Vartotojo geltonkase pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:05:03 | Nuoroda

brrr tegul greiciau zinutes siuncia.ziuriu i telefona ir rankos dreba...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:36:05 | Nuoroda

tikiuosiu nebus ,kad tik rytoj sms ateis...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:08:19 | Nuoroda

kazi eiti ar neiti i mokla??

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:09:46 | Nuoroda

uzsisakiau ishansto visus atsakymus taip nekantrauju neatsiuncia...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 11:23:52 | Nuoroda
Kikuchis rašė:

širdis nesveikai daužosi, su kiekvienu gautu sms'u šiurpuliukai per nugarą perbėga ir rankos ima drebėt...

 man taip pat su kiekviena sms siupuliukai nueina...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:24:37 | Nuoroda

as busima shuniuku gydytoja ...:(o norejau i medicina bet su tokais rezultatais:((

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:40:21 | Nuoroda

as gavau 66:((((o tikejaus daug daugiau.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 13:20:59 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Jau vienu žingsneliu arčiau medicinos!

 kaip tau faijnaj..

Žinutė parašyta: 2009-06-26 17:24:06 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:

na ka, tenka atsisveikint su Jumis, kolegos :( 50..tik grindu plauti su tokiais rezais. O wiktea'i norejau pasakyti kad su savo tokiais pasisakymais negadintum man ir taip lievos nuotaikos "busiu suniuku gydytoja...:(" mergina, tu nezinai visu pirma ar dar istosi, visu antra ne tik suniukus o ir karvytes teks pagydyt, visu trecia jei tu del to liudi kaip sprendziam is smailo tai cia tau ne vieta. cia reikia pasaukimo panelyte o jei tau liudna kad tu cia TIKRAI istosi kaip kad teigi tai tada patikek jau gali keist savo prasymo anketa. nes kaip sake cia studijuojantys, jei nelabai nori, geriau ir nestok, nes pasigailesi.o suniukus gydyt irgi reikia moket zinok, su 11 chemijos vaistu nesumaisysi kazin?..

panos uzjauciu kad negavot kokiu tikejotes rezu bet ir taip gan gerai gavosi jum cia, tad manau nera ko pergyvent

 mano che 11 daugiau uz tawo 9 m...taigi jei nepatenkinta sawo rezultatai gali ant manes nerekti mano nuotaika taip pat prasta nes zlugo mano swajone studijuoti medicina...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:17:48 | Nuoroda

as ir tikejaus ne maziau 85...o gavau 66:(((((((((((((nelaime...

Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:08:38 | Nuoroda
Symakatumi^^ rašė:
wiktea rašė:
Symakatumi^^ rašė:

na ka, tenka atsisveikint su Jumis, kolegos :( 50..tik grindu plauti su tokiais rezais. O wiktea'i norejau pasakyti kad su savo tokiais pasisakymais negadintum man ir taip lievos nuotaikos "busiu suniuku gydytoja...:(" mergina, tu nezinai visu pirma ar dar istosi, visu antra ne tik suniukus o ir karvytes teks pagydyt, visu trecia jei tu del to liudi kaip sprendziam is smailo tai cia tau ne vieta. cia reikia pasaukimo panelyte o jei tau liudna kad tu cia TIKRAI istosi kaip kad teigi tai tada patikek jau gali keist savo prasymo anketa. nes kaip sake cia studijuojantys, jei nelabai nori, geriau ir nestok, nes pasigailesi.o suniukus gydyt irgi reikia moket zinok, su 11 chemijos vaistu nesumaisysi kazin?..

panos uzjauciu kad negavot kokiu tikejotes rezu bet ir taip gan gerai gavosi jum cia, tad manau nera ko pergyvent

 mano che 11 daugiau uz tawo 9 m...taigi jei nepatenkinta sawo rezultatai gali ant manes nerekti mano nuotaika taip pat prasta nes zlugo mano swajone studijuoti medicina...

 daugiau konkursinio balo reiksme bet nebutinai ziniu reiksme, tu butum laikius mokyklini irgi 10 gavus tikriausiai nebutum. ne tik rezultatais as nepatenkinta bet dar ir MJ mire todel mano nervai siandien ypac jautrus :| na nesipykstam, kolega, tik norejau pasakyt savo nuomone : > gal kas zino ar prasymui tinka ta nuotrauka is vinjetes ar butina dokumentine?

 nk tokio :)galim susitaikyti:)tikiuosiu i veterinarine medicina istosiu .Nera taip ,kad nenoriu studijuoti veterinarines medicinos  ,myliu labai gyvunus ypac shuniukus ir kaciukus ;)snd sapnavau net katinus :)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 19:18:43 | Nuoroda

o kokiam cia universitete biochemija ir bioindzinerija???

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:50:04 | Nuoroda

nusiramink ir palauk turetum tikrai gauti krepsheli butu nusikaltimas su tokiais gerais pazymiais neistoti..kai anais metais su mokykliniais vienai zmones i weterinarija stojo.

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:42:36 | Nuoroda
Vvenera rašė:

As i Kineziterapija :) Gal zinot,koks auksciausias balas buwo? :)

 sveika kolege su kokiu balu istojai?as ir istojau .

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:46:26 | Nuoroda

Em mano kuklesnis 14,56 o tu i vf istojai?as tai i mokama...

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:03:54 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Kas cia studijuojat?Kas norit cia studijuot?Kokios studiju kainos gal zinot?

 5500lt kazkur ...as istojau i kinezeterapija..gaila ,kad ne kmu..

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:24:15 | Nuoroda

as irgi kolege tik istojau i lkka gaila ,kad ne i kmu.Kazi ar galima pereiti is lkka kinezeterapijos i kmu kinezeterapija??

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:36:22 | Nuoroda

girdejau ,kad gali ir taip lkka kinezeterapija prijungti prie kmu..as tai turbut baiiksiu bakalaura lkka o i magistratura stosiu kmu .Kazi kur geriau mokintis ar kmu ar lkka ..kmu jauciu butu labai didele konkurencija .

Žinutė parašyta: 2009-07-23 08:38:55 | Nuoroda

as is norejau i kmu ,bet kmu mane atstume:DD

Žinutė parašyta: 2009-07-23 08:49:01 | Nuoroda

14.56:(( mokama..bet vis geriaunegu nieko idomi specialybe nenudziusiu ,nepazsensiu besimokydama kaip Medicinos studentai.