuviu (70%) anglu (70%) informatika A lygio metinis (10) turetum įstoti! Kazin taip imanoma.. Na bet vis tiek tai yra dideli balai, nezadu islaikyt tiek daug. Gaila, kad tokia paklausi specialybe, o net 40 zmoniu per metus nepriima! P.S noreciau Anglijoj sita specialybe studijuot. O tu Isprotej planuoji islaikyt tiek, kad uztektu cia istoti? :) Ka cia dar paklausus nesugalvoju... Kaip jau sakiau, sunku tiketis tokiu rezultatu turbut. :)

 iš kur tu žinai, kad su tokiais balais imanoa, juk palygint nėr čia su kuo :]

Žinutė parašyta: 2009-05-28 22:58:50 | Nuoroda

 beeet čia reikia lb aukštų balų, su viena studente kiek kalbėjau, tai paskutinėse vietose sustojo tos panos,kurios virš 80 išlaikė:)

Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:29:59 | Nuoroda
Louris rašė:

Igzaktlį moteros ir vyrą! :D Čia ne vien istoriją reikia kramtyti, ar anglų blevyzgot mokėt ar lietuvių mokėt rašyt žodį pasikiškiakopūtė... :D Čia reikia turėti CINKELĮ! Taip kad visi kurie jaučia tik norą studijuot čia, kurie tik nori turėti diplomą ar šiaip, nežino ko čia eina, eikit į kitokią specialybę, palikit šitą mums, kurie kažko tikisi nes jaučia kad turi tam [jūsų Dievas] pašaukimą. Ačiū už supratingumą.  

 Jaunatviškas naivumas skamba tavo lūpomis :)) nieko savo raginimais nestoti, nepakeisi, kas norės tas surašys, ir jei bus atitinkami balai tai ir įstos:) kiekvienoj specialybėj pasitaiko tokių kurie ankščiau ar vėliau suvokia , kad ne ten papuolė :) arba atvirkščiai tik pradėję mokytis, suvokia , kad turi pašaukimą būtent tai specialybei :) taigi nieko iš anksto negalima spręst :) na ir taip aišku, kad čia konkurencija bus didelė, kad tau ant kulnų mina dar daaaaug norinčių, todėl ir kyla vat tokie visokie postringavimai, kad žmonės nestokit, nes aš noriu labiau :) manau dar nemažai tokių dabartinių abiturientų netgi tau pasakytų, ne nestok , visgi ir už tave aš noriu labiau:) jų paklausytum? :) abejoju, tiesiog siektum savo tikslo toliau ir tiek :) 

Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:49:51 | Nuoroda

 tai žinoma, čia tik šiaip mano pastebėjimas buvo ;) beje, kalbėjau su kaikuriais studentais neseniai, tai kiek žinau yra ir tokių norinčių kurie tiesiog iš pirmo kurso kažkurios specialybės žada perstoti i KI :]