Vartotojo Muf pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:25:24 | Nuoroda

Toks klausimas pasistojo. Kažkur skaičiau kad metus pastudijavus ištęstinėse studijose teoriškai galima pereiti į nuolatines, bet bėda tame, kad ne praktiškai, nes studijų kreditai nesutampa (ištęstinėse jų mažiau per metus (studijos ne tokios intensyvios), o nuolatinėse daugiau (studijos intensyvesnės)). Tai gal kas nors iš jau tai patyrusių arba žinančių ką nors apie tai pasidalintų informacija kaip vyktų visas perėjimo procesas?

Žinutė parašyta: 2009-07-16 03:42:58 | Nuoroda

Pas mane ji lyg 5 numeriu, bet rašiau tik vf į VU.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 13:05:16 | Nuoroda
willfoldkk rašė:

na as ryt vaziuosiu i mru priduot tu dokumentu...tikiuosi pavyks apsisukt per viena diena taip beveik paskutinei dienai susiruosus :D beje,nuo keliu ten jie jau priima tuos dokumentus?  

 Aš irgi ryt į MRU bandysiu :D Rimtai nuo kelių ten galima? Nes norėtųsi kuo ankščiau ateit, gal tada eilių nebūtų :)

Žinutė parašyta: 2009-07-16 17:05:32 | Nuoroda

Pas mus 225lt, patys su turėjom atvykt ir dar alkoholį patys turėjom pirkt :D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 23:16:25 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:

Tai man su savo egzais jaučiu jau dabar reikia pirktis virvę ir kartis, nes žiūriu, kad VF nenusimato... O ir M nerealu.  

 O kur stojai? Gal ir visai realu, nes paskaičius šitą forumą gali pasirodyti nerealu įstoti su 20KB :)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 13:34:57 | Nuoroda

Iki rytojaus 15h gali koreguot, bet tūrėk omeny, kad kai kurie universitetai šeštadienį tik iki 13h dirbs, o kai kur ir eilė gali būti, tai stenkis ankščiau :)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:00:17 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

pas mane tai jau viskas susitvarke ir rašo 150lt tai pažiūrėkit gal ir pas jus viskas gerai

 Durnas klausimas, bet koks prisijungimo linkas? Ar reikia registruotis?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:02:48 | Nuoroda

Įstatymą reiktų koreguoti, bet nesu visiškai prieš.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:05:05 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
Muf Muf rašė:
Karalaitė rašė:

pas mane tai jau viskas susitvarke ir rašo 150lt tai pažiūrėkit gal ir pas jus viskas gerai

 Durnas klausimas, bet koks prisijungimo linkas? Ar reikia registruotis?

 kai nešei dokumentus tau turėjo duoti registracijos lapą ir ten yra kodas kurį suvedus gali savo pasirinkimus pamatyti lama.bpo

 Na taip... Bet.. Kur jį vesti, nerandu tam lamabpo? :D

Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:07:23 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
Muf Muf rašė:
Karalaitė rašė:
Muf Muf rašė:
Karalaitė rašė:

pas mane tai jau viskas susitvarke ir rašo 150lt tai pažiūrėkit gal ir pas jus viskas gerai

 Durnas klausimas, bet koks prisijungimo linkas? Ar reikia registruotis?

 kai nešei dokumentus tau turėjo duoti registracijos lapą ir ten yra kodas kurį suvedus gali savo pasirinkimus pamatyti lama.bpo

 Na taip... Bet.. Kur jį vesti, nerandu tam lamabpo? :D

 bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html paskutinėje skiltyje įvesi tą koda

 Jau radau, dėkui :D

Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:19:21 | Nuoroda

Haha :D

Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:42:09 | Nuoroda
gerulencijus rašė:

pas manes pirmoj kolegiju vietoi irasyta VK Turizmo ir viesbuciu administravimas VF.. kaip manot ar krepsiuka pavyktu gauti? :]]] Gal dar kas zadat studijuot ta pati? ;D

 Na man jei nepavyktų į vieną iš univerų įstot, tai VK TVA pas mane antru numeriu kolegijose, bet tikriausiai jau įstočiau į pirmą. :P

Žinutė parašyta: 2009-07-17 15:07:42 | Nuoroda

1. VU istorija - nes labai traukia istorija.

2. VU kult. istorija ir antropologija - panašu, bet reikalui esant perstočiau į pirmą.

3. VU archeologija - tas pats kaip ir 2.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:41:15 | Nuoroda
Viilius rašė:

MufMuf tokie animaciniai kaip "Sandra" skirti ne nepilnameciams tarp kitko. Be to ten labai gerai isjuokiama lietuvos pop industrija, tad nemanau, kad ir tokie zaloja.

Suprantat didziausia beda yra zmoniu nusiteikimas pries homoseksualus. Kuo jie jums trukdo? As asmeniskai nesu labai jau juos palaikantis, bet tokie istatymai atveria akis. Jei viena diena "iscenzuruos" gejus, tai kita diena galime sulaukti ir dar grieztesniu sankciju. Labai keista nuomone, kad tokie istatuymai apsaugo.
Dabar isivaizduokit 18 metu sulaukusi paaugli, kuris nezino kas yra gejus arba kad ehzistuoja azartiniai losimai. KA jis darys? Ogi vedamas smalsumo sieks kuo daugiau paie tai suzinotio. MEs visi, budami ~18-19 metu turejome galimybe susiformuoti tam tikra nuomone apie viena ar kita grupe, o ateities vaikams mes jos nebesuteikiame.

 Skirti ne nepilnamečiams, bet rodomi netinkamu laiku, kai dauguma mažųjų prilipę prie TV :) Jei ir rodytų laiku, nemanau, kad tai atitinką reikiamą formatą transliacijai.

O beto niekas tikriausiai nieko ir neturi prieš juos, na su išimtimis, bet kam reikia šokinėti, demonstruoti savo pakraipas visuomenei, juk mes nelendame ir nedeklaruojame visiems savo lovos santykių viešumoje, nerengiame jokių nuogybių paradų, kurie taip pat gali pakenkti kai kurių žmonių moralei, o ypač mažų vaikų, kurių pasaulėžiūra, mąstymas tik formuojasi, o TV kaip tik ir formuoja didžiąją dalį. Na sutinku, kad vaikų švietimas kažkoks turi būti, bet su ribom, kai toks švietimas veikiau 'durnina' asmenybę (apskritai). :)

Beje nemanau, kad kažkokie pašaliniai asmenys, neturintys jokio teisinio statuso ar net pati ES turi teisę kištis į mūsų Konstituciją (čia kas liečia dėl sankcijų).

Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:45:06 | Nuoroda
katre rašė:

Bandysiu padėti ;]

Pateiksiu pavyzdį kaip skaičiuoju savo:

Biologija 93 (koeficientas 0,4)

Lietuvių kl 72 (koeficientas 0,2)

Chemija 100 (koeficientas 0,2)

Matematika pažymis 10 (koeficientas 0,2)

KB=(93/10 + 13)*0,4 + (72/10 + 13)*0,2 + (100/10 + 13)*0,2 + (1+10)*0,2= 22,3*0,4 + 20,2*0,2 + 23*0,2 + 11*0,2=.....

Ten kur skliausteliai jei valstybinį laikei pridedi 13 (kaip aš ir pridėjau),jei mokyklinį tai 3, o prie pažymio pridedi 1.

Na tikiuosi padėjau. Jei kils klausimų pasistengsiu atsakyti ;]

 Patikslinsiu, kad mokykliniuose nereikia dalinti iš 10, o tiktai pridėti 3. O dėl metinių, jei lankei B lygiu, nepridedi nieko, jei A - 1, kaip ir sakė:)

Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:45:59 | Nuoroda
Viilius rašė:
Karalaitė rašė:

lama.bpo įvedęs savo registracijos nr. pamatysi kur įstojai, gali ir į e-mail atsiųsti pranešmą, bet kaip man sakė tai ne visiems atsius

 Pvz dabar kai ivedi ta numeri, tai rodo tik pasirinkimus mano, o ar po to kai bus rezultatai galima tiketis, kad ten pasikeis kas nors?

 Turėtų rodyti kur įstojai pagal mane.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:14:48 | Nuoroda
MissixX rašė:

Agesy jei nori del viv konkurencijos gali pasitikrinti lamabpo ten kairej apacioj yra nurodyta studiju programu pasirenkamumas.na tik neaisku kada ta info surinkta.

 Ji vis auga, ir tikriausiai augs iki rytojaus 15h :D

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:54:50 | Nuoroda
Bailey rašė:

O aš kai temiegu trumpai ir max iki septynių - bėda, lėksiu  gyvenimu džiaugtis, grįžusi griaužtis. ;D ( tfu tfu tfu) Užėjo tokia kalba , tad jei ką, iš anksto visiems stiprybės laukiant ir įstojant  į pirmąjį žingsnį, siekiant svajonės. ;}

 O į kur stoji? Su tavo tokiais balais net nežiūrėčiau ar įstojau ar ne

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:12:14 | Nuoroda
kamuolis rašė:

priminkit kaip atrodo ta formulė, pagal kurią reikia skaičiuot balą 'su pieštuku ir popierium'? :) dauginant tik vbe rezultatus su koeficientais nesigauna :}

 (VBE/10+13)*koef + (VBE/10+13)*koef + (VBE/10+13)*koef + (metinis+0/1/2) =

0 jei B lygiu
1 jei A lygiu

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:12:55 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
kamuolis rašė:

priminkit kaip atrodo ta formulė, pagal kurią reikia skaičiuot balą 'su pieštuku ir popierium'? :) dauginant tik vbe rezultatus su koeficientais nesigauna :}

 (VBE/10+13)*koef + (VBE/10+13)*koef + (VBE/10+13)*koef + (metinis+0/1/2) =

0 jei B lygiu
1 jei A lygiu

 Dar tą metinį padaugint iš koef. ;)