Vartotojo lithuanian pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:45:20 | Nuoroda

O tos funkcijos graika gi reikejo su parkeriu braizyt? ane ? As is iprocio su piestuku nubraiziau, tai tasku kaip jau ir nebesitiket?

O siaip tai egzaminas gana kvailai sudarytas, mano nuomone. Visi uzdaviniai gana lengvi ( sakyciau per lengvi), ir tik paskutinis zymiai sunkesnis. Galejo ta sunkuma laipsniskiau isskirstyt pagal mane.

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:50:36 | Nuoroda

Su 62 imanoma tiketis virs 80 ?

Žinutė parašyta: 2010-06-08 16:06:19 | Nuoroda
Zonijus rašė:
lithuanian rašė:

Su 62 imanoma tiketis virs 80 ?

 nesimaivyk gerai jei isviso apie 65 galima surinkt tai cia galima sakyt 100

 Gal biski ir perdejau, bet kad as net neisivaizduoju ko tiketis, pakalbejus su pazistamais, paskaicius forumus ir komentarus portaluose susidaro toks ispudis, jog beveik visa Lietuva padare tuos uzdavinius gerai iki paskutinio, o tai ir yra 60 ar 61 taskas.

Žinutė parašyta: 2010-06-20 00:23:51 | Nuoroda

O kaip manot, ar gausiu nors kelis taskus uz turini, jei parasiau ne kokia geriausia profesija, ne kaip ja pasirinkt, bet kad tokios kaip geriausios profesijos is viso nera. ir pagrindziau ja dviem argumentais. nes siaip ir is tikruju tokia tema, kaip geriausia profesija nelabai logiska ( nebent butu prideje, kad geriausia profesija butent tau).

Žinutė parašyta: 2010-06-23 21:12:46 | Nuoroda

O ka rasyt pildant "Kita informacija" lamabpo sistemoj prie "mano darbo stažas". Cia klausia darbo stazo (mokymosi metų) su ta uzsienio kalba? :D ar darbo stazo kai kur nors oficialiai isidarbinama?

Klausimas gal ir kvailokas, bet siokia tokia dviprasmybe man iskilo :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:11:26 | Nuoroda

Jei iš tikrųjų rezultati bus tik rytoj, tai ką aš žinau. Pasirodytų visu gražumu. Mes tai egzamino kitą dieną neateinam laikyt

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:53:32 | Nuoroda
Harrison rašė:

90 turiu nakuj! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 nesiskaiciavai, kiek mazdaug tasku turejai ?