Vartotojo wilmoooote pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-11 21:09:23 | Nuoroda

sveiki, gal zinote, ar norint gauti atestata su pagyrimu (raudona diploma) reikia tik 12kl metiniu pazymiu 9-10, ar ir 11kl metiniu pazymiu 9-10?

Žinutė parašyta: 2009-02-11 21:57:39 | Nuoroda

Brandos atestatas su pagyrimu išduodamas mokiniui turinčiam ne žemesnius kaip 9 balų visų individualaus ugdymo plano dalykų metinius, kalbų įskaitų ir mokyklinių brandos egzaminų įvertinimus, išlaikiusiam bent vieno dalyko valstybinį brandos egzaminą ir turinčiam ne žemesnius kaip 50 balų visų išlaikytų valstybinių brandos egzaminų įvertinimus.

individualaus ugdymo planas yra 11-12kl, tai todel pagalvojau, kad ir 11kl pazymiai lemia.. galetu siek tiek aiskiau parasyt.. o 50 balu reiskia 50% valstybiniam egze?

 

Žinutė parašyta: 2009-02-11 22:01:52 | Nuoroda

gal zinote, ar norint gauti atestata su pagyrimu reikia tik 12kl metiniu pazymiu 9-10, ar ir 11kl metiniu pazymiu 9-10 ?? 

Žinutė parašyta: 2009-02-13 12:54:49 | Nuoroda

glycerine,

dekui, sita supratau ;]]] bet man neaisku, ar metiniai pazymiai 9-10 turi but ir 11, ir 12 kl, ar ziuri tik i 12 kl ?

Žinutė parašyta: 2009-02-13 12:56:53 | Nuoroda

smalsutte,

dekui ;]]]]] kazkaip mokykloj aiskino, kad ir 11 kl metiniai ivertinimai lemia, tai ir supainiojo...

Žinutė parašyta: 2009-02-20 13:17:18 | Nuoroda

PAGALIAU ISSIAISKINAU!!! ;)))

parasiau elektronini laiska svietimo ir mokslo ministerijai, ir man atrase, jog reikia tik 12 klases metinu pazymiu,i 11 klases metinius neziuri. ;DDDD

Žinutė parašyta: 2009-02-20 13:19:09 | Nuoroda

PAGALIAU ISSIAISKINAU!!! ;)))

parasiau elektronini laiska svietimo ir mokslo ministerijai, ir man atrase, jog reikia tik 12 klases metinu pazymiu,i 11 klases metinius neziuri. ;DDDD


Žinutė parašyta: 2009-02-20 13:21:06 | Nuoroda

valstybinio egzo uztenka ir vieno, nereikia butinai triju.. va ka man parase.

Brandos atestatas su pagyrimu išduodamas mokiniui, buvusiam mokiniui, turinčiam ne žemesnius kaip 9 balų visų individualaus ugdymo plano dalykų metinius, kalbų įskaitų ir mokyklinių brandos egzaminų įvertinimus, išlaikiusiam bent vieno dalyko valstybinį brandos egzaminą ir turinčiam ne žemesnius kaip 50 balų visų išlaikytų valstybinių brandos egzaminų įvertinimus.

 

 

 

Žinutė parašyta: 2009-04-13 21:45:40 | Nuoroda

na va, issiunciau kokia tik turejau info times, kas prase ;DDDD kaip bijaaaaau, kad bus tas pats, kaip ir 10kl, kai susiparinau ;/// bet jus jau ir laika zinot, kada eisit? ;OOOO negi pries atostogas jau buvo sarasai? tikiuosi, mum ryt jau bus ;DDDD uuuuu, na, daug daug sekmes jum visiems, mano likimo broliai abiturientai ir abiturientes, galgi viskas bus gerai... ;]]]] palinkekit ir man sekmes!!!!

Žinutė parašyta: 2009-04-14 17:57:42 | Nuoroda

DIGNIUKE, gal ir man gali atsiust tuos pasakojimus? ;]] , skype  wilmoooote

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:08:30 | Nuoroda

mano izanga, kuria sakiau per bandomaji, ir mokytoja sake, kad nebloga.

IZANGA

ziniasklaida kitaip dar yra vadinama visuomenes informavimo priemonemis. sis terminas atsirado apie 1920m., o lietuvoje savoka „ziniasklaida“ pradeta vartoti tiki apie 19990m., iki tol buvo vartojamas terminas „medija“. ziniasklaidos rusys: viena is placiausiu yra spauda, ji apima laikrascius, zurnalus, knygas, kita rusis yra radijas, televiija, kinas bei pati naujausia ir sparciai populiarejanti rusis yra internetas.

PABAIGA (aisku, ja reiks susieti su poteme)

ziniasklaida - neatsiejama siuolaikinio gyvenimo dalis, neveltui vadinama ketvirtaja valdzia. nors kartais ziniasklaida del per didelio kisimosi i asmenini zmoniu gyvenima ir skandalu viesinimo vadinama „purviasklaida“, mano nuomone, mes negaletume saves vadinti siuolaikiniais zmonemis, jei nesidometumeme ziniasklaidos teikiamoma informacija, tik svarbiausia yra atsirinkti, kas yra svarbu, teisinga ir idomu.

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:35:52 | Nuoroda

deja, visur nuo 9h iskaita ;DDDD

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:39:52 | Nuoroda

as irgi labai tikiuosi, akd nebus klaidingos info ;DD

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:43:14 | Nuoroda

na, juk yra visokiu abiturientu nekenteju ;///

Žinutė parašyta: 2009-04-14 19:25:26 | Nuoroda

zmones, iskilo klausimas, gal ir kvailas, bet pries iskaita protas ciuozia ;DDD ar reklama galima priskirt prie ziniasklaidos?

Žinutė parašyta: 2009-04-15 08:36:20 | Nuoroda

IZANGA
ziniasklaida kitaip dar yra vadinama visuomenes informavimo priemonemis. sis terminas atsirado apie 1920m., o lietuvoje savoka „ziniasklaida“ pradeta vartoti tiki apie 19990m., iki tol buvo vartojamas terminas „medija“. ziniasklaidos rusys: viena is placiausiu yra spauda, ji apima laikrascius, zurnalus, knygas, kita rusis yra radijas, televiija, kinas bei pati naujausia ir sparciai populiarejanti rusis yra internetas.
PABAIGA (aisku, ja reiks susieti su poteme ir praplest)
ziniasklaida - neatsiejama siuolaikinio gyvenimo dalis, neveltui vadinama ketvirtaja valdzia. nors kartais ziniasklaida del per didelio kisimosi i asmenini zmoniu gyvenima ir skandalu viesinimo vadinama „purviasklaida“, mano nuomone, mes negaletume saves vadinti siuolaikiniais zmonemis, jei nesidometumeme ziniasklaidos teikiamoma informacija, tik svarbiausia yra atsirinkti, kas yra svarbu, teisinga ir idomu.

IZANGA
Šiandien žiniasklaida — gerai visiems žinomas žodis. Jį nuolat girdime per radiją, televiziją, įvairaus pobūdžio renginiuose, politikų kalbose. Žiniasklaida operatyviai perduoda informaciją, reikalingą valstybės valdymui, teikia pasiūlymus ir rekomendacijas .Ji žmogaus gyvenimą padaro įdomesnį padeda atitrūkti nuo kasdienybės ir žinoma praplečia žmogaus akiratį.
Tačiau žiniasklaida turi ir neigiamą savybę...
IZANGA
ziniasklaida kitaip dar yra vadinama visuomenes informavimo priemonemis. sis terminas atsirado apie 1920m., o lietuvoje savoka „ziniasklaida“ pradeta vartoti tiki apie 19990m., iki tol buvo vartojamas terminas „medija“. ziniasklaidos rusys: viena is placiausiu yra spauda, ji apima laikrascius, zurnalus, knygas, kita rusis yra radijas, televiija, kinas bei pati naujausia ir sparciai populiarejanti rusis yra internetas.
PABAIGA (aisku, ja reiks susieti su poteme ir praplest)
ziniasklaida - neatsiejama siuolaikinio gyvenimo dalis, neveltui vadinama ketvirtaja valdzia. nors kartais ziniasklaida del per didelio kisimosi i asmenini zmoniu gyvenima ir skandalu viesinimo vadinama „purviasklaida“, mano nuomone, mes negaletume saves vadinti siuolaikiniais zmonemis, jei nesidometumeme ziniasklaidos teikiamoma informacija, tik svarbiausia yra atsirinkti, kas yra svarbu, teisinga ir idomu.

IZANGA
Šiandien žiniasklaida — gerai visiems žinomas žodis. Jį nuolat girdime per radiją, televiziją, įvairaus pobūdžio renginiuose, politikų kalbose. Žiniasklaida operatyviai perduoda informaciją, reikalingą valstybės valdymui, teikia pasiūlymus ir rekomendacijas .Ji žmogaus gyvenimą padaro įdomesnį padeda atitrūkti nuo kasdienybės ir žinoma praplečia žmogaus akiratį.
Tačiau žiniasklaida turi ir neigiamą savybę...
 

Žinutė parašyta: 2009-04-15 08:48:52 | Nuoroda

CIA GEROS POTEMES ???

Žinutė parašyta: 2009-04-15 09:27:05 | Nuoroda

KAS JAU KALBEJO? CIA GEROS POTEMES?

Žinutė parašyta: 2009-04-15 09:32:50 | Nuoroda

ASMUO IR VALSTYBE

1. Ar mokiniu parlamento veikla tik zaidimas? argumentuot
2.Ar lengva kitatauciui integruotis lietuvoje,?
3.Ar svarbu jaunam zmogui dalyvaut [ilietinese akcijose?
5. lietuvos konstitucija teigia: zmogus turi teise laisvai reiksti savo isistikinimus,pagristi ar paneigt1. Ar mokiniu parlamento veikla tik zaidimas? argumentuot
2.Ar lengva kitatauciui integruotis lietuvoje,?
3.Ar svarbu jaunam zmogui dalyvaut [ilietinese akcijose?
5. lietuvos konstitucija teigia: zmogus turi teise laisvai reiksti savo isistikinimus,pagristi ar paneigt

Žinutė parašyta: 2009-04-15 16:47:39 | Nuoroda

kaip geeera pasidare, kai pasnekejau ;DDDD kaip gerai, kad jau viskas pasibaige, taip lengva ;] jei kam reikia info skype wilmoooote, el pastas