Vartotojo R.V.U. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-24 00:57:19 | Nuoroda

Turėtų būt į vf, nes mažiausias kb į chemiją vf - 13,34.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 10:51:08 | Nuoroda

rytis17m

Žinutė parašyta: 2009-07-24 14:04:36 | Nuoroda

Pirmame semestre turėtų nemokėti stipendijų. Iš kur jiems žinoti, kurie yra geriausiai besimokantys..?

Žinutė parašyta: 2009-07-27 20:17:11 | Nuoroda

Į fux'ų stovyklą varysit?

Žinutė parašyta: 2009-08-02 23:53:16 | Nuoroda

Man irgi dėl VU įdomu. Vienas pažįstamas įformindamas klausė, tai jam pasakė, kad informacija konfidenciali ir vėliau gal sužinosim. O aš kai buvau, tai kažkaip pamiršau paklaust.

Žinutė parašyta: 2009-08-05 12:25:09 | Nuoroda

Aš irgi paskambinau. Žinoma, visi fakultetai turėtų turėt kontaktinius nr.

Žinutė parašyta: 2009-08-11 23:12:44 | Nuoroda

Ko gero todėl, kad kituose fakultetuose neteks būt ir neteks susipažinti su kitų fakultetų studentais. Arba visi nesėdi prie pc, stengiasi atsidžiaugti dar likusiomis vasaros dienomis.

Žinutė parašyta: 2009-08-12 23:17:34 | Nuoroda

Suprantu. Matai, aš tik spėlioju.

Žinutė parašyta: 2009-08-13 13:28:54 | Nuoroda

Na, tai pasisakykite kokią programą studijuosite.

Žinutė parašyta: 2009-08-13 13:54:01 | Nuoroda

Man tai puikiai gyvenasi. Šią vasarą jaučiasi, kad atostogavau. Mažai namie buvau.

Žinutė parašyta: 2009-08-14 13:56:22 | Nuoroda

Aš chemijos fakultete trinsiuosi. Iš kurių miestų jūs?

Žinutė parašyta: 2009-08-17 23:57:16 | Nuoroda

Ruošiatės būti Vingio parke rugsėjo 1 - ąją?

Žinutė parašyta: 2009-12-08 21:47:12 | Nuoroda
monse rašė:

Sveiki, norejau paklausti, stojant i odontologija KMU reikia matematikos arba chemijos egzamino,bet as laikau tik matematika ar chemijos metinio pazymio uztenka is 10kl, nes dbr jos neturiu pasirinkusi?

 Hm... įdomi situacija. Kaip tu sumąstei stot į odontologiją jei chemijos nesimokai? Jei net ir įstosi, tai ten pražūsi arba bent bus labai sunku pasivyt universiteto lygį.

Žinutė parašyta: 2009-12-08 21:48:33 | Nuoroda
sanemis rašė:

[...]

Tad turit turėti bendrą supratimą, bet šiaip manau, kad kam mokintis bereikalo, jei nebus egzamine.....

 Mokymosi be reikalo nebūna...

Žinutė parašyta: 2009-12-08 21:50:28 | Nuoroda

Kur rast išsamią informaciją apie 2010 metų matematikos egzamino sandarą?

Žinutė parašyta: 2009-12-08 21:58:21 | Nuoroda

Nebūk tokia nusivylus. Gali kuo puikiausiai pasiruošti pati tiems egzaminams. O dėl mokytojų problemų yra. Aš mokykloj praktiškai nieko neveikdavau. Dabar, kai palyginu su universitetu, tai skirtumas milžiniškas.

Kai ruošiausi matematikos egzaminui (savarankiškai), pastebėjau, kad mokytoja daug ko neakcentuoja, net svarbių dalykų, kurie būna egzaminuose. Tas pats su chemija. Bet pati spręsk visus egzaminus ir pamatysi kas juose būna, žinosi net ko tikėtis.

Žinutė parašyta: 2009-12-08 22:16:48 | Nuoroda

Per dieną išspręsti vieną egzaminą tikrai nėra problema.

Susirink visus, kiek tik rasi, egzaminus, kuriuos laikysi, ir spręsk kiekvieną dieną po vieną (arba kas antrą dieną). O sprendžiant be abejo kils klausimų. Ten kur jų kils, nepraleisk, o išsiaiškink. Paklausk mokytojo, ar net kelių, knygose ieškok informacijos... O kai taip nuodugniai išsiaiškinsi, tai labai gerai suprasi ir išmoksi tai, ko nežinojai. Taip panaikinsi spragas. Na, o jei nekils klausima, reiškia esi pasiruošęs (-usi) egzaminui.

Manau, tai vienas geriausių būdų ruoštis egzaminams. Per kokius 2 - 3 mėnesius turėtai visus būt baigęs.

Patarimai.  Neatidėliok visa tai, pradėk kuo ankščiau ir nedaryk ilgesnių pertraukų.  Visus egzaminus maišyk (nespręsk pvz., vien tik matematikos visus, poskui vien chemijos ir t.t.). Per savaitę mažiausiai du egzaminus išspręsk ir išsiaiškink.  Dar pabandyk gauti bandomųjų egzaminų (ten kartais būna truputį sunkesnių ir įdomesnių uždavinukų).

Žinutė parašyta: 2009-12-08 22:32:19 | Nuoroda

Niekada nesupratau tų, kurie stresuoja ir pan. dėl egzaminų. Ypač tų, kurie gerai mokosi. Man tie egzaminai buvo lyg kokie kontroliniai. Nueini, parašai. Skirtumas tik kad ilgiau rezultato laukt.

Žinutė parašyta: 2009-12-08 22:55:38 | Nuoroda

Grįžtu prie pirmųjų temos minčių...

Ruošiantis interpretacijai, manau, netikslinga yra mokytis ir ruoštis visų sąraše esančių kūrinių interpretacijoms. Mano patarimas yra sumažinti mokymosi kiekį. Pavyzdžiui aš ruošiausi rašyti tik iš poezijos. Taigi, mano mokymosi diapozonas susitraukė apie 70%. Žinoma, kad visuose egzaminuose būna vienas lyrikos kūrinys, vienas dramos ir vienas epikos (arba vienas lyrikos ir du epikos). Taip galit susikonkretint į jūsų mąstymui artimesnius kūrinius, iš kurių parašysit geresnias interpretacijas.

Ir dar. Nebūkit tokie nuobodūs ir nesivaikykit tų steriotipų. Būna, kad mokytoja pasako rašykit taip ir taip, tai visi ir laikosi to standarto. Nereikia to. Nebijokit būt unikalūs ir savaip spęskit iškilusias problemas. Interpretuokit laisvu protu. Šie patarimai ir besiruošiantiems kalbėjimui. Nekalkit. Kai žmogus būna iškalęs ir kalba monologą, tai suprantama iš pirmo sakinio. Klausytis tokio iškalto teksto yra tiesiog bjauru.

Žinutė parašyta: 2009-12-09 12:29:56 | Nuoroda

Man tai mokyklos atmosfera padėdavo. Aš namie taip produktyviai nepasimokydavau kaip mokykloj. Todėl eidavau ten ir pastumti, pasilinksmint ir rimtai padirbėti. Sėdėdavau kokioj matematikoj ir spręsdavau savo atsineštus uždavinius, o visi kažką kitą veikdavo. Dažnai net nežiūrėdavau ką mokytoja dėsto.