Vartotojo quartiz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-22 20:01:20 | Nuoroda

gal galit papasakot, istoje i vf ir vdf, kaip egzus islaiket?

Žinutė parašyta: 2009-02-22 20:08:27 | Nuoroda

kovo menesi turetu patvirtinti.

Žinutė parašyta: 2009-02-22 20:10:57 | Nuoroda

labai noreciau i MRU finansu ekonomika :)

Žinutė parašyta: 2009-02-26 16:09:02 | Nuoroda
sblga rašė:
quartiz rašė:

labai noreciau i MRU finansu ekonomika :)

 O kokių egzaminų reikia norint čia patekt?

 Matematika
Lietuvių kalba
Užsienio kalba (anglų, vokiečių, prancūzų arba rusų k.)

Žinutė parašyta: 2009-02-26 17:14:59 | Nuoroda

labai gerai sugalvota, tikrai.

Žinutė parašyta: 2009-03-29 16:57:58 | Nuoroda

ir aš mokslo tema planuoju šnekėti :)

Žinutė parašyta: 2009-03-29 17:01:47 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

 man trečiadienį bandomasis istorijos, uh, kaip bijau..

Žinutė parašyta: 2009-03-30 19:59:24 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

Sirgau visą sav., tai dar nenusikerėplinau iki mokyklos :)

šiaip jei apie mokslo žalą, tai man labai aktualiai ir tinkamai buvo www.bioetika.lt parašyta.

Dar turiu parsisiuntus tokių mokslo žurnalų, tai jeigu reikės, galėsiu persiųsti ;)

 būtų labai labai šaunu!

Žinutė parašyta: 2009-03-30 20:09:13 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
quartiz rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

 man trečiadienį bandomasis istorijos, uh, kaip bijau..

 Atsipūtus nuėjau, parašiau, išėjau  Pasikartok viską, paskaityk konspektus ir nesijaudink, pažiūrėsi ko nemoki ir žinosi į ką daugiausia atkreipti dėmesį per šį likusį laiką iki egzamino.

Aš tai dabar laukiu antradienio, kada sužinosiu bandomojo rezultatus. Mokytoja sakė lieps atskirai ant lapelių surašyti kokios temos mums atrodo sunkiausios ir kurias dar norėtume pasigilinti su mokytoja, tada mokytojai bus aišku, kas mums sunku. Sakė ir pernai taip darė su buvusiais abiturientais, tai labai gerai jiems pavyko pakartoti.

 nežinau ką būtent kartotis.. konspektų nėra pas mane, mes visą laika testus darom, o juose dabar atsirinkti svarbią medžiagą butų sunku :) gal ištaisė jum jau ir žinai, kaip pasisekė? ;)

Žinutė parašyta: 2009-03-30 20:10:13 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
quartiz rašė:
Saulėgrąža rašė:

Na mes ką tik visą kursą išėjom ir nieko pamokose nesikartoję parašėm šiandien bandomąjį. O dabar jau ir politologijos davė testus iškalti ir medžiagos ir pradėsim kartojimą. Nors dabar liepia jau namuose viską kartoti. Aš jau baigiau savarankiškai perskaityti konspektus visos istorijos. Žinau ką mažiau, ką daugiau moku, tai ką nedaug moku, į tą ir gilinsiuos dabar daugiausiai.

 

Bandomąjam buvo Vienos kongreso ir Vokietijos suvienijimo tema, žemėlapiai, buvo tema apie religijas, dar kolektyvizacija Lietuvoje ir apie Lietuvą Rusijos imperijos sudėtyje berods. Nežinau net kaip parašiau, bet į viską atsakiau beveik. Žiūrėsim ar teisingai... Testas toks ne koks pasitaikė.

 man trečiadienį bandomasis istorijos, uh, kaip bijau..

 Atsipūtus nuėjau, parašiau, išėjau  Pasikartok viską, paskaityk konspektus ir nesijaudink, pažiūrėsi ko nemoki ir žinosi į ką daugiausia atkreipti dėmesį per šį likusį laiką iki egzamino.

Aš tai dabar laukiu antradienio, kada sužinosiu bandomojo rezultatus. Mokytoja sakė lieps atskirai ant lapelių surašyti kokios temos mums atrodo sunkiausios ir kurias dar norėtume pasigilinti su mokytoja, tada mokytojai bus aišku, kas mums sunku. Sakė ir pernai taip darė su buvusiais abiturientais, tai labai gerai jiems pavyko pakartoti.

 šiaip tiesą sakai, pamatysiu, į ka man reikia labiau akreipti dėmėsį. tik jei susimausiu, blogo pažymio taip nesinori :D

Žinutė parašyta: 2009-03-31 18:02:25 | Nuoroda
Žanet rašė:

Na man rytoj jau istorijos bandomasis.Tai darausi praitu ir ankstesniu metu valstybinius egzaminus,nes manau bus viso to misinys,kadangi bandomuju nebera internete,o mokytojas sake nieko nerose.

 ir aš ryt rašau :)

Žinutė parašyta: 2009-03-31 18:04:00 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
quartiz rašė:
gal ištaisė jum jau ir žinai, kaip pasisekė? ;)

 Na, mus vertino pažymiais. Tai mano pažymys 6,4 beveik 7 taip sakant... Paparastai per kontrolinius gaunu nuo 6 iki 9, tai per daug nenusiminiau.

 uoj, tai šauniai. sveikinu :)

Žinutė parašyta: 2009-03-31 18:04:33 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:

Idomu kiek as gausiu... ketvirtadieni rasysim :) Bet kaip sakant tas bandomasis tai akip ant durniaus bus parasytas... nes per velai susiruosiau pradet skaityt vadovelius, nebespesiu :D

 vat ir aš galvoju, kad jau biški velu :D

Žinutė parašyta: 2009-04-13 12:45:52 | Nuoroda

ejau mokykloj kaip ir bandomajai iskaitai sneket, tai sekesi neblogai, na zinoma, tik as pati ruosiausi issirinkus potmee, tai lengva. manau, per likusias dieneles izanga reikia susigalvoti gera ir pasidometi dar papildomai apie moksla..

tik kol kas su ta izanga nesiseka :)

Žinutė parašyta: 2009-04-13 12:52:28 | Nuoroda

gal galit ir man atsiusti anglu topikus kalbejimu, kur sauluze siunte?

aciu labai!

Žinutė parašyta: 2009-04-13 12:57:32 | Nuoroda
Žanet rašė:
quartiz rašė:
Žanet rašė:

Na man rytoj jau istorijos bandomasis.Tai darausi praitu ir ankstesniu metu valstybinius egzaminus,nes manau bus viso to misinys,kadangi bandomuju nebera internete,o mokytojas sake nieko nerose.

 ir aš ryt rašau :)

 Rosiesi? :) 

 ruosiausi, turiu ta knygute "i pagalbe abiturientui. istorija" tai dariau tris paskutinius. trecio, t.y. paskutinio nebaigiau, tik puse padariau, ir per bandomaji butent ji ir dave :)

Žinutė parašyta: 2009-04-13 20:27:00 | Nuoroda
iSsvajota rašė:

sweiki, na as irgi kalbesiu apie moksla :) informacijos lyg ir truputi turiu, bet niekaip negaliu susikurti izangos kuri tiktu apytiksliai daugumai potemiu. Tai gal galetumete padeti, gal yra tokiu kurie jau tas iazangas turi ir galetu man atsiusti    zinoma jei ka ir as galesiu pagekbeti

 pati su tuo paciu vargstu :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 13:39:50 | Nuoroda

tie, kurie ryt snekes, gal nori pasidalinti potemem? po iskaitos, jei atsiminsit, kokios potemes jums buvo, parasykit, manau daug kam pagelbes labai.

as pati einu sneketi 11.50 , tai grizus parasysiu, kokios potemes man buvo :)

Žinutė parašyta: 2009-04-14 16:50:13 | Nuoroda
DJManas rašė:

Imesit cia kas potemes mokslo? Nes einu 13h tai manau turesiu laiko ir pasiruosti =)

 as 11:50 einu, tai galesiu grizus parasyti, kokios man pasitaike.

butu gerai,kad kiti ryte parasytu irgi :D

Žinutė parašyta: 2009-04-14 16:57:59 | Nuoroda
siestaa rašė:
as tai 14.40h einu....nezinau ar dziaugtis, ar ne... :/

 dziaukis, zinosi jau potemes :D