Vartotojo Only_Happy pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:29:25 | Nuoroda

1. VU Politikos mokslai;

2. VU Ekonomika;

3. MRU Finansų ekonomika;

4. VDU Politikos mokslai;

5. VU KHF Ekonomika.

Toliau surašytos tos pačios, tik mokamos... bet jau iš nevilties, kad neturiu, ką rašyt...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:37:08 | Nuoroda

Sveiki, konkurentai...!   Bandysiu ir aš čia laimę. Keista, tačiau  du metus galvojus tik apie VDU, lemiamu momentu pirmu numeriu ėmiau ir parašiau VU. Tikuosi, jog neteks nusivilti tokiu savo sprendimu...  

Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:42:12 | Nuoroda
PsicLt rašė:
Only_Happy rašė:

1. VU Politikos mokslai;

2. VU Ekonomika;

3. MRU Finansų ekonomika;

4. VDU Politikos mokslai;

5. VU KHF Ekonomika.

Toliau surašytos tos pačios, tik mokamos... bet jau iš nevilties, kad neturiu, ką rašyt...

 Dar viena konkurente(-as), uz mane turinti(s) didesni bala i politologija taiko :\

 Jau spėjai ir balus greit primest..?  Tu geriau pagalvok kiek tokių dar nežinomų taiko... Baisoka vien nuo tokios minties...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 00:49:36 | Nuoroda

Konkurencijos aš nebijau... Spėjau prie jos įprasti.  Kad ir kaip bebūtų, nenusiminčiau įstojus ir į ekonomiką (kas yra labiau tikėtina, nes KB nemenkai aukštesnis)...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 01:19:48 | Nuoroda

Na ir puiku... Atsarginiai veriantai yra - telieka tikėtis, kad jų taip ir neprireiks...  Juk kartais ir svajonės pildos...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 14:17:43 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Only_Happy rašė:

Sveiki, konkurentai...!   Bandysiu ir aš čia laimę. Keista, tačiau  du metus galvojus tik apie VDU, lemiamu momentu pirmu numeriu ėmiau ir parašiau VU. Tikuosi, jog neteks nusivilti tokiu savo sprendimu...  

 Kodėl taip nusprendei? :)

 Kad bent pati žinočiau...  Jokio išankstinio nusistatymo prieš VU ar VDU, Vilnių ar Kauną tikrai neturėjau. Domėjaus abiem universitetais po lygiai. Matyt galėčiau paaiškinti tik vidine nuojauta...

Žinutė parašyta: 2009-07-08 22:51:18 | Nuoroda

VU TSPMI Pirmu numeriu... KB 20.06 

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:19:09 | Nuoroda

Matyt nenustebinsiu, mane taip pat labai vilioja karjera diplomatijos srityje...  Tik kad ji labai tolima atrodo.  Iki jos pasiekiant prireiks daug apsukrumo ir palankių aplinkybių...

Žinutė parašyta: 2009-07-18 01:07:02 | Nuoroda

Viskas lyg ir atitinka... Tik kad adrese visai kita savivaldybė parašyta.  Įdomu, ar čia labai reikšminga klaida..?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 18:16:15 | Nuoroda

Nežinau, kam čia sakyta, bet tu taip įsijautęs, jog net nepastebi, kad tau žmogus jau kelis kartus pakartojo, kad nebenori daugiau konfliktuot.... Jūsų diskusija išsisėmė ir ėmėt kartotis... Nepyk, bet pajautęs savo tariamą pranašumą tu ėmei prie jo tiesiog kabinėtis...

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:25:41 | Nuoroda
Optimistiška asmenybė rašė:
EzoTao rašė:
Optimistiška asmenybė rašė:
Muuuu rašė:
Optimistiška asmenybė rašė:
 
[...] o kita vertus labai tikiuos, kad užteks ir pirmu numeriu parašyt TSPMI Politikos mokslų. :}

 Kažkur rašei savo KB, tai jis kosminis juk :D Kaip tau dar gali kilt minčių ar įstosi būtent čia :D

 Taigi, kad neblogas. Iš pat pradžių labai jaudinaus, nes šio tinklalapio balų skaičiuoklėj nebuvo jokių punktų apie pridedamus balus už olimpiadas, bet kai paskelbė KB lamabpo ir pamačiau, kad visgi prideda, tai net labai gera "ant dūšios" pasidarė. :D

 Koks tavo KB?

 23 su trupučiu. :]

 Oho... net žagtelėjau...  Bent vienas žmogus, galintis jaustis ramiai dėl trečiadienio...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:07:44 | Nuoroda
torquoise rašė:
torquoise rašė:

perziurejau balus pernai ir uzpernai istojusiu zmoniu. is visu galimu 2000 paskutiniu nemokamu numeriu istojo surinke apie 1940 balus. vadinasi balas nukrito iki 97proc. kadangi siemet auskciausias balas yra 20.6 (ar 20.4...?), tai vilties istot manau turi tie, kuriu KB yra apie 19.8.

ziurint i tai, kad siemet priima kiek daugiau studentu, tai gali nukrist dar truputi. gal su 19.6 net istos ir nemokes....

mokanciju balas pernai nukrito iki 1850 atrodo.gal net daugiau. vadinas iki 92proc ir su  18.76KB siemet gal istos mokamai.  kadangi yra daugiau vietu, gali krist balas dar truputi. 

aisku, nezinoma, kiek siemet simtukininku cia nori stot ir ar siemet balai norinciuju istot krito ar kilo... tikiuosi krito. 

na tai tera mano spejimai...:) siulau nesivadovaut kaip tokiom labai realiom ;D

 bus idomu labai pamatyt ar pasitvirtino mano isankstines speliones:)

 Jei ir pasitvirtins, nuo to čia esantiems bus tik geriau...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:16:22 | Nuoroda
Optimistiška asmenybė rašė:

TSPMI puslapyje jau yra pasklebti 2009\10 m.m. rudens semestro tvarkaraščiai. Skaičiau ir tuo pat metu toks jauduliukas ir šiurpuliukai per kūną perėjo. :DD

www.tspmi.vu.lt/lt/studijos/tvarkarasciai

 O gal kas gali apšviest, pagal ką suskirstoma į grupes?    Pagal įstojimo numerį, pamaišoma ar dar kaip nors..?

Žinutė parašyta: 2009-07-22 14:37:20 | Nuoroda
DJManas rašė:

Ten kur net nesitikejau :D

 Kam tie išsisukinėjimai...? Rėžk be jokių užuolankų...

Žinutė parašyta: 2009-07-22 16:32:40 | Nuoroda

Ir aš apturėsiu malonumą su jumis mokytis...  Įstojau į nuolatines vf su 20,06... Tiesa, kaip galima sužinoti, kelintu numeriu?

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:55:40 | Nuoroda
black_sheep rašė:
Only_Happy rašė:

Ir aš apturėsiu malonumą su jumis mokytis...  Įstojau į nuolatines vf su 20,06... Tiesa, kaip galima sužinoti, kelintu numeriu?

 Man ir labai įdomu! kai sužinosi, parašyk čia. Gali būti, kad mes šalia stovim, nes aš 0,04 aukščiau, mano 20,1 :))

 Vat ir nesužinosim kelintu numeriu įstojom...  Kątik VU tinklalapy perskaičiau, kad nuo šių metų tokia informacija yra neteikiam... O gaila...

Žinutė parašyta: 2009-07-23 13:14:08 | Nuoroda
ramiai! rašė:
Only_Happy rašė:
black_sheep rašė:
Only_Happy rašė:

Ir aš apturėsiu malonumą su jumis mokytis...  Įstojau į nuolatines vf su 20,06... Tiesa, kaip galima sužinoti, kelintu numeriu?

 Man ir labai įdomu! kai sužinosi, parašyk čia. Gali būti, kad mes šalia stovim, nes aš 0,04 aukščiau, mano 20,1 :))

 Vat ir nesužinosim kelintu numeriu įstojom...  Kątik VU tinklalapy perskaičiau, kad nuo šių metų tokia informacija yra neteikiam... O gaila...

 Tikrai gaila, na, bet čia tik smalsumo patenkinimas. Kokia iš to nauda, šiaip jau reikia džiaugtis kad įstojom ir tiek.

 

Dar kartą prašau kontaktų, kuriu skype konferenciją.

 Tikra teisybė... O ir tie įstojimo numeriai pradėjus studijuot nebetenka reikšmės, kadandi vyksta pastovi rotacija.  

P.S. Savo kontaktus parašiau į privačią.