Vartotojo Arvydas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-05 20:29:48 | Nuoroda

Asmeniškai man šis valstybinis istorijos egzaminas yra nusivylimas. Tikėjausi daug labiau pritaikyti savo žinias, o ne tiesiog suvokti tekstą. Beveik užtikrintas, kad nuplaukė studijos. O tiek vilčių buvo.. Bet sunkiausia tai ne man, kažkaip nemalonu prieš mamą.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 15:32:03 | Nuoroda
Greta. rašė:

Sveiki. Gal kas gali papasakoti, kaip, kada ir kur reikia užsiregistruoti kūrybiniam konkursui? Ar gausi paklvietimą, įrašęs žurnalistiką prie stojimų, ar tam reikia specialiai registruotis? Ir ar galima pasirinkti dieną?..

 Būtų įdomu ir man dėl to ką nors sužinoti :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:28:17 | Nuoroda

Su aritmetika antro gavosi 89 bent jau man.

Negaliu patikėti, akd suklydau pirmoje šio uždavinio dalyje.. nu krc.. O tokie lengvi pirmi 2 taškai buvo. Vis per tą neįsiskaitymą..

Žinutė parašyta: 2010-06-30 15:47:05 | Nuoroda

Aš buvau pirmąją dieną.

Rašiau tema: politikas - žurnalistikoje, žurnalistas - politikoje. Juoktis ar verkti ?

Rašinys patiko. Patekau į antrą etapą. Tarp kita ko: Rezultatai turėjo būti paskelbti 12 valandą, deja teko laukti mažiausiai dar gerą pusvalandį. Šiek tiek padidino stresiuką.

Pokalbis vyko gana sklandžiai. Pagrindiniai dalykai, kuriuos vertėtų įsiminti kiekvienam. Jaudinausi prieš pokalbį labai. Šiek tiek suerzino narių šaukimo tvarka. Iš pradžių buvo kviečiama po vieną pagal pavardes, bet nesakydavo kam ruoštis. Atėjus mano eilei buvo pasakyta man ruoštis. Tos 10 minučių "ruošimosi" praėjo gana nerimastingai. Jau geriau būtų nesakę, jog man reiks ruoštis :) Šiokie tokie patarimai.

Žinoti visus šalies ministrus, kaimyninių ir didžiausių valstybių vadovus ir premjerus. Taip pat žinoti apie savo kraštą ypač daug, net gana smulkius dalykus. Vat pvz. aš iš Alytaus, ir vienas komisijos narys buvo kraštietis. Iškart paklausė apie merą. Po to klausimas apie fm99 vedėjus. Taip pat reikia ypač atrinkti žodžius, ką sakyti, nes tai gali padiktuoti kitą klausimą komisijos narių galvose. Aš pasakiau, jog mėgstu futbolą, buvo užduoti gal 5-6 klausimai. Ir ne tik apie futbolą, apie komentatorius, apie futbolo mažą populiarumą mūsų šalyse. Ir be to reikia mokėti pagrįsti savo mintis rašinio.

Na sėkmės visiems laikiusiems :) Gavau įskaitą, belieka laukti egzamino rezultatų :)

Žinutė parašyta: 2010-06-30 15:48:30 | Nuoroda

Velniava sakinys prapuolė vienas kažkur :D kažkokia nesąmonė gavosi ir minties šuoliai. Na bet esmę supratot :)

Žinutė parašyta: 2010-06-30 16:19:44 | Nuoroda
giria rašė:

 Arvydai, o kas siemet komisijoje sedi? :)

 Nebeprisimenu dabar, ten jų daugybė buvo. :) Tik prisimenu, kad vienas iš Alytaus. Ai be to alfa.lt redaktroius :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 15:24:11 | Nuoroda
Pasipiktinusi rašė:

Nesakau kd jis lengvas...bet teko atsakyneti i daug sunkesni..Tiesiog man sokas..per bandomaji surinkau 60 su virsum,db nelb atsimenu,bet ir tai tik todel jog nebaigiau rasyti rasinio(blogai pasijutau,isejau is patalpos) aisku bandomasis nera  rodiklis,bet man nedaeina kaip gali buti,jog tik 28..rasius begales panasia tema sampratovimo rasiniu..Man nekilo abejoniu,jog 50 tikrai surinksiu(bijojau tiketis daugiau,kad nenusivilti) o cia....visi mano klasiokai kurie okesi tikraigerai gavo virs 20 % o visi kiti 40-80 kaip tai paaiskinti????

 Aš gavau tiek pat. Analogiška situacija.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 15:57:26 | Nuoroda
Pasipiktinusi rašė:
Arvydas G rašė:
Pasipiktinusi rašė:

Nesakau kd jis lengvas...bet teko atsakyneti i daug sunkesni..Tiesiog man sokas..per bandomaji surinkau 60 su virsum,db nelb atsimenu,bet ir tai tik todel jog nebaigiau rasyti rasinio(blogai pasijutau,isejau is patalpos) aisku bandomasis nera  rodiklis,bet man nedaeina kaip gali buti,jog tik 28..rasius begales panasia tema sampratovimo rasiniu..Man nekilo abejoniu,jog 50 tikrai surinksiu(bijojau tiketis daugiau,kad nenusivilti) o cia....visi mano klasiokai kurie okesi tikraigerai gavo virs 20 % o visi kiti 40-80 kaip tai paaiskinti????

 Aš gavau tiek pat. Analogiška situacija.

 Taip pat rasysi apeliacija?Nezinau ko tiketis..Tikra neteisybe,taciau bijodami skandalu jie gali nekelti tu balu,tiesiog surast prie ko prisikabinti..;/

Jau parašiau. Ir tu rašyk, nebėra ką prarast. Taip, dėl šito glai būti taip, kad nepakels.

Žinutė parašyta: 2010-07-05 01:23:09 | Nuoroda

Labai įdomu, nes daugybė 28 procentus gavo. Lyg tas pats ir su 9.. Čia tikrai kažkas ne to... Aiškiai NEC kažką suklydo..

Žinutė parašyta: 2010-07-08 11:51:35 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Kazkur puse abiturientu yra finansuojami... Tai ko jus norit, ka dar daugiau ju butu finansuojama? Tipo, kad visi Leituvoje diplomus turetu? Mano manymu, kaip tik bent dvigubai finansuojamu vietu reikia mazinti. 

 Tiesos yra tavo žodžiuose, bet ,manau, daugiau vf vietų galėtų skirti Universitetinėms studijoms o ne kolegijoms, kuriose konkursinis balas 4 ir net gi yra vf vieta su tiek ? Atėmimas VF vietų , manau , paskatintų pačias kolegijas tobulėti. O dbr su kolegijų diplomais visi varo į užsienį, nes studijavo "bile" , kad studijuoti ? Ar gi ne tiesa ?

Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:16:15 | Nuoroda

Po nenusisekusio lt egzo viltys buvo panardintos giliai giliai, dabar nauja viltis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:20:55 | Nuoroda

80 istorijos, ir 28 lt(apeliacijos dar laukiu).

Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:53:55 | Nuoroda
Liucija rašė:

Nesąmonė, kad ė nemokamą priima 40, o dar ir į mokamą 30.

Neįmanoma, kad iš viso priima 70 žmonių :)

 http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Vilniaus_universiteto_2010_m_vietos_I_pak._v03.pdf

Pasižiūrėki, 40 nemokama, 30 mokama. Gana gera vu taktika šiemet :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 16:10:01 | Nuoroda
vita" rašė:

be to , juk greiciausiai ne visi is tu 59 gavusiu iskaitas rase zurnalistika  pirmu numeriu

 

 ~55 tai tikrai :) Juk dauguma ten tikrai nori :))

Žinutė parašyta: 2010-07-11 11:30:25 | Nuoroda

Nuo aštuonių berots metų sergu už Olandiją, dar nuo Seedorfo, Kluiverto, Davidso laikų :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:47:38 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė: 
 Va va, tas senis nepakėlė galvos nuo kompo : )  Dar toks tamsus ir piktas sedėjo prie lango, dar mergina su akiniais, kita jauna ir maloni mergina dar buvo, dar toks žilas senukas, dar tas dekanas, docentas buvo Vaišnys, tai jis visai mielas ir geras žmogus pasirodė. Norėjau šiaip Artūrą Račą pamatyt : ) Tai jo, dabar jau supratau, kad reikia būt VISKAM pasiruošus, nors tarp tų žurnalistų lyg ir nebuvo asocialų, bet dabar jau elgčiausi gal kiek kitaip : ) O negalibūt, kad jie diskriminuoja dėl tatuiruočių, nes aš keletą turiu, tai kažkaip jie iškart įtariai į mane žiūrėjo, tai turbūt jiem išvaizda irgi vienas iš prioritetų

 Buvo juk rašyta kažkur, kad išmesti gali už netvarkingą aprangą ir pnš.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 04:42:09 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Kaip supratau, vietų yra daugiau negu parašyta įskaitų.
Tai ką,priiminės ir be jų?!

 Nepriiminės

Žinutė parašyta: 2010-07-16 15:48:32 | Nuoroda

Nepakeitė. Jūs gavot darbo fragmentą?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:33:44 | Nuoroda

Mano klasiokui nuo neišlaikyta iki 46 :) Mūsų mokykloje gana ir daug kam pakėlė. TIk nesuprantu, kaip čia taip yra. 55 pakėlė. O vien Alytuj yra žinoma apie 15-20 pakėlimo atvejų. MIstika.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:04:06 | Nuoroda

57 minutės o rezultatų dar nematyti :)