Vartotojo Saraa pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-13 13:58:40 | Nuoroda

Sveiki (: Girdėjau, kad stojant į odontologiją tiek VU, tiek KMU dabar galima pasirinkti ar laikyti chemijos  valstybinį, ar matematikos egzaminą. Ar iesa, kad jei pasirinkčiau matematiką, į cmemijos tik metinį pažymį žiūrėtų?

Žinutė parašyta: 2009-04-18 14:27:11 | Nuoroda

Dėkoju. :) Labai jau neįdomus mokslas chemija. :D Daug mieliau matematika.

Žinutė parašyta: 2009-05-22 16:38:45 | Nuoroda

Sveiki. A lygiu turiu pasiėmusi Biologiją, chemiją, lietuvių bei anglų. Kaip manote, ar anglų keisti į matematiką išplėstinį? Baigiu 10 klasę, tai tokią galimybę dar turiu.

Žinutė parašyta: 2009-05-24 13:13:37 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Saraa rašė:

Sveiki. A lygiu turiu pasiėmusi Biologiją, chemiją, lietuvių bei anglų. Kaip manote, ar anglų keisti į matematiką išplėstinį? Baigiu 10 klasę, tai tokią galimybę dar turiu.

 Jei patempsi, imk ir anglų ir matematiką A lygiais. Nesvarbu, kad stojant anglų k. nereikia. Mokėti kalbą dar niekam nepakenkė. Be to, studijuojant gamtos mokslus, labai daug literatūros anglų k. daug naudingesnės nei lietuvių k.

 Patempčiau tikrai, bet mane varžo valandos, į kurias reikia tilpti, todėl privalau rinktis. :/ tai blaškausi dabar.

Žinutė parašyta: 2009-05-25 22:04:22 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Saraa rašė:
Muuuuu rašė:
Saraa rašė:

Sveiki. A lygiu turiu pasiėmusi Biologiją, chemiją, lietuvių bei anglų. Kaip manote, ar anglų keisti į matematiką išplėstinį? Baigiu 10 klasę, tai tokią galimybę dar turiu.

 Jei patempsi, imk ir anglų ir matematiką A lygiais. Nesvarbu, kad stojant anglų k. nereikia. Mokėti kalbą dar niekam nepakenkė. Be to, studijuojant gamtos mokslus, labai daug literatūros anglų k. daug naudingesnės nei lietuvių k.

 Patempčiau tikrai, bet mane varžo valandos, į kurias reikia tilpti, todėl privalau rinktis. :/ tai blaškausi dabar.

 Tai nejaugi neturi ko daugiau atsisakyti? :O Aš puikiai su tokiu planu sutilpau Biologiją net A+1 turėdama. Nebent gal tu prisirinkai visokių bereikalingų lotynų k. ir pan.?

Bet kuriuo atveju, jei turi rinktis tarp matematikos ir anglų k. A lygių, imk matematiką. Ji tikrai labai svarbi daugelyje studijų ir apskritai apie matematikos naudą tavo mąstymui turbūt net nereikia pasakoti. Nebent (!) tau matematika sunkiai sekasi. Per du metus tikrai neišmoksi jos, jei dabar jau labai nesisektų.

Linkiu atrasti teisingą sprendimą!

 Chemija A+1, biologija A+1, lietuviu A+1. Va, dėl ko netelpu. Čia visos klasės sprendimas pridėti po vieną valandą prie šių dalykų. Nieko negaliu pakeisti. Sutilpti be šansų, nors matematika sekasi. :\ Hm, įtariu, vis dėlto teks matematikos atsisakyti. Daug ką prarasčiau? (beje, dėkui už išsamius atsakymus). :)

Žinutė parašyta: 2009-05-25 22:21:56 | Nuoroda

Įtariu, teks apsieiti be matematikos ir sutelkti visą dėmesį į chemiją. Nes su ja į abu universitetus keliai atviri. Dėkoju. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:58:49 | Nuoroda

Sveiki! Kas įstojote?:) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:08:03 | Nuoroda

Aš irgi abejoju, gavau pasiūlymą į mediciną dar LSMU. Įstojau su 19.04

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:29:51 | Nuoroda

Panašus..:) Ka darysi?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:38:08 | Nuoroda

Daugeliui tai kaip atsarginis varijantas.. molekulinė. :/

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:54:33 | Nuoroda

Aš taip pat neturėjau! :D O 12 klasėj ir matematikos.. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:20:49 | Nuoroda

dotty, įstojai čia, ar dar svarstai?:) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:39:07 | Nuoroda

Sveika, aš į VU su 19,04 įstojau šiemet į vf :)