Vartotojo hidan pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-06 10:58:21 | Nuoroda

Nemanau, kad su tokiais balais gautum univere krepseli. nebent menuos...  tai siulyciau pasieskot kolegijoje, tau patinkancia specialybe.

Žinutė parašyta: 2009-06-06 17:21:02 | Nuoroda

faktas, kad nebus sukilimu. nes visi buvo pamineti pernai...

Žinutė parašyta: 2009-06-07 23:27:21 | Nuoroda

Imanoma istoti i ta pacia sriti, bet kitam univere i vf vieta. paprasciausias pavyzdys: 1nr rasau VU ekonomika vf; 2nr vdu eko irgi vf. i vu neistoju, nes balai per zemi, bet krepseli vistiek gaunu, ir istoju i vdu.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:14:50 | Nuoroda

kur klaustukai, tiksliai nezinau. cia pagal ta uzduoti, kur nec.lt. ;}
1a ?

2b ?

3d

4b

5a ?

6c

7c

8d ?

9d

10a

11b

12b

13a

14 rasiau a, bet net nenumanai, kuris teisingas.

15c

16d ?

17d

18b

19b

20 rasiau a, bet irgi nenumanau, kuris teisingas.

21c

22c

23d

24b ?

25d

 

pasakiau, kaip as sudejau. klaidu gali buti.

 

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:18:10 | Nuoroda

sumaisyti, tai ir sakau, pagal ta kur nec.lt yra... ;]

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:27:42 | Nuoroda

1) valdziu padalijimas 2) liaudies tribuno posto isteigimas 3) aristokratija paise kolegialumo, rupinosi valdziu vykdytoju kaita

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:43:39 | Nuoroda
Vilou rašė:

Hidan - perziurejau tavo testo ats, ziurejau tik i tuos, kur be ? . Nezinau, pagal mane tai cia visi teisingi iskyrus 19. 19 atsakymas yra C - Tubelis.

 na, del sito irgi abejojau. Valdemaras buvo steigiamojo seimo pirmininkas, ir dar prie smetonos kelis metus. o del tubelio nezinau.. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:57:26 | Nuoroda
mellisa rašė:

Apie perikli man atrodo isvis ten nera teisingo atsakymo... dar norejau paklaust...kodel 6 klausimo c pasirinkot? o su tuo ministru pirmininku tai tikrai net neisivaizduoju 

  6c, nes pagal mane visi kiti netinka.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:01:05 | Nuoroda
Argentum rašė:

 kodėl šeštame c?

Dėl a nieko nežinau, bet man atrodo, kad visos partijos buvo draudžiamos (visgi okupacija).

B-Klaipėdos kraštas grąžintas 1924m, o 1938m Vokiečiai jį pasiėme ir Lietuva jo nematė iki antojo paaulinio karo pabaigos

C-labiausiai tikėtinas.

D-mokesčiai tikrai nebuvo mažinami ar naikinami, nes Lietuva turėjo išlaikyti Hitlerio armiją bei siųsti maistą vokietijai.

 tik ne hitlerio, o sovietu sajungos, nes 1940-1941 okupacija. ;)  del a, tai sufurmuota LKP buvo, o visos kitos uzdraustos lyg.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:12:06 | Nuoroda
mellisa rašė:

o 34? man tai buvo pats sunkiausias egzamino klausimas, vienintelis, kur netgi to trecio principo nesugebejau ismastyt... netgi jokiu pievu nesugalvojau, tuscia palikau... jau geriau mokytojai nesakysiu, kad neatsakiau niekaip, nes rekt labai prades... 

 tik dvieju principu praso. na tai primasis valdziu padalijimas, o del antrojo nepamenu ka rasiau, bet irgi zinau, kad ilgai sedejau, kol ismasciau. ;D

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:14:45 | Nuoroda
Vilou rašė:
hidan rašė:
Vilou rašė:

Hidan - perziurejau tavo testo ats, ziurejau tik i tuos, kur be ? . Nezinau, pagal mane tai cia visi teisingi iskyrus 19. 19 atsakymas yra C - Tubelis.

 na, del sito irgi abejojau. Valdemaras buvo steigiamojo seimo pirmininkas, ir dar prie smetonos kelis metus. o del tubelio nezinau.. :)

 Na apie Voldemara tik pamenu, kad jis trumpai valde. Apie ta Tubeli tai isvis niekada nebuvau girdejes, bet kai tikrinaus atsakymus tai radau Vikipedioj, kad Tubelis valde daug metu ( virs 10), jis buvo Smetonos sesers vyras :D Ar panasiai kazkas :D

 mm, tai jau tada ryskiai, kad ilgai valde. per pazintis ilindo gudrutis... ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:56:00 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Muf Muf rašė:
Argentum rašė:

 Muf Muf, ačiū už palaikymą, bet čia jau nieko nebepadarysi. Kai kurios personos tiesiog ieško priekabių ir tiek ;)

O tame klausime, kur reikėjo išvardinti šalis, dalyvavusias Vienos kongrese, rašei vokietiją ar Prūsiją?

 Ten reikėjo įrašyti Prūsiją, bet žemėlapyje jau Vokietiją berods.

O dėl tų karų priežasčių tai vėlgi nusvaigau.. Kažką rašiau apie sukilimus, ginklavimąsį lyg :S

 Aš pasilieku prie minties, kad reikėjo rašyti Vokietiją, nes ji minimą ir pačiam šaltinyje. taip ir parašiau. Jūs minėjot Tautų pavasarį, lenkų - lietuvių sukilimus, Italijos ir Vokietijos suvienijimus, 330 m. Bizantijo tapimą Konstantinopolio, kai į sostą ateina Konstantinas Didysis? Čia jau kai dėjau iš galvos, net nustebau. Nežinau, ar teisingai.

Be to, ar teisinga būtų rašyti tokį skirtumą, jog Italijos suvienijimas buvo aršus, o Vokietijos - taikus? Man čia klausimas.

Lievas dar dalykas buvo su tais šaltiniais partizanų, kaip vertina tą jų tarybą šaltinių autoriai. Pamenu, surašiau: provokatoriai, kariuomenė (kažkokia) ir didvyriai.

 Kaip galejei rasyti Vokietija, kai net nebuvo toios valstybes tada? Buvo reino sajunga, ikurta napaleono, bet per ta pati Vienos kongresa, ji buvo pervadinta i Vokietijos sajunga. Ten Prusija.

dar del Vokietijos ir Italijos suvienyjimu. Vokietija buvo suvienyta is virsaus, tai yra Prusijos kanclerio Bismarko, o Italija is apacios, tai yra pati tauta sukilo ir susivienijo. Siu atveju tavo ats nelabai tinka.

Del partizanu, tu turbut teisingai atsakei, nes as ten nurasiau nei i tema jauciu...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 19:32:05 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Žiūrėjau pernai metų analizę rezultatų. Už 80 taškų dar gaunama apie 95 proc. Tikiuos surinkti bent 75 taškus būtų labai gerai. Kaip manot, šiemet kartelė kris? 

 kris. ir ko gero zymiai kris. todel, is dalies visai gerai, kad sunkus buvo. su mazai balu galesi, gauti gera procenta. Manau, tie kurie labai nusivyle egzu, po rezultatu paskelbimo gali labai apsidziaugt. ;}

Žinutė parašyta: 2009-06-10 19:39:04 | Nuoroda
tiktyla rašė:

hidan, kad tik tavo žodžiai Dievui į ausį. :) ;)

 pamatysi..taip ir bus...garantuoju.. ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-10 19:47:21 | Nuoroda

Man toks klausimas dabar iskilo. Jei tarkim praso parasyt 2 priezastis, o as parasau kokias 3 ar 4. Kazin, vertintojai atrink dvi teisingas, ar ims dvi pirmas? Kaip manot? 

Žinutė parašyta: 2009-06-10 23:37:27 | Nuoroda

Turiu kostiuma. Juoda. Iki zemes mazdaug.. ;DD Eisiu irgi su tevais.. smagiau, kazkaip, paskutinis mokyklos balius.  ;}

Žinutė parašyta: 2009-06-10 23:40:43 | Nuoroda

Zmones, man atrodo geriau atsipalaiduokit ir nebegalvokit apie sita egzamina. Geriau palaukit rezultatu ir bus aisku. Pats tik ziuredamas, i sita tema susinervinau. Taip, kad siulau, nenagrineti daugiau egzaminu, o gerai atsvesti ju pabaiga ir pasimegauti atostogomis. ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-17 12:46:48 | Nuoroda

jooo..mane irgi nervina. Ateina dbr zinute ir tik ziurai, gal jau rezultatai.. blm. ;/ bet tikiuosi, kad ant dienu bus...

Žinutė parašyta: 2009-06-22 11:14:49 | Nuoroda

tu gavai sms? ..man dar nieko neatsiunte...

Žinutė parašyta: 2009-06-22 11:33:31 | Nuoroda

na palauksiu iki pietu. jei ne skambinsiu pavaduotojai...