Vartotojo nevada pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-27 14:26:50 | Nuoroda

O man dar vienas klausimas iskilo, tie kurie istojot i ispanu kalba, ar turit bent jau ispanu kalbos pagrindus, gal kazkur moketes jos ar panasiai? pvz as zinau tik holla ir buenas dias :D todel siek tiek neramu...

Žinutė parašyta: 2009-07-27 19:44:18 | Nuoroda

 Sveiki! as istojau i lietuviu filologija ir ispanu kalba ;] labai tuo dziaugiuosi ir laukiu mokslo metu. Kas del fuxu stofkes, tai gal zinot kiek visa tai kainuos? ir nejau ne visi norintys gales vaziuot? as savo pasta blogai nurodziau, todel bijau nesulaukt pakvietimo:D

Žinutė parašyta: 2009-07-27 20:44:13 | Nuoroda

fuxu stovykla bus visiems filologijos VU pirmakursiams rugpjucio 27-29 dienomis Pailgyje, Svencioniu raj. Kai pristatinesit dokumentus, turi papasakot placiau ;]

Žinutė parašyta: 2009-07-27 22:39:40 | Nuoroda

Kas del tvarkarascio tai jis jau yra, bent jau as tai savo radau :) paieskok VU.lt puslapi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-28 11:26:58 | Nuoroda

Is tikruju labai nesazininga. Na bet man kai tvarkiau dokumentus tai nieko panasaus nesake, sake tu tik varyk davai davai :D tai galvojau kad visiems bus galima.. vistiek juk bus ir nenorinciu manau. VgTu fuxu stofke tik 50 lt..

Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:29:03 | Nuoroda

Busimi filologai, pasidalinkim kontaktais, vistiek manau butu smagu susipazinti dar nesulaukus rudens. Mano skype panele_vy

Žinutė parašyta: 2009-07-28 17:08:06 | Nuoroda

Nesamone :D as jiems parasiau ir pasakiau kad ten mano blogas pastas, ir dar paklausiau sio to apie stovykla, bet nesiteikia atrasyt ..

Žinutė parašyta: 2009-07-28 20:45:09 | Nuoroda

Mieli busimi ispanologai, labai kvieciu pasidalint savo kontaktais, smagu butu pabendraut :) mano skype panele_vy

Žinutė parašyta: 2009-08-03 15:01:50 | Nuoroda

 Gal dar kiek ankstoka? manau reiketu pries pat rugsejo 1, kurie nepateks i fuxu stofke, na o tiems, kuriems pasiseks i ja pakliut, gal neprireiks to meet'o ;]

Žinutė parašyta: 2009-08-11 07:56:03 | Nuoroda

Labas! gal jau gavot patvirtinima, kad dalyvausite fuxu stovykloj? As laiska gavau, atsakiau i ji, bet patvirtinimo nesulaukiu. gal nespejau. Bet ar tokiu atveju pranes, jei nepatekai?

Žinutė parašyta: 2009-08-22 11:42:05 | Nuoroda

Galeciau parduoti uz 15lt Dariaus Petreikio ,,Istorija'' testai ir uzduotys. Labai labai geras pratybu sasiuvinis, daug testu, dar daugiau dokumentu is visu svarbiausiu istorijos temu. Tikrai labai gera knyga. Ja pirkau atrodo uz 37lt. Taip pat galeciau parduoti Jurates Latvenaites istorijos klausimai ir atsakymai. Abi knygos is serijos ,, I egzamina - be baimes''

Žinutė parašyta: 2009-11-24 14:55:30 | Nuoroda

Sveiki,

Labai keista, kad bus renkama vel ispanu grupe. As studijuoju lietuviu ispanu kalbas pirmi metai VU, tai galiu pasakyt pora zodziu:

Apie destomus dalykus: TIkrai ne viskas idomu, kitaip turbut ir but negali. Ypac sunkus dalykas yra literaturos teorijos ivadas, ir jo destytojas kietas riesutelis :) Bent jau man sunku ir anglu, aukstas lygis, ne taip kaip mokykloj. Nagrinejam anglu ir amerikieciu literatura, panasiai kaip mokykloj  per literaturos pamokas nagrinedavome lietuviu literatura, tik cia aisku angliskai reikia :D Nenoriu gasdint, gal ne pas visas destytojas vienodai :) Na nelabai daug ka turiu pasakyt apie tuos destomus dalykus, kadangi neilgai studijuoju. Jei turi konkreciu klausimu - klausk

Apie destytojus: Pakerys - tiesiog destytojo idealas, gerasirdis, idomus, geras ir t.t ir t.t. Subacius kieciausias, turbut fil'fako zvaigzde :D Siaip destytojai, bent jau kurie man desto, visi saunus. O ka jau kalbet apie ispanu kalbos destytoja Marta ;]nereali destytoja.

 

tai tiek, jei kas domina, tai klauskit ;]