Vartotojo exprontaz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-16 22:17:52 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Vytaaas rašė:

penktas tai b. o  ketvirto pirmas tai man atrodo taip. 1- spermatocitu susidarymas 2- oogeneze  3 apvaisinimas.  su tuo pirmu tik klausimas nes ten ne visas pazymetas tai ne spermatogeneze, o kaip pavadint nezinojau :D tai taip pavadinau :D

 va va, ne visas pažymėtas, tai gal tiks ir I mejozė... :D

 1. Spermatogeneze

2. Oogeneze.

 

Noriu paklausti is kur tiksliai gauti 2010 egzu darbus. ?

Žinutė parašyta: 2010-06-16 22:23:09 | Nuoroda
sanemis rašė:

 o aš ketvirtame rašiau : 1 - mejozė I  II - mejozė  III - apvaisinimas.... 

 zinok nelabai tinka, nes aplamai spematogeneze ir oogeneze sudaro per tas 2 mejozes.

Žinutė parašyta: 2010-06-16 22:25:57 | Nuoroda
sanemis rašė:
sanemis rašė:

 o aš ketvirtame rašiau : 1 - mejozė I  II - mejozė  III - apvaisinimas.... 

 zinok nelabai tinka, nes aplamai spematogeneze ir oogeneze sudaro per tas 2 mejozes.

 bet programoje nerašo, kad reik mokėti spermatogenzę ir oogenezę, dar klausiau mokytojos ar tą skaityti, sako ne, programoje nėra...

 ai zinai, kartais geriau zinoti daugiau nei reikia :D

 

ryt  zadu pervest visa sita tema, perskaityt atidziai. Bet kaip jums sekesi su tom zuvimis ?

Žinutė parašyta: 2010-06-27 16:46:13 | Nuoroda

Sveiki,

Kodėl aš pats manau, kad ši kolegija yra prasta ?

Gal kas papasakokit, kas žino kaip jums ten ir siaip kaip gyvenimas ? Manau stosiu i Miško ūki, tai ar čia ne tas pats kaip miškinkystė ? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-27 17:11:49 | Nuoroda
jusste rašė:

 Aš irgi. Ypač, kai dar sužinojus rezultatą aplink Tave bus žmonių. Norėčiau viena sau ramiai kur sužinot, nesidalindama su niekuo savo emocijom :D

 Aii, o mes keli iš klasės pasižadėjom švęsti sužinoją rezultatus - padės nusiraminti šiaip ar taip :D

Žinutė parašyta: 2010-06-27 17:23:57 | Nuoroda

aš galvoju dar cia studijuoti (miskininkyste), bet ka žinau čia atrodo sunkiau bus, vien dabar paskaicius jog iskart uzklups su anglu testuku :)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:53:19 | Nuoroda

o as bandysiu eiti i musu mokykla 16:00 bent taip vienas zmogus pranese :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:50:15 | Nuoroda

blec mane nervai ima :/ mano klase atrodo gerai besimokanti maziau 40 gavo, tik kai kurie paie 70, as ryt einu bet irgi su apmaudu :(

nusivils tevai tikriausiai :(

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:51:29 | Nuoroda
gyntass rašė:

Man atrodo siemet bus sumustas apeliaciju skaiciaus rekordas

... ir man istiesu kilo tokia mintis.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:57:56 | Nuoroda

manau verta ir as bandysiu cia stoti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:15:07 | Nuoroda

DABAR TURIU KLAUSIMĄ... Tie kas gavo mažiau 30 % (balų ar panašiai ) skaitosi kaip neišlaikę ? ar kaip ?

Pažiūrėjau rezultatus savo ir kitų ir likau apstulbęs,tiek gerų mokinių rezultatai visiškai nepanašus i jų mokslo lygį... pats surinkau vos 22 besimokydamas stipriam 7 :/ nežinau ka grįžus tėvams iš darbo sakyt reiks :(

parašiau apeliaciją.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:27:11 | Nuoroda

nuėjom tryse iš klasės rašyt apeliacijas, ir jau ryta buvo parašytos 8, dar mūsų trys ir nežinia kiek dar jų bus. Esu tikrai nusivyles rezultatu, praktiškai man sugadino visus reikalus sitas rezultatas :(

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:28:12 | Nuoroda
Solnica rašė:

As manau, kad tie kurie yra islaike, bet rase apeliacijas vistiek turetu i ta pirma tura pakliut, juk rezultata turim,tik norim geresnio.

 Tai tie kas teikė apeliacijas jiems (šiuo atvėju jau ir man) reiks stoti per papildoma stojimą ?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:39:23 | Nuoroda
Solnica rašė:

As manau, kad tie kurie yra islaike, bet rase apeliacijas vistiek turetu i ta pirma tura pakliut, juk rezultata turim,tik norim geresnio.

  Tai tie kas teikė apeliacijas jiems (šiuo atvėju jau ir man) reiks stoti per papildoma stojimą ?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:51:27 | Nuoroda

skaiciau toki komentara : Kas iš tų apeliacijų, jei jas teištaisys kažkur liepos 22d? Man išleistuvės liepos 16. O dar pirmasis etapas dėl stojamųjų pildymų baigiasi liepos 19d, tai ką daryti? Rašyti apeliaciją ir atsisveikinti su galimybe įstoti į nemokamą??

*******

tai ar tiesa kad po apeliacijos negalima bus istoti i vf ?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:34:15 | Nuoroda
void rašė:

 Pas tave patologiniai psichikos sutrikimai imho, dar vienas nenusisekęs, šviežiai iškeptas abiturientas. Vėl jam kažkas per klaidą gavo per gerai :DD Va čia jau galima vartoti tą žodį : lietuvių mentalitetas. :D

 eik tu kepejau...

Žinutė parašyta: 2010-07-03 12:48:06 | Nuoroda

Sveiki, nenorėjau naujos temos kurti, tai klausiu čia - Tarkim aš pretenduoju i VF vietą kolegijoje pagal vf numatytą balą, bet į ją toje pačioje srityje pretenduoja dar daug ,tai gaus visi viršinę tą ribą ar tiesiog geriausia balą turintys ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 13:58:48 | Nuoroda
_vita rašė:

www.baluskaiciuokle.lt

 ką čia tuo pasakyt nori ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 11:21:42 | Nuoroda

Ar galima tikėtis jog pateiktos apeliacijos (liet. kalbos egzamino) bus peržiurėtos anksčiau negu iki liepos 22d.  ir mes jų rezultata sužinosime anskčiau ?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:42:28 | Nuoroda

Beja, kur dingo tas NEC'o atstovas jei jis toks ir buvo, is čia ? Nejaugi viska priėmė taip asmeniškai ir pabego ? Nes tikrai laukiu atsakymo į kelių žmonių klausimus. :)