Vartotojo Muf pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-09 02:04:01 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Nieko nenoriu žinot. Kuo mažiau tos Lietuvos būtų. Geriau jau įmestų kokius kryžiaus žygius, geografinius atradimus, baltus, padalijimus ar pan. Bet labiausiai tikėtina, kad žemėlapiai bus iš lietuvos nepriklausomybės kovų su rusais, lenkais ir bermontininkais :))

 

Kaip manot, verta kartotis pramonės perversmą??

 Neįsivaizduoju ir manau, kad daugiau niekas kitas negali pasakyt, šeip gi gali įdėti tokį :) Greit permest gali, aš tai truputį Lietuvos istorijos konspektus paskaitysiu ir užteks ;]

Jei ką domina Lietuvos istorija:

mkp.emokykla.lt/gimtoji/shock/Konspektai .htm

Žinutė parašyta: 2009-06-09 02:04:51 | Nuoroda

Tuo pačiu ir datos:

mkp.emokykla.lt/gimtoji/shock/Laikojuost a.htm

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:01:29 | Nuoroda

Apibendrinus man: P****c :D

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:17:25 | Nuoroda

O variantai nesumaišyti?

Žinutė parašyta: 2009-06-10 17:51:49 | Nuoroda
mellisa rašė:

ir dar,,, kaip apibudinot tuos krikscionybes etapus? 35 klausimas 

 Pievų prirašiau tame 35ame :D Kažką rašiau pirmame, kad pirmai buvo engiama, ten bažnyčios naikinamos, bažnyčeriai uždaromi :D Poto ten pagerėjo viskas, o ant galo kur 12 amžius tai, kad skilo į dvi dalis krikščionybė į katalikus ir pravoslavus. Aišku čia pievos ;]]

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:01:51 | Nuoroda
hidan rašė:
mellisa rašė:

Apie perikli man atrodo isvis ten nera teisingo atsakymo... dar norejau paklaust...kodel 6 klausimo c pasirinkot? o su tuo ministru pirmininku tai tikrai net neisivaizduoju 

  6c, nes pagal mane visi kiti netinka.

 1920–1939 m. miestą buvo okupavusi Lenkija, tada atiteko Baltarusijos TSR, o 1940 m. rugpjūčio 3 d. atiteko Lietuvai. Vadinas c, tik dabar neatsimenu ar c ar kitą įrašiau :)

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:04:51 | Nuoroda
Argentum rašė:

 moteriška logika- ne taip supratau, bet teisingai išmąsčiau xD

Bet visvien teisingas lieka tiktai c

 Gerai jum su tom moteriškom logikom, o aš tai pievas kitur prispėliojau, nesitikėjau visiškai tokio egzo.. 2005-2008 visus sprendžiau, viskas normaliai ėjos, o čia..

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:22:33 | Nuoroda
giedrius07 rašė:
Argentum rašė:

 Neaiškink, ką man daryti. Tik pasakiau, kad socialinės lygybės Romos laikais būti negalėjo. Jei žinai savo klaidas, tai nėra dėl ko pykti. Na o jei nenori kritikos, tai nereikia ir rašyti...

Aš paminėjau valdžios atskirimą, valdininų kaitą bei socialinę politiką. Dėl politikos tai galiu ir klysti, bet kažką panašaus jie jau darė tais laikais

 man nereikia tavo susiktos kritikos,as tau sakau nekomentuok,savo susiktais,debiliskais komentarais,mano teiginiu

 Jei pačiam ne kokia nuotaika, tai bent jau kitiem negadink..

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:29:14 | Nuoroda
Argentum rašė:

 Muf Muf, ačiū už palaikymą, bet čia jau nieko nebepadarysi. Kai kurios personos tiesiog ieško priekabių ir tiek ;)

O tame klausime, kur reikėjo išvardinti šalis, dalyvavusias Vienos kongrese, rašei vokietiją ar Prūsiją?

 Ten reikėjo įrašyti Prūsiją, bet žemėlapyje jau Vokietiją berods.

O dėl tų karų priežasčių tai vėlgi nusvaigau.. Kažką rašiau apie sukilimus, ginklavimąsį lyg :S

Žinutė parašyta: 2009-06-10 18:53:16 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Muf Muf rašė:
Argentum rašė:

 Muf Muf, ačiū už palaikymą, bet čia jau nieko nebepadarysi. Kai kurios personos tiesiog ieško priekabių ir tiek ;)

O tame klausime, kur reikėjo išvardinti šalis, dalyvavusias Vienos kongrese, rašei vokietiją ar Prūsiją?

 Ten reikėjo įrašyti Prūsiją, bet žemėlapyje jau Vokietiją berods.

O dėl tų karų priežasčių tai vėlgi nusvaigau.. Kažką rašiau apie sukilimus, ginklavimąsį lyg :S

 Aš pasilieku prie minties, kad reikėjo rašyti Vokietiją, nes ji minimą ir pačiam šaltinyje. taip ir parašiau. Jūs minėjot Tautų pavasarį, lenkų - lietuvių sukilimus, Italijos ir Vokietijos suvienijimus, 330 m. Bizantijo tapimą Konstantinopolio, kai į sostą ateina Konstantinas Didysis? Čia jau kai dėjau iš galvos, net nustebau. Nežinau, ar teisingai.

Be to, ar teisinga būtų rašyti tokį skirtumą, jog Italijos suvienijimas buvo aršus, o Vokietijos - taikus? Man čia klausimas.

Lievas dar dalykas buvo su tais šaltiniais partizanų, kaip vertina tą jų tarybą šaltinių autoriai. Pamenu, surašiau: provokatoriai, kariuomenė (kažkokia) ir didvyriai.

 Na nežinau kiek ten Vokietijos taikus buvo, jei teko net 3 karus nukariaut Prūsijai kol suvienijo Vokietiją, o Vienos kongrese Vokietija nedalyvavo, dalyvavo Prūsija, atskira valstybė dar tada ;) Dėl Partizanų šaltinių nežinau, bet parašiau, kad 1) tautinio pasipriešinimo dalyviai 2) savarankiška kariuomenė 3) partizanai.. Manau, kad pas tave teisingiau, nes rašiau viską tiesiogine prasme ką ir parašė šaltinyje.. :|

Žinutė parašyta: 2009-06-12 01:35:32 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Kur tu ten matei Pirmojo pasaulinio karo žemėlapį?? Ten buvo Romos imperijos skilimas 395 m., Europa po Vienos kongreso (nuo 1815 m.) ir viskas :)

 Ten buvo Europa prieš I pasaulinį karą, jei būtų po Vienos kongreso būtų Vokietijos sąjunga, o ten ji jau suvienyta.. Bet šaltiniai sumaišė man visa tai

Žinutė parašyta: 2009-06-12 02:01:34 | Nuoroda

O man kažkaip susišvietė, kad ten viskas apie Vienos kongresą, pamiršau net žemėlapį ir parašiau Šv. sąjungą ir Keturių sąjungą, čia jau viiisiškas nuklydimas..

Žinutė parašyta: 2009-06-12 10:08:02 | Nuoroda
afroditea rašė:

as tai kur trys salys parasiau gruzija,armenija ir azerbaidzianas:D:D man su ta nepriklausomu valstybiu sandrauga susimaise...viskas susimaise..ech

 Va čia tai topų topas ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-22 19:49:59 | Nuoroda

NEC'as rašo, kad jau yra rezai, ar tikrai?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 19:51:05 | Nuoroda
Muf Muf rašė:

NEC'as rašo, kad jau yra rezai, ar tikrai?

 Ai ten valstybinė, sorry :)

Žinutė parašyta: 2009-06-24 03:03:03 | Nuoroda
Geografitis rašė:

o kas jeigu as kur univerai parasau vf vieta bet neistoju tada i m  vieta ten istoju . o mazu buciau įstojas i vf kolegija? paaiskinkit man sia dilema:).

 Tai ar atsakysit kas nors į jo klausimą? ;D Univerai ir kolegijos gi į atskirus langus rašosi, tai kaip parašyti taip, kad neįstojus į uniko VF automatiškai žiūrėtų kolegijų VF, o ne unikų M? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-24 16:20:20 | Nuoroda
Muuuu rašė:
dainius.... rašė:

Norejau paklausti, o iki  kurios dienos galima pildyti  prasymo formas..? nes kol  rezultatu nezinau kolkas tai  net nieko  nepradejes.:D

 Internetu trumpiau, o tiesiogiai iki 07 18 d.

 Gal kas žino iki kada internetu?

Žinutė parašyta: 2009-06-25 17:39:40 | Nuoroda
ciaesuas rašė:

Nu ka, oficialu: pereinamas balas 13 taškų, laukiam gerų rezultatų.

 Iš kur tokie oficialūs gandai?

Žinutė parašyta: 2009-06-25 17:40:26 | Nuoroda
ciaesuas rašė:

Delfi ;)

 Atsiprašau nespėjau pamatyti, dabar ir pats paveiziejau delfi, akurat! :)

Žinutė parašyta: 2009-06-25 17:45:57 | Nuoroda
Lenocka rašė:

O kur ten raso? Idomu paskaityt =) Kazkaip nerandu

 http://www.delfi.lt/news/daily/education/article.php?id=22817478

 

Šiemet matematikos brandos egzaminą laikė 13448 kandidatai. Nustatyta minimali išlaikymo riba yra 13 taškų, tad egzaminą išlaikė – 90,2 procentai kandidatų.