Vartotojo dovaile pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-14 21:21:13 | Nuoroda

As labai noriu i KMU medicina, tikiuosi pasiseks laikant   egzaminus

Žinutė parašyta: 2008-12-15 18:50:11 | Nuoroda

As tai irgi norejau i Vilniu - miestas grazesnis (bent man), bet skaiciau apie studiju kokybe tai nusprendziau stoti i Kauna

Žinutė parašyta: 2008-12-29 20:23:43 | Nuoroda
Indr_e rašė:
Neruse rašė:

Hm, mažai gamtamoklsių čia. O šiaip mano svajonė VU molekulinė biologija :)

 Aš taip pat po medicinos rašysiu molekulinę biologiją

 O apie ka dar galvoji, be medicinos ir molekulines biologijos?

Žinutė parašyta: 2009-01-04 19:14:05 | Nuoroda

As planuoju antroj vietoj farmacija rasyti Paskui gal kineziterapija, o daugiau dar neapgalvojau

Žinutė parašyta: 2009-01-08 16:44:18 | Nuoroda
alvittaa rašė:

Dovaile kaip mokslai tau?

 Pakankamai gerai, aisku, didziausias viltis dedu i biologija, nors ir kiti dalykai tikrai gerai einasi

Žinutė parašyta: 2009-01-08 16:52:46 | Nuoroda
Indr_e rašė:
dovaile rašė:

As planuoju antroj vietoj farmacija rasyti Paskui gal kineziterapija, o daugiau dar neapgalvojau

 Bet jei lyginant KMU mediciną ir farmaciją, tai į farmaciją sunkiau įstot. Taip, kad neįstojus į KMU mediciną, šansų į farmaciją kaip ir nėra, nebent jei pirmoj vietoj VU mediciną rašai (nors ką tik KMU stojimų balus 2008 metų pažiūrėjau, tai gana nedidelis skirtumas vf minimalaus balų šių specialybių, tik šiek tiek farmacija mediciną pralenkus. Tik  mokamų vietų minimalus balas farmacijos mažesnis, tik kai pasižiūri į studijų kainas tai maža nepasirodo)  

Dar ir pati vis suku galvą kaip čia geriau susidėliojus specialybes sąraše

 Kiek as skaiciau tai 2008 m. KMU minimalus balai buvo: Medicina- 17.85 Kineziterapija- 17.72  Farmacija- 17.79 , Ar cia blogi duomenys?

Žinutė parašyta: 2009-01-10 14:33:11 | Nuoroda

Manau, kad daug kam medicinos studijos greitu metu bus tik neišsipildžiusi svajonė...

Žinutė parašyta: 2009-01-10 14:41:30 | Nuoroda
Indr_e rašė:

To dovaile >>> Visi geri, tik farmacija min. vf 17,94  Aš tai šią informaciją KMU tinklapį radau.

 Laiko dar daug yra viskam susideliot   Kaip tau su mokslais? Itemtai mokais?

Žinutė parašyta: 2009-01-17 17:39:46 | Nuoroda
kimono90 rašė:

Kurie galvojat stot į mediciną kmu,laikysit mokyklinį ar valstybinį lietuvių?

 Aš laikysiu valstybinį, nors KMU užtenka ir mokyklinio (bent šitaip rašo knygoje ''Kur stoti'' )

Žinutė parašyta: 2009-01-27 16:26:00 | Nuoroda

mums istorijos mokytoja jau kokius 2 metus kala i galvas, kad braukyti negalima, del to pirmiausia ir per kontrolinius apibraukiame su piestuku, o kai tiksliai zinai, kad teisinga, tada jau ir su tusinuku. Aisku, jei per egza paliksi su piestuku uzmirses, tai irgi niekas nevertins

Žinutė parašyta: 2009-03-05 19:19:18 | Nuoroda

Norint studijuoti mediciną reikia mokėti lietuvių kalbą, o tu nemoki net žodžio MEDICINA taisyklingai rašyti, daryk išvadas...

Žinutė parašyta: 2009-03-05 19:27:07 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
dovaile rašė:

Norint studijuoti mediciną reikia mokėti lietuvių kalbą, o tu nemoki net žodžio MEDICINA taisyklingai rašyti, daryk išvadas...

 Et. Kam taip piktai... :S

 Norėjau tik atkreipti dėmesį, nieko pikto Svarbiausia, kad atkreiptų dėmesį ir pasikartotų rašybą iki egzamino

Žinutė parašyta: 2009-03-06 16:07:51 | Nuoroda

Aš ir nesakau, kad nedarau klaidų, bet kaip rašomas žodis „medicina“ tikrai žinau. P.S. vardas skiriasi nuo slapyvardžio, dėl to ir vardo rašymo taisyklės jam negalioja. Ir dar aš tikrai tau nieko blogo nelinkiu, ir tikrai džiaugčiausi, kad įstotum ten, kur nori Sėkmės!

Muuuuu, ačiū už nuorodas, labai įdomu paskaitinėti

Žinutė parašyta: 2009-03-06 21:23:56 | Nuoroda

Aha, gyvenimo svajonė - studijos KMU. Manes, kaip ir tos panelės (gegutės, jei neklystu ) niekas nebeatkalbės, net neįsivaizduoju savęs kitokiam darbe, tvirtai apsisprendžiau - noriu būti gydytoja! Dabar tereikia tikėtis, kad egzaminai nesužlugdys svajonės   O tu kaip? Jau visiškai apsisprendei? Į kurį universitetą? Kokius atsarginius variantus rašysi?

Žinutė parašyta: 2009-03-06 21:27:26 | Nuoroda
dovaile rašė:

Aha, gyvenimo svajonė - studijos KMU. Manęs, kaip ir tos panelės (gegutės, jei neklystu ) niekas nebeatkalbės, net neįsivaizduoju savęs kitokiam darbe, tvirtai apsisprendžiau - noriu būti gydytoja! Dabar tereikia tikėtis, kad egzaminai nesužlugdys svajonės   O tu kaip? Jau visiškai apsisprendei? Į kurį universitetą? Kokius atsarginius variantus rašysi? Dar pamiršau paklausti, kokius egzaminus laikysi?

 

Žinutė parašyta: 2009-03-25 15:43:10 | Nuoroda

Kaip jums atrodo, užtenka mokėti viską, kas nurodyta programoje, mokėti spręsti uždavinius ir dar žinoti ką nors iš bendro išprusimo, kad išlaikytum pakankamai gerais rezultatais chemijos egzaminą, ar reikia žymiai daugiau chemijos žinių, nei nurodyta programoje?

Žinutė parašyta: 2009-03-26 17:30:21 | Nuoroda

Man organinė, dabar viską kartojų, tai tikiuos ją perkasti Vis save guodžiu, kad laiko ne tiek jau mažai liko Bet taip, biologija man irgi žymiai lengvesnė

Žinutė parašyta: 2009-04-16 22:44:15 | Nuoroda

Aš taip pat norėčiau, iš anksto dėkui  

Žinutė parašyta: 2009-04-18 14:57:37 | Nuoroda

Aš dabar daugiausia dėmesio skiriu chemijai, konspektuoju vadovėlius, vartau senus sąsiuvinius, taip pat skaitau E.Pranienės „Chemija“. Dėl biologijos kažkaip mažiau nerimauju, pradėsiu kartotis, kai būsiu galutinai chemiją pakartojus

Žinutė parašyta: 2009-04-18 15:01:14 | Nuoroda

shiaudine, kokias pratybas sprendi? Man taip pat reiktų nusipirkti