Vartotojo Monstras pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-02-28 13:23:21 | Nuoroda

Sveiki, gal žinote kur rasti visas formules reikalingas balų skaičiuoklei? Numeskit, jei žinot, tikslų linką į tą puslapį, reiks suprogramuoti balų skaičiuoklę, nes žiūriu studijos.lt tai tingi daryt :)

Žinutė parašyta: 2009-03-02 14:56:44 | Nuoroda

 Gal žinot kur rasti paskutiniųjų metų statistiką, kur tipo būtų info, koks buvo didžiausias balas, mažiausias, kad galėčiau lygint ir pan?

Žinutė parašyta: 2009-03-02 15:12:55 | Nuoroda

 Reiktų 2008, kitus radau.

Žinutė parašyta: 2009-03-09 14:55:08 | Nuoroda

 Na va, nelabai randu aš tos info apie tuos krepšelius ir naujuosius įstatymus. Gal žinot kokį detaliai viską aprašo? Numeskit url, dziekui.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:18:14 | Nuoroda

Sveiki, tad, galvoju stot į informatiką, nes šitas dalykas labiausiai traukia. Ypač Mru Verslo informatika. Gal kas studijavot ir tebestudijuojat ją? Ar patiko? Gal galėtumėte trumpai papasakoti?

P.S. Ne vien verslo informatikai, bet ir kiti studentai, kurie studijuoja informatiką, programų sistemos ir kitokią informatiką laukiami pasireikšt ir papasakot apie jų studijuojamą veiklą. Tikrai būsiu be galo dėkingas.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 23:20:31 | Nuoroda

Praėjo metai, gal kas galėtumėte savo įspūdžius papasakoti apie šią specialybę?

Žinutė parašyta: 2010-09-03 18:10:32 | Nuoroda

Gal kur būtų galima pamatyti konkursinius balus, balus į vf vietą 2010 metais?

Žinutė parašyta: 2010-10-19 20:53:07 | Nuoroda

 M?

Žinutė parašyta: 2011-06-04 12:57:26 | Nuoroda

Alina, gal nejuokauk, ką? :) Mano nuomone, kad būtų perlaikytas egzaminas, turėtų sutikti bent 50% žmonių, kurie laikė tą egzaminą.  

O tu tiesiog nesugebėjai parašyti tos programos ir dabar bandai kaltę suversti kitiems. Nesugebėjai, tai tiesiog susitaikyk. Visiems sąlygos buvo vienodos.
 

Ir patariu gyvenime (kadangi baiginėji 12-tą klasę), neversk kaltės dėl savo nesėkmių kitiems žmonėm. :) 

Sėkmės.

Žinutė parašyta: 2011-06-04 13:02:57 | Nuoroda
mqwa216t8q rašė:

Geniali idėja: galėtų būti dviejų tipų egzaminai: informatika-programuotojams, informatika-kompyderastams (o jei reikia tai ir informatika-tinkuotojams). Gaila tik, kad genialios idėjos beveik neįgyvendinamos :D


 

 O aš nesutinku su šia 'genialia' idėja. :)

Programavimas parodo tai, kaip tu logiškai galvoji ir dėl to tai privalo sudaryti didžiausią egzamino dalį.
 

Žinutė parašyta: 2011-06-04 15:05:41 | Nuoroda
Egzustresas7894 rašė:

Hey, norėjau paklausti dėl skaičiuotuvų. Jei mano skaičiuotuvas skaičiuoja sinusus, kosinusus, kubines šaknis ir pan. ar galiu jį neštis į egzaminą, ar reikia pasimti labai primityvų skaičiuotuvą?

 Gali. Vis dėl to, gali koks idiotas mokytojas pasitaikyt, tai pasiimk du skaičiuotuvas: normalų ir primityvų, jei atims normalų. Sėkmės.

Žinutė parašyta: 2011-06-04 18:58:21 | Nuoroda
Programer rašė:

 Kur galima būtų kreiptis dėl skundo ? 

 O dabar jau tu skundą nori rašyt? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-07 18:06:33 | Nuoroda

svecias, nejuokauk, gausi gal net 90% :) 

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:26:14 | Nuoroda

@Egiuxz: Aš tiksliukas, tikrai ne menininkas. Bet man atrodo tu esi kvailys. :)

Žinutė parašyta: 2011-06-11 16:28:48 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  : )

 Arba davai kartu pabėgam nuo visų ir varom aplink pasaulį?

Žinutė parašyta: 2011-06-12 00:22:01 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Mindauge rašė:
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  :

Gal su klasiokais nesutari ar šiaip kokios priežastys? :D

 

Monstras ,keliaujam į Indokiniją, arba dedamės pinigus traukinių tripui.Ahhh, ar nors kitai vasarai susikurt maršrutą,kad nereikėtų imt akademinių. Reikia man bendrakeleivių . Uhhh. 

 

Kodėl neisiu?

1) Noriu  išsaugoti pagarbų prisiminimą apie mokytojus,o ne prisiminti tik tą vakarą kaip ,matematikas man pasiūlė degtinės ar vienas abiturientas susimušo dėl blogo pažymio kadais. :'D

2) Nesu sentimentali ir nevertinu mokyklos pabaigimo kaip  didžiausios ir laukiamiausios PABAIGOS. Nieko nebaigėm,tik dabar turim galimybę kažką  pradėt.

3) Nuo aštuntos klasės žinojau du dalykus: 1)Tai,kad nelaikysiu matematikos. 2) Neisiu į išleistuves.

4) Man nereikia specialios dienos,kad galėčiau padėkot mokytojams,pasakyt gerą žodį tėvams, ar padėkot draugams-už būvimą. 

5) Tik kartą gyvenime ir neisiu?  Taip,kiekviena diena vienintelė. Susimąstot,švenčiat? Sad. 

6) Nemėgstu ale sovietinių balių,kai  valgoma bendra vakarienė,prisigeriama ir taip "švenčiama". ( Nu taip kartais visai kūūl)

7) Aš baigiau? Mano asmeninė šventė,kurią ir švenčiu taip kaip noriu. Gal klausytis  džiazo ar   lošt online pokerį man daug mieliau.

Galėčiau vardint ir vardint. : )

 

 

 Ar įmanoma įsimylėti net nematant žmogaus?

Žinutė parašyta: 2011-06-19 20:38:43 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Ei,ar tikrai nieks negalit  priimt pernakvot kitą pirmadinį,Vilniuj. Nedaug vietos teužemu ir šiaip esu gera pašnekovė. :D~~  ?

 

 Kur foto? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 17:51:12 | Nuoroda

Aš manau čia sužaidė žiniasklaida biški. Parašė straipsnį, kur paklausė dviejų mokinių ar buvo lengvas egzaminas, ar sunkus. Jie pasakė lengvas ir visi pradėjo tai kartoti. O vat man atrodo, kad jis buvo tikrai sunkesnis už praeitų. Ir manau reikės tikrai mažiau surinkti taškų, kad gauti tarkim 80%, negu praeitais metais. Tačiau šimtukams, reikės minimum 63 taškų iš 64 (dėl paskutinio uždavinio).

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:42:33 | Nuoroda
361degrees rašė:
dianjank rašė:
'Lukas rašė:
dianjank rašė:

 o is kur mokytojai zino? kai net direktorius nezino;DD keista, kai rezultatai dar niekur nera skelbti... 

 Čia iš direktoriaus žinios ir yra :P jau jiems vakar buvo atsiųsti rezultatai, bet be pavardžių, ta prasme žinojo kiek 100 ir kiek neišlaikė :)

 idomu kas per mokykla;D apie toki dalyka pirma karta girdziu... pvz. mano mokykloje tai jau tikrai zinau, kad tokio dalyko nera ir nebuvo. direktore nieko nezino;p tai gal cia tik spejimai o tu supratai apie tai is konteksto:) 

 Aš po vakar tamo.lt bajeriukų viskuo tikiu :D

 Tai ir rezultatai.nec.lt buvo 93? :) Geras tada, labai įdomu. :)

O tiems kas klausė kiek už 53, tai bus ~90% tikrai, galiu garantuoti :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:47:14 | Nuoroda
Justt rašė:

 Pagal ka tu cia garantuoji? 11 tasku prarasta ir 10% prarasta? kazkaip Neitikanamai skamba seni ;D

 Rytoj galėsi vikikita'os ir erikabzz'o paklausti kiek gavo. :-) Duodu garantą, kad bus 85 minimum, bet manau apie 90 turės būt.