Vartotojo Muf pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-25 17:49:03 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
Lenocka rašė:
ciaesuas rašė:
Micro rašė:
ciaesuas rašė:
Muf Muf rašė:
ciaesuas rašė:

Delfi ;)

 Atsiprašau nespėjau pamatyti, dabar ir pats paveiziejau delfi, akurat! :)

 Nieko :) dabar tiek laimės, kad už nieką nepykčiau. Tikiuos ryt nepradings jinai.

 Netikiu ;D delfi ne NEC ;D

 Delfi tik tas blogai, kad po 3 klaidas vienam žodį jų straipsniuos, o informacija nežinau..gal ir normaliai.

 rimtai? geras

 ...daugumoj ;)

 Jo, tą ir pats pastebėjau, todėl stengiuosi rečiau delfi lankytis :D

 

Beje jei jau sako 10h į mokyklą atkeliaus rezultatai, tai jau kokią pusę 11-os ar 11-ą gali būti iškabinti?

Žinutė parašyta: 2009-06-25 22:09:49 | Nuoroda

10h tik mokykla gaus, dar neaišku kiek jie ten krapštysis, spausdins rezultatus ar dar ką..

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:08:36 | Nuoroda

Eikit jūs sau, ką jau yra mokyklose? :D Pagal jūsų rezultatus 5% surinksiu spėju ;S

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:30:47 | Nuoroda

O ten šulėse rezai iškabinti, ar klaustis reikia? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 10:35:27 | Nuoroda
Nastiona rašė:
Muf Muf rašė:

O ten šulėse rezai iškabinti, ar klaustis reikia? :D

 reik pavaduotojos klaus, nes dabar neiskabinami rezultatai, nes pazedziamos zmoniu teises :D

 Kas per nesąmonės :D Tai kada gali kabint?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:38:28 | Nuoroda

37% :D Aš polinksmis dabar toks... ;D Pas mus šulioj 1 neišlaikė iš viso, kiek pas jus?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 12:39:21 | Nuoroda
zilvas rašė:

Ačiū :)

 O žiūriu ir tu 37, sveikinu :D

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:33:09 | Nuoroda

istorijos – liepos 1 d.

Nebesvaikit, kad rytoj :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 08:02:06 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Misios anksciau budavo isvis totalus cirkas. Zmones klausydavo kaip jiems skaito pamokslus svetima (lotynu) kalba. Dabar bent galima suvokti pamoksla ir jo esme. Pacios misios kaip tik patobulejo, tik kartu ir zmones tapo protingesni todel ir i misias rimtai nebeziuri. O jei tau trukdo baznycios sumaterialinimas, tai tapk kokiu  liuteronu. Ju palyginus kuklios baznycios, prasmingesnes apeigos.

Del monoteistiniu religiju, tai judaizmas, islamas ir krikscionybe tirkai panasus. Budizmas ir induizmas skiriasi labai stipriai.

Ir isvis kai isigilini, tai krikscionybe tera judaizmo sekta. Lygiai tokia pati sekta kaip ir mormonu tikejimas krikscionybes atzvilgiu. Paskaityk kuo tiki mormonai. Pasirodys begalo kvaila, bet kai pagalvoji ne ka kvailiau uz krikscionybe.

 Iš tiesų teisus esi, kadangi visos šios trys monoteistinės religijos yra taip pat ir Abraominės religijos, jos turi vieną ir tą patį 'dievą', tik skirtingai tuos tikėjimus išpažįsta. O šiaip ginčytis dėl to, kuo vienas ar kitas turėtų tikėti yra beprasmiška, manau, kad jau praėjo tie laikai, kai turėjome klausytis piktų dėdžių ką daryti ir ko nedaryti:) Aš pats asmeniškai esu nusivylęs krikščionybe, kaip ir kitomis 'masinėmis' religijomis, nors nesu visiškai betikis, turiu savo asmeninių tikėjimų ir 'gyvenimo vedlių'. Na bet užteks apie tą religiją

Kaip manot ar reikės laukti trečiadienio iki istorijos rezultatų ar kaip kažkur gandai sklido gali būti ir šiandien? Kiek tikitės gauti, po tokio 'audringo' egzo? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:12:09 | Nuoroda

Tai nesupratau, jūs LT sužinojot, o EN ir IST ne? ;D Beje, nuoširdūs sveikinimai jums, jei jau tiek daug tokių balų, vadinas mano bus ties kritine riba :>

Žinutė parašyta: 2009-06-29 11:28:47 | Nuoroda

Na ką, einu savo košmaro pasitikt..

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:25:34 | Nuoroda

kaip manot su tokiais kaip mano į Istoriją įstočiau? :D Istorijos metinis - 9

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:36:12 | Nuoroda

Velnias, tie 40%, et... :D Galvoju ar į mokamą istoriją išeis :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 13:47:20 | Nuoroda
hidan rašė:

na, as ir esu girdejes visokiu blogu atsiliepimu apie archeologija lietuvoje. Todel, dabar galvoju pirmiau rasyt Istorija, paskui archeologija. ;)

 Kiek iš ist/ang/lt turi? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 16:07:32 | Nuoroda
Kaeras rašė:

69 tik nu bet nors skaičius gražus

 Aaa, man De Javu dėl šito sakinio tavo.. ;D

Sveikinu visus dar kartą :) Ką manot apie mano šansus VU Istorijoje? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:09:58 | Nuoroda

Humanitariniai, VU istorija - 18,04 :S

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:39:29 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Pernai į MRU teisę vf mažiausias balas buvo 16, 76. Žinoma, sistema keitėsi, bet, manau, tikrai tilpsim.

 Ta proga gal žinai kur galima būtų rasti anų metų kitų specialybių statistikas konkursinio balo klausimu?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:43:16 | Nuoroda
Fiction rašė:

 

 

15.53 fizikiniai mokslai

Kaip jus manot ar su tokiu balu yra sansu gauti krepseli?

 Na, šiaip nežinau kaip yra fizikiniuose, bet aš humanitariniuose 18,04 turiu ir nelabai tikiuosi krepšelio gauti..

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:56:03 | Nuoroda
bembinas rašė:

ko cia du kart nusiunte? :D

 Čia techninės problemos :D Beje, dėkui.

Žinutė parašyta: 2009-06-29 21:25:36 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
ramiai! rašė:

Socialiniai 18,06

 

stoju į ištęstines VU TSPMI Politikos mokslus, kažin VF gauti užteks?

 manau, kad turėtų užtekti juk į ištestines daug mažiau stoja tai gal ir konkursas bus mažesnis. o kaip manai aš su 18,72 galiu bandyt į mokama nuolatines?

 Bet, kad iš pradžių nežiūri ar tu išplėstines ar nuolatines pasirinkęs esi, dalina krepšelius pagal visų balus, o poto pagal pasirinkimus į išplėstines ir nuolatines skirsto, todėl jei nuolatinės perpildytos vf, į išplėstines lengviau patekt, ar klystu? :)