Vartotojo Mildoosius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-03 22:27:31 | Nuoroda

Duok Dieve,kad istociau, kur nors, kur yra Ekologija! Ziauriai noriu! Jauciu,kad tai mano vieta:))) Arba i VU arba i VGTU:)

Žinutė parašyta: 2009-05-03 22:29:48 | Nuoroda

Istot nlb sunku, aisku ziurint i kokia specialybe, o beto ir mokytis nera lb lengva:)

Žinutė parašyta: 2009-05-03 22:42:51 | Nuoroda

Kur geriau: VGTU aplinkos apsaugos inzinerija ar VU ekologija? Gal kas studina jau ten? Pati esu is klp. ir ziauriai noriu studijuoti kazka su ekologija:)

Kas nori stoti kokiais balais mokotes?

O kas studina, tai kokiu balu istojo?

Žinutė parašyta: 2009-05-06 20:25:12 | Nuoroda

Krijurga - fizika ten pirmam kurse tik, o chemija antram semestre.:)

Ne, Giedriau, nesimokau,bet turiu draugu,kurie ten mokos, ir draugu,kurie ruosiasi ten mokytis, tai turiu info apie ta sule siek tiek:)

Žinutė parašyta: 2009-05-06 22:28:08 | Nuoroda

Jasutasau ir kiti EES riga studentai! Ten praso nuotraukos application'e.... kokia photo det? tokia kaip dokumentuose? nusiskanuot? nesuprantu... o noriu uzpildyt iki reikiamos dienos!!

Žinutė parašyta: 2009-05-10 14:30:33 | Nuoroda

O yra Jusu univiere toks dalykas, kaip velyvas stojimas, jei lieka vietu? Nes nespejau application'a uzpildyti :'(((((((((((((((((

Žinutė parašyta: 2009-05-10 14:31:24 | Nuoroda

As PATI nepretenduoju, o tu valstibinius laikai egzus? I kokia specialybe?

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:10:09 | Nuoroda

Taip, pliusa manau prideda,jei stoji su valstybiniais:)

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:41:46 | Nuoroda

2008m ISM pateko tarp 300 geriausiu verslo mokyklu ir gavo 4 palmes sakeles is penkiu galimu! tai auksciausias ivertinimas lietuvoje ir vienas auksciausiu visame Vidurio ir rytu Europos regione. Beje, ten istot gal ir lenga, pirmus kursus lengva, taciau atejus (jei sugebi) i trecia kursa,tai lb sunku, reik daug mokytis, ir betko ten nelaiko!

Žinutė parašyta: 2009-05-24 21:33:09 | Nuoroda
evanz rašė:

VGTU tai pirmais metais nieko panašaus į ekologiją ar gamtą :) na yra ekologija ir aplinkotyra, bet tai ten mokyklinė biologija ir geografija, grybas :) šeip smagu, fizika, matematika, braižyba... :D aišku aukštesniuose kursuose jau panašiau, tik reikia iki jų atkentėt :)

 o tu pats gal studijuoji VGTU? kokiais balais istojai? kaip destytojai?

Žinutė parašyta: 2009-05-24 21:35:46 | Nuoroda

Grimmjow (sorry jei ne taip parasiau) su tokiais valstybiniais tu istosi! gali drasiai rasyti! :))

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:25:11 | Nuoroda

 

Rosso is kur busi? as ir norejau sitas specialybes studijuoti... o tau patinka ekonomika? as labiausiai bijau,kad istojus nesuprasciau,kad man nera lb idomu:/ turejau eko mokykloj, tai wisai normaliai buwo, nebuwau ypatingai suzaveta atvirai pasakius, bet nebuwo ir nuobodu:) o tu galwoji gauti krepseli? beje, ISM yra geriausias (ivertinas 4 sakelem is 5) vidurio ir rytu europoje:)

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:40:29 | Nuoroda
evanz rašė:

Tai pernai mes patys nesupratom, kaip ten buvo :D aš chemijos nelaikiau, tik matematiką ir lietuvių :) tai įstojau 30 :) Na šeip tai tikrai nereikia gerų balų, yra kur su lietuvių mokykliniu įstoję. :) nors neaišku, kaip šiemet bus, bet nemanau, kad daug kas keisis :)

 As irgi laikiau tik matematika, lietuviu ir anglu egzaminus... apie sita specialybe svajoju! lb noriu i ja! o kiek praeitais metais istojo, kiek isviso buwo stojanciuju? ir gal netycia zinai koks paskutinio stojanciojo balas buwo? O kokie dailes diplomai prideda koki bala:DD

Žinutė parašyta: 2009-06-03 20:44:39 | Nuoroda
Grimmjow rašė:

Labai nuraminai :)  idomu koki rezultatai mazdaug turi buti,jog  gautum krepseli ten..

 seip kai wiskas keicias del tu krepseliu niekas nezino... o jei negautum krepselio (nors jei normaliai islaikysi egzus, tikrai ji gausi) laivavedybos studijos nera lb brangios: max 3500lt, kazkur 3300lt, nu kazkur taip... i metus!

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:50:45 | Nuoroda

bet kaip matau galimybe istoti vien su matieka ir lietuviu imanoma.. :)

o gal zinai, jei irasai paciu pirmu numeriu ta specialybe i tai atsizvelgia? esu apie tai kazkur girdejusi...

www.vgtu.lt/priemimas/lt/dienines/851.62 6 ten minima, kad paskutiniojo konkursinis balas i vf yra 13.17 o uz jo kazkas buwo: pusiau mokamos, mokamos studijos? ar tas 13.17 balas jau pats zemiausias buwo? nes pagal balu skaiciuokle mano rezultatas butu mazesnis uz 13,17... :///

Žinutė parašyta: 2009-06-04 16:23:03 | Nuoroda

As stosiu i sia specialybe! rasysiu pirmu nr! Si specialybe isties yra lb perspektyvi:)

Žinutė parašyta: 2009-06-07 15:10:31 | Nuoroda
rosso rašė:
Mildoosius rašė:

 

Rosso is kur busi? as ir norejau sitas specialybes studijuoti... o tau patinka ekonomika? as labiausiai bijau,kad istojus nesuprasciau,kad man nera lb idomu:/ turejau eko mokykloj, tai wisai normaliai buwo, nebuwau ypatingai suzaveta atvirai pasakius, bet nebuwo ir nuobodu:) o tu galwoji gauti krepseli? beje, ISM yra geriausias (ivertinas 4 sakelem is 5) vidurio ir rytu europoje:)

 Is Vilniaus. Ekonomika patinka - bet ji man pirmas zingsnis norimos profesijos link, kurie pasiekiama tik magistratura, ir tai ne Lietuvoje. Ruosiuosi, be abejo, su krepseliu, todel ir renkuosi ISM, nes jis, mano manymu, siai dienai yra pranasesnis uz VU Eko.

 gal galetum placiau apie savo profesija papasakot:)? lb idomu pasidare:) visiskai pritariu, kad ISM eko geresne kokybe nei VU, taciau dbr su tais krepseliais... as ir noreciau gauti krepseli,nes mokslas brangus,taciau nzn kaip dbr bus, prilauso ir nuo egzu rezultatu ir nuo stojanciuju...

Žinutė parašyta: 2009-06-07 15:14:44 | Nuoroda
Grimmjow rašė:

Na as anksciau jau ziurejau kainas,tikrai nera tokia didele,bet ir mokysiuosi 5,5 metu,kad gauciau universitetini issilavinima. Tiesiog idomu su kokiais balais krepselio butu galima tiketis,nes kaip kazkas sake dauguma stoja su didesne dalim mokykliniu :)

 kaina isties nera brangi, o kad gautum universitetini issilavinima reik 5m, is kur tuos 5.5m traukei? beje, si kolegija, atsiprasau - aukstoji mokykla, uz univiera pranasesne tuom, kad gauni praktikos kiekvienais metais, o univiere klp negautum, tai islosi dvigubai: gauni ir praktika, ir issilavinima:) istiesu dauguma stoja su mokykliniais, taciau seis metais stoja ir su valstybiniais:) bet itarciau,kad tu gausi krepseli,jei gerai egzus islaikysi:)

Žinutė parašyta: 2009-06-07 20:12:56 | Nuoroda
Grimmjow rašė:

del tu 5,5 tai pamenu  kazkur skaiciau,gal kitaip dabar :) Idomu ka toje kolegijoje reiskia "gerai"

 4 metai studiju ir 1 metas univiere:) gerai - islaikyt:D o jei rimtai tai gal gaut kokius 20% :)

Žinutė parašyta: 2009-06-07 20:14:12 | Nuoroda
Lijana* rašė:

O man įdomu ar labai sunku ;] Nesimokiau nei fizikos, nei chemijos jau 2 metus, bandyciau i VGTU aplinkos apsaugoz inzinerija stoti mokamai, bet va bijau, kad per sunku bus :? 

 paskaityk virsujei ir nuomone susidarys! beje, VGTU yra sunku! tikrai reiks mokintis!