Vartotojo hitmens pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-01-19 21:38:05 | Nuoroda

Gal kas galvoja apie teise MRU? :)

Žinutė parašyta: 2009-01-19 21:42:33 | Nuoroda

Man istorijos egzaminas ir bus labai svarbus, kiek žinau, egzaminas nera lengvas, reikia atsakingai ruoštis.. O pats mokymasis istorijos egzaminui yra gana nelengvas, reikia užsiiminėt papildomu skaitymu, ne vien,kiek pamokose einame temų.. reikia prisiverst..

Žinutė parašyta: 2009-01-29 15:34:21 | Nuoroda

Na, sukūriau šią temą, norėdamas pasidomėti ir galbūt daugiau sužinoti apie teisės studijas VU, taigi, kurie studijuojate šia specialybę ar žadatę studijuoti, pasireiškite šioje temoje, bučiau dėkingas :) 

Žinutė parašyta: 2009-01-30 17:16:11 | Nuoroda

Na, visų pirma, norėčiau daugiau sužinot ar sunku mokintis, ar krūviai dideli,na galų gale, apie pačius dėstytojus ar profesionaliai dėsto ir ar įdomios paskaitos :) o visų antra, stojamieji balai, sunku įstoti ? 

Žinutė parašyta: 2009-02-02 17:03:35 | Nuoroda

Na, visų oirma, dėkui už gana išsamų atsakymą :) galima sakyti, jog įstoti yra labai sunku, bet įmanoma , taip pat norėjau paklaust dar vieno dalyko. Stojant neakyvaizdiniu i teusę VU apsimoka:? ar nlb įmanoma spėt dėl krūvių? kiek tariausi su kolegom tj sakė,jjog geriausia paduot paraišką į ffinansuojamą ir mokamą..

Žinutė parašyta: 2009-02-04 18:10:34 | Nuoroda

Na, situacija gana aiški, dieniniame yra lengviau ir priimtiniau mokintis, bet faktas tas ,jog mokintis sunku teisėje  ir  dar VU.. Šiaip kiek girdėjau , tj įstoti į pilnai finansuojjamą , turi būti labai aukšti balai, o tai  padaryti yra labai sunku.. O gal kas žinot tikslias kainas už sesija teisėje ? 

Žinutė parašyta: 2009-02-17 16:21:30 | Nuoroda

Na, teisininko išsilavinimas tikrai padėtų stiprius pamatus tavo gyvenime, galima daug kur įsidarbinti,bet į VU labai jau sunku įstoti..

Žinutė parašyta: 2009-02-21 23:36:36 | Nuoroda

Na,o su Istorijos,Lietuvių, anglų valstybiniais ir geografijos mokykliniu, kur manot realiausia galima būtų stoti ?

Žinutė parašyta: 2009-06-19 20:51:17 | Nuoroda

Aš norejau paklaust dėl prašymo išsiuntimo internetu. Tarkime, kai tame puslapyje viska užpildai( kalbu apie prašymo blanką) tai kaip paskui išsiūst jį ? Nes man rodo,jog duomenų įvedimas baigtas.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:33:23 | Nuoroda

Sveiki. Norėjau paklausti, kaip manote ar įmanoma įstoti į MRU teisę arba teisė ir valdymas su Lietuviu 35, istorijos 58 ir anglų 58 ? 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:47:40 | Nuoroda

Na.. nzn, bet as kiek ziurejau praeitu metu statistinius duomenis, tj su savo konkursiniu balu 15,98 įlendu į MRU Teisę dieninį mokamą. Bet kaip siais metais bus tj kitas klausimas..

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:39:59 | Nuoroda

Kaip manot ar i MRU teise ir valdyma istociau su 15,95 mokama ? 

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:21:41 | Nuoroda

Taigi, man iškilo šokia tokia problemėlė dėl prašymo pildymo internetu. Visų pirma, prašyma pildžiau internetu ir netyčia man jis išsisiuntė ( aš net nenorėjau išsiūsti, nes nežinojau ,jog tai automatiškai įvyksta viską suvedus) na ir po kelių dienų į el paštą gavau patvirtinimą, jog mano prašymas priimtas,bet buvo rašoma, jog dėl koreagavimo perspėt priėmimo komisiją ir buvo jų el paštas nurodytas. Na,aš dėl atsargumo jiems asmeniškai parašiau į el paštą, jog netvirtintų pirmo prašymo ir perkoreagavau savo prašymą internetu ir vėl jis, kaip suprantu, išsisiuntė, man to ir reikėjo, tačiau problema tame,jog jau ketvirta diena,po to antro išsiuntimo (koreagavimo) negaunu jokio atsakymo į el paštą ? taigi, norėjau paklaust ar čia taip ir turi būt, ar jie turi atsiūst atsakymą, jog po koreagavimo patvirtino viską ? Ačiū

Žinutė parašyta: 2009-07-03 13:26:51 | Nuoroda

Aš norėjau paklausti, gal kas žino maždaug datą, iki kada apeliacijas išnagrineja ir jeigu taip,tj pas ką eiti rezultatą po apeliacijos sužinoti ? Ačiū.

Žinutė parašyta: 2009-07-26 10:39:23 | Nuoroda

Įstojau taip pat į MRU teisę ir valdymą, būtų šaunu susipažinti su bendrakursiais , mano skype: hitmenss ;) 

Žinutė parašyta: 2009-07-26 19:18:39 | Nuoroda

Aš taip pat įstojau į čia . skype : hitmenss . šaunu būtų susipažinti ;)