Vartotojo revile pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:15:12 | Nuoroda

aš irgi pažioplinėjau. vietoj krakmolo  monomero parašiau patį krakmolą. dar tam uždavinį su gamtinėm dujom gavau kažkaip tik 1,6...

nežinojau, kokių dujų gamtinėse dujose yra ir t.t.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:17:59 | Nuoroda
musmiryte rašė:

apie isejima anksciau net minties neturejau tai pasilikau kelis uzdavinius ant galo ir tai buvo mabno didziausia klaida nes nebespejau jum laiko visiem uzteko?

 man tai kaip tik laiko buvo. bet labiausiai gaila tų žioplų klaidų, nes tikrai žinai, kad galėjai geriau. bet susimovei. . 

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:21:04 | Nuoroda
aiste18 rašė:

o kaip tas 5.1? net pranienes knygoj neparasyta kuris ten antras pagal dydi..

teisingas atsakymas etanas. wikipedijoj žiūrėjau...

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:23:26 | Nuoroda

daug iš jūsų biologiją laikys?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:49:41 | Nuoroda

aš irgi labai noriu į lva. tikiuos įstot, nes chemijos egzaminas neblogai pasisekė. tik nežinau, kaip su biologija bus.

noriu būt gyvūnėlių gydytoja.  

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:57:50 | Nuoroda

taigi tarp vandens molekulių yra kov. polinis ryšys, o vandenilinis tai savaime aišku.

nesuprantu, kur jus tas filosofijas randat?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:07:00 | Nuoroda
Resetsas rašė:
revile rašė:

taigi tarp vandens molekulių yra kov. polinis ryšys, o vandenilinis tai savaime aišku.

nesuprantu, kur jus tas filosofijas randat?

 Klausimas skamba taip: "Kurie cheminiai ryšiai yra HCl vandeniniame tirpale". Tirpale yra vandenilinis ryšys, o tarp vandens molekulių yra irgi vandenilinis ryšys. Kovalentinis polinis yra vandens molekulės viduje, bet ne pačiame tirpale. Dabar jau aiškiau?

 bet pačiame klausime yra atsakymas : Kurie cheminai ryšiai   tai reiškia, kad ryšys ne vienas turi būt!!!

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:08:20 | Nuoroda

be to, vandens molekulės ir yra tirpale, o ne kur nors kitur...

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:11:34 | Nuoroda
aiste18 rašė:
revile rašė:
Resetsas rašė:
revile rašė:

taigi tarp vandens molekulių yra kov. polinis ryšys, o vandenilinis tai savaime aišku.

nesuprantu, kur jus tas filosofijas randat?

 Klausimas skamba taip: "Kurie cheminiai ryšiai yra HCl vandeniniame tirpale". Tirpale yra vandenilinis ryšys, o tarp vandens molekulių yra irgi vandenilinis ryšys. Kovalentinis polinis yra vandens molekulės viduje, bet ne pačiame tirpale. Dabar jau aiškiau?

 bet pačiame klausime yra atsakymas : Kurie cheminai ryšiai   tai reiškia, kad ryšys ne vienas turi būt!!!

 o tai jei butu klausimas kuris cheminis rysys tai jau butu atsakymas pagal tave kad tik vienas rysys?

 žinoma!

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:25:22 | Nuoroda

o mat kur antroj dalį reikėjo parašyt augalam reikalingą makroelementą. jūs visi P parašėt? aš tai C parašiau,,,,,

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:37:19 | Nuoroda
aiste18 rašė:
egzzzotika rašė:
garevile rašė:

o mat kur antroj dalį reikėjo parašyt augalam reikalingą makroelementą. jūs visi P parašėt? aš tai C parašiau,,,,,

 gal ir teisingas..nes C irgi makroelementas

 bet butent P yra reikalinga augalams...

 bet be C augalas išvis neaugtų. jis ima co2 iš oro ir augina biomasę. nu nežinau.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 14:54:37 | Nuoroda
aiste18 rašė:

o kaip del chloroplasto ten tilakoidas ar grana?

 aš parašiau grana, nes ten buvo 2 tilakoidai apvesti.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:01:14 | Nuoroda
SympAtule3 rašė:

o as parasiau granule, blogai kazin :?

 labai blogai

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:08:16 | Nuoroda
Justuole rašė:

Na tai ką, konkurentai ir kolegos, atlaikiėm (bent jau daugelis iš čia) paskutinį egzą... Kaip sekės jums? Man buvo labai sunkus ir trūko laiko pasitikrinti jį visą- spėjau tik pusę. Kokią temą rašėt?Aš apie fermentus.

O dėl gyvenimo vietos, tai žadu gyventi bendrabuty...

 aš irgi rašiau apie fermentus  nes ta kita tema nežinoma buvo :)

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:11:32 | Nuoroda
Sanosuke rašė:

jo.... aš nespėjau kitų metų egzų spresti, palyginus, su praėjusiais ir kitais metais, šitas sunkesnis buvo ar lengvesnis?


 

 

toks ištikrųjų labai keistas. pvz parašyti, kam augalui reikaling fotosintezė, vanduo ir tiek daug taškų. net nežinai, ką rašyt. arba tas klausimas iš testo su kiaušialąste nu visai tokio dalyko nebuvau girdėjus....

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:12:53 | Nuoroda
nanoo rašė:
Sanosuke rašė:

Jie durni yra su tokiais klausimais.Klausia ne esminių dalykų,o smulkmenų: ,,atrinkit, čia grana ar tilakoidas?" skubi prie rimtesnių užduočių tai gali dėmesio neatkreipti ten  į vieną tilakoidą ar du nukreipta rodyklė...

 Būtent. ir pastebėjau, kad visoj šitoj egzaminų sesijoj. Chemijoj lygiai tas pats, klausinėjo nieko nelemčių smulkmenų. Pvz kokios antros pagal dažnumą dujos gamtinėse dujose.. Visur akcentuoja, kad daugiausia metano, tai ir svarbiausia mokėt. va ką rašo vikipedija:
metanas – 70-90 %
etanas – 0-20 %
propanas – 0-20 %
butanas – 0-20 %
Nu ar čia nėra nereikšminga smulkmena kurių būtent daugiau? Po to tokie klausimai ir nusineša šimtukus.. Šitą uždavinį pateikiau tik kaip pavyzdį. Pasisekė atspėt, tai dėl jo lb nepykstu  Bet šiaip negarbingai elgiasi NEC. Jau geriau duotų sunkesnį egzą, bet jame nors viską nulemtų tikros žinios.

 pritariu, ypač chemijoj daug klausimų, kur atsakymas vienas  žodis.

Žinutė parašyta: 2009-06-05 15:14:26 | Nuoroda
aiste18 rašė:
kiddazz rašė:

co2 skyla i gliukoze c6h12o6, vykstant kalvino ciklui :)

 gal juokauji

mėnesio anekdotas CO2 skylą į gliukozę :D

Žinutė parašyta: 2009-06-06 18:34:58 | Nuoroda

antram testo klausime susimoviau ... perskaičiau, "kur nėra glicerolio"... ot žiopla....

Žinutė parašyta: 2009-06-07 13:35:51 | Nuoroda

tikrai įdomu būtų baltarusijoj studijuot. juokingai atrodot tie kurie spjaunat į tai.  tik su ta kalba prastai ir nuo namų toli...

Žinutė parašyta: 2009-06-07 23:15:02 | Nuoroda

o kiek žmonių gaus krepšelius į biomedicinos studijų kryptį?