Vartotojo ninukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-11 16:34:31 | Nuoroda

Sveiki. Planuoju studijuoti MRU socialinį darbą, gal galėtumėt pasisakyti su kokiais egzaminų rezultatais įstojot? Bijau pasikliauti balų skaičiuokle, bet ar tikrai į socialinio darbo studijas galima įstoti su ne itin aukštais balais? Ačiū už atsakymus :)

Žinutė parašyta: 2009-03-23 15:59:18 | Nuoroda

Turbūt jau žinai, kad pasikeitė šiek tiek stojimų reikalavimai. Pavyzdžiui, ankščiau stojant i viešąjį administravimą, sociologiją ir kt. reikėdavo matematikos egzamino, o dabar nebereikia :) siūlyčiau pasiteirauti mokykloje atsakingo žmogaus, jis tau tikrai padės:) ir tikrai be matematikos yra gan nemažas pasiūlymas specialybių. Good luck!

Žinutė parašyta: 2009-03-23 18:46:30 | Nuoroda

Sunku pasakyti, juk niekas nežino, kiek stos, su kokiais balais stos ir pan. Bet manau bent jau kelis valstybinius egzaminus laikant įmanoma įstot. Žinoma, į universitetą sunkiau įstot, bet į kolegiją tikrai nesunku. Žinau daugybę žmonių, kurie į kolegijas įstojo su mokykliniais egzaminais( 5-tais, 6-tais ir pan). Nueik pas būrėją, gal ji tau "išvaražins" :D nes tikrai labai sunku pasakyti ar įmanoma:)

Žinutė parašyta: 2009-03-25 23:05:08 | Nuoroda

žinoma, kad bus. Mes tai klasėj per pamoka kalbam pagal buvusių įskaitų bilietus. Aš asmeniškai tai nežinau ką ruoštis anglų įskaitai:)

Žinutė parašyta: 2009-04-05 20:30:14 | Nuoroda

Ei, žmonės, kelintą valandą kalbėsit?:) aš 10:30, pirmą dieną. Tikiuosi, pasidalins potemėmis tie, kurie ankščiau eis šiame forume, kad nereikėtų blaškytis:) jei kam reikia info apie žiniasklaidą, parašykit el paštą, atsiųsiu, ką turiu:)

Žinutė parašyta: 2009-04-05 21:13:48 | Nuoroda

Gal kas naudojat Dariaus Petreikio pratybas iš serijos "Į egzaminą- be baimės"?:) Gal padeda?

Žinutė parašyta: 2009-04-07 20:31:18 | Nuoroda

šiais metais pasikeitė koeficientai, nebeima metinių pažymių dalykų, kurių egzaminus laikai,todėl ir nėra prasmės lyginti su praėjusiais metais. tokia mano nuomonė :)

Žinutė parašyta: 2009-04-07 22:09:03 | Nuoroda

norėčiau sužinoti, iš kur tokia informaciją gavai? Į mano mokyklą buvo atsiųstas lapas iš švietimo ministerijos, kurį aš laikiau savo rankose. Ir jame nurodyta, kokių dalykų egzaminus ima, kokius metinius pažymius ima 2009metais. Ten labai aiškiai parašyta, kad šiais metais, nesvarbu į kokį univesitetą ar kolegiją stosi, ims tuos pačius dalykus. Pvz, ankčiau į vdu viešąjį administravimą reikėjo matematikos egzamino, o į mru nereikėjo. Dabar suvienodino, ir kur tu bestotum viešąjam nereikia matematikos egzamino ir į kt sritis tas pats.

Žinutė parašyta: 2009-04-07 22:09:05 | Nuoroda

norėčiau sužinoti, iš kur tokia informaciją gavai? Į mano mokyklą buvo atsiųstas lapas iš švietimo ministerijos, kurį aš laikiau savo rankose. Ir jame nurodyta, kokių dalykų egzaminus ima, kokius metinius pažymius ima 2009metais. Ten labai aiškiai parašyta, kad šiais metais, nesvarbu į kokį univesitetą ar kolegiją stosi, ims tuos pačius dalykus. Pvz, ankčiau į vdu viešąjį administravimą reikėjo matematikos egzamino, o į mru nereikėjo. Dabar suvienodino, ir kur tu bestotum viešąjam nereikia matematikos egzamino ir į kt sritis tas pats.

Žinutė parašyta: 2009-04-07 22:50:13 | Nuoroda

reikia tik metinio matematikos pažymio:) jaunimas, negi jūsų mokykloje niekas neinformuoja??

Žinutė parašyta: 2009-04-07 23:36:07 | Nuoroda

konkrečiai, kuriam univere ir kokią specialybę? prie ko čia mokykla?:) man atrodo, kad mokyklos viena iš funkcijų šviesti būsimus studentus. 

Žinutė parašyta: 2009-04-08 18:48:29 | Nuoroda

svajotoja, kam kalbėti ir klaidinti kitus, jeigu nežinai? Dokumentas yra dokumentas. Sėkmės! Arce9, valstybinį egzaminą reikia rašyti nuo 1-100, mano supratimu :)

Žinutė parašyta: 2009-04-10 15:03:45 | Nuoroda

aš taikausi būtent į šią specialybę:) galvoju, kad gal į Mru lengviau įstot. Galėtų kas nors parašyt su kokiais balais įstojo (ta prasme egzaminų procentus).

Žinutė parašyta: 2009-04-13 19:49:40 | Nuoroda

Galėsi pasirinkti vieną iš penkių.

Žinutė parašyta: 2009-04-14 17:28:31 | Nuoroda

Svarbiausia yra pasitikėti savimi, net ir sumeluoti gali, jei mokytojas paklaustų iš kur gavai tokią informaciją, juk mokytojas ne vunderkindas, tikrai visko nežinos:) kažko jaudulys pradėjo belstis į duris. Na, tikiuosi geranoriškai pirmieji parašys potemes:) Sėkmės visiems!!;))

Žinutė parašyta: 2009-04-14 17:34:01 | Nuoroda

Aš manau, kad nei griežčiau, nei švelniau:) tiesiog vertina pagal tam tikrus punktus ir tiek. Aš asmeniškai rašysiu interpretaciją. Mano mokytojas sako, kad tik labai protingas, daug mąstantis rašo rašinį arba kvailys. 

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:07:31 | Nuoroda

Shija, kaip suprasti kitą potemę? tipo pasirinkau žiniasklaidą, bet galiu kalbėti mokslo tema? drįsčiau suabejoti.

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:38:51 | Nuoroda

Tikiuosi, kad nebus melagingos informacijos

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:27:53 | Nuoroda

o mum sakė, kad vertintojas tik rašo taškus ir tipo siųs taškus į egzaminų centrą, tik tada paskelbs pažymius. pamelavo gal mokytojas aš jau pašnekėjau ir tikrai galiu pasakyt, kad nėra taip baisu, kaip atrodo, tik svarbu kalbėt įtikinamai

Žinutė parašyta: 2009-04-15 12:31:07 | Nuoroda

Čia renkasi žmonės, kurie suinteresuoti rasti reikiamos informacijos mokslo tema. Taip kad nedarykim betvarkės!