Vartotojo diosa922 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-28 13:06:23 | Nuoroda

Na ką, šiais metais teks laikyti, juk privaloma... Kažkaip dėl lietuvių nebijau, bet matematika... Nlb aš ją suprantu, tai laaabai bijau.. bet stengsiuos kiek galėčiau, kad kuo geriau išlaikyčiau..

Žinutė parašyta: 2008-12-28 13:09:21 | Nuoroda

mhm... tai kokia tema ruošiatės kalbėti?

Aš galvoju apie pirmąją... Bet įdomu kokios potemės gali būti... Manau, "knyga ir mes" turėtų būti kažkas panašaus į: kokia tavo mėgstamiausia knyga, ką mūsų gyvenime reiškia knyga, ar ateityje knyga išliks, ar bendraamžiai skaito knygas, kokia knyga populiaresnė: tradicinė ar elektroninė.. na nežinau... gal aš visai ne į temą galvoju? ;DD

Žinutė parašyta: 2008-12-28 17:16:10 | Nuoroda

taip taip, gali būti, kad apie lietuvių literatūrą ką nors įtrauks... juk vistiek iš 5 potemių bus kas nors normalaus ;DD

bet manau, kad šiais metais temos truputį sunkesnes, nei praeitais metais...

Žinutė parašyta: 2009-01-04 11:31:34 | Nuoroda

tai dabar sužinojai tikrąsias temas... mano buvusiai šūlai irgi visai kitokias pasakė... bet ištikrų jos yra tokios... taip, kad ruoškis kalbėti šiomis temomis ;)

Žinutė parašyta: 2009-01-09 20:18:13 | Nuoroda

aš tai kalbėsiu, knyga ir mes, jeigu kam reiks pagalbos, ta prasme info šia tema, tai parašykit ;)

Žinutė parašyta: 2009-01-13 16:04:31 | Nuoroda

Saulytukea - tai tu parashyk man i email, tada atsiusiu, va mano email :

Žinutė parašyta: 2009-01-13 16:17:30 | Nuoroda

ir beje, kai paaishkejo, egzai nera privalomi  tik jei toliau nori mokintis gimnazijoje, tai turi lankyti, o vidurnines mokyklos nelabai reikalauja, mums taip sake ;DD bet kadangi ash gimnaziste, tai teks laikyti ;)

Žinutė parašyta: 2009-01-17 17:56:09 | Nuoroda

kultura ir jaunimas, gali but kas nors susije su tuo kad siais metais Vilnius Europos kulturos sostine.

o aplinka ir zmogus tai kas nors su tarsa aplinkos

Žinutė parašyta: 2009-01-17 17:58:52 | Nuoroda

tai tau pasisekė, nes man tai būtina

Žinutė parašyta: 2009-01-20 20:32:18 | Nuoroda

Na supranti, čia iš vis tokia plati tema... kaip mano mokytoja sakė, kad gali duot apie pvz, jaunimo kultūringumas XXI a. , gali duoti su Vilniaus Europos kultūros sostine susijusias potemes, ar šiaip apie kokį menininką papasakot, ne stai kultūra.. iš vis,.. šitai temai ruošiantis reikia laaabai daug ieškotis info.. nes laaabai plati tema... sakė Kūltūra ir jaunimas pati sunkiausia tema, dar sakė sunki kur su mokslo pasiekimais mūsų gyvenime.. šios dvi sakė žiauriai sunkios.. galima laisvai susikirst..

Žinutė parašyta: 2009-03-07 10:39:23 | Nuoroda

Juk kalbėjimas dvi dienas, visi per vieną nespėtų, nebent ten tavo mokykla tik 30mokiniu ;DD 

Žinutė parašyta: 2009-03-07 10:41:31 | Nuoroda

man kaip tik , lietuvių kalbėjimas ir gramatika lb lengva.. na jau toks žmogus esu, kuris pakalbės visada bet kokia tema, o gramatika pats lengviausias dalykas iš vis. bet matematika... su ja tai nesugyvenu ;DD išlaikysiu, bet nežinau ar aukštam pažymiui 

Žinutė parašyta: 2009-03-21 14:38:30 | Nuoroda

Sveiki, norėjau paklausti. Stojant į LKKA sportinė rekreacija ir turizmas, reikia laikyti kokį testą kūno kultūros, nes girdėjau šnekant, kad na čia susiję su sportu, ir kad stojant į LKKA bet kurią specialybę, reikia išsilaikyti tą testą...

o šiaip ruošiuos laikyti: geografijos, lietuvių k (V) , matematika (M), istorija (V), anglų k(V). šių egzų turėtų užtekti manau;DD 

Žinutė parašyta: 2009-06-06 13:52:37 | Nuoroda

matkės tai labiausiai bijau... nemėgstu jos.. nesuprantu..;// 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:04:27 | Nuoroda

Sveikučiai..

būkit geri, rytoj jei kas galėtumėt įkelkit potemes KNYGA IR MES temos.. einu ruoštis 9,30, tad reikia kuo anksčiau;//

dėkui

Žinutė parašyta: 2009-06-22 12:24:25 | Nuoroda

Varela, o kokius egzus laikei?

aš dbr 11, lb norėčiau irgi ten studijuoti: sportinę rekreaciją ir turizmą..

bet aš matkės nesiruošiu laikyt, nes kaip turbūt girdėjot, kitais metais nebebus mokyklinių egzų, o aš maniau, kad man užteks mokyklinio.. tad teks visai nelaikyt...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:52:07 | Nuoroda

sveiki,

o į kokius dalykus žiūri priimant? lietuvių, anglų, geografiją, istoriją, matematiką.. visų šitų reikia egzaminų? 

Žinutė parašyta: 2009-11-21 17:27:12 | Nuoroda

ESFP ;D yra tiesos, bet daug kur ir klaidinga ;p 

Žinutė parašyta: 2009-12-29 13:03:27 | Nuoroda

praeitais metais buvau 10-oke, kai laikiau lt pasiemiau kalba ir mes. daug kas eme sita nes buvo ir geros potemes ir pan. jei kam reikia kazkur turiu info, rasykit :)

o siaip. nebijokit. nera cia visai baisu. nueini atsisedi ir rasai. :) 

Žinutė parašyta: 2010-02-08 12:49:42 | Nuoroda

sveiki, butu idomu suzinot ar patinka jums mokytis ku? ;) kaip sita specialybe?

as svarstau apie stojima i ku arba lkka, nes panasios specialybes.. bet nzn kur... esu kauniete tai norisi kaune pasilikt, bet klaipeda irgi mielas miestas atrodo, tik tolokai... ;D