Vartotojo era pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:52:53 | Nuoroda

negi jūs iki šiol nežinot, kad potemes sužinosit tik kalbėjimo dieną Klausimas, ką jūs iš viso apie įskaitą žinot? Visa, ką čia dedat, tai tik mokytojų pasiūlytos potemės rengiantis. Gal nė vienos iš jų ir nebus. Potemės bus vienodos visiems visoj LT. Tai bet kurie pirmi išėję gali paskelbt jas. Temą pasirinkot, įeisit, gausit lapelį su keturiom potemėm, pasirinksit vieną iš jų ir ruošitės kalbėt. Mokytojas kalbant nebūtinai turi užduot papildomus klausimus, gali užtekti ir vien jūsų kalbos.

Žinutė parašyta: 2010-02-17 15:57:35 | Nuoroda

Kadangi egzaminas lietuvių k, tai ir temos su ja susijusios. Juk nešnekat per informatikos egzaminą apie lietuvių k ar literatūrą.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 16:23:12 | Nuoroda

87

Tiems, kurie "turėjau 9, gavau 40" ir panašiai, galiu pasakyti, kad tai, ką turit mokykloj nieko nereiškia. Mūsų mokytoja vis sakydavo, nerašykit teksto suvokime, ko neprašo, argumentuokit konkrečiai be jokiu emocijų, ekspresijų, nes tai tik žodžių prideda. Na ir ką, pana, kuri taip mėgo rašyt surinko 13 tik.  Vertintojai mėgsta skaityt normalius darbus, o ne pagraudenimus, retorinius rašinius ir pan. Ir nepamirškit, kad vertino ne vienas žmogu. Vieni žmonės vertino rašinius, kiti suvokimą. Kiekvieną darbą po du žmones, dar trečias vyresnysis vertintojas, jei kas neaišku, peržiūrėdavo. Tai negi iš tų kelių žmonių būtent ir pakliuvo visi nenusimanantys.

Pervertinat save, per daug geros nuomonės apie save esat. O gal mokytojai be reikalo gerus pažymius rašė už kalimą, o ne mokymąsi.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:34:31 | Nuoroda
Turka rašė:

taisyklese skaiciau kad ne neco xebriukas taiso. dokumenta wordo formatu kazkur uztikus buvau.

nors viena galima rasyt kita daryt... daug gavusiu nesamoningai per mazus rezus - valio universitetai ploja katuciu - bus priversti stoti i mokamus, o dundukai po kurio laiko unike privales moketis uz moksla nes nepatemps.

nekalbu apie gerai besimokancius ir gerai gavusius.

as manau visiems pasitaike labai skirtingi vertintojai  - vieniems ka tik papuka is gerkles vaikui istraukusios mamytes, 2 metus maciusios savo atzalos pasturgali, kitos siaip paplaukusios menininkes, kitos normalios, kitom px kad tik greiciau padaryt darba ir eit namo ziuret serialo.... juolab kai pacioms mokytojoms yra akys issokusios, sakyti, kad tai tik eiliniai kas mes esantys pamyzciojimai - nesamone.

 dar kitiem, mokytoja ekspertė, dirbanti pvz KTU gimnazijoje ir vertinanti visus pagal savo mokinius. Taigi rašanti žemus balus.

Kiek sakė vertinusi mokytoja, atlaidžiausiai vertino mokytojos, dirbančios eilinėse mokyklose ir vertinančios pirmus, antrus metus. Tos, kur vertina jau n metų tik ieškojo prie ko prisikabint.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:21:16 | Nuoroda
Khamuhl rašė:
Paskendus rašė:
Khamuhl rašė:
Mellinda rašė:
Khamuhl rašė:

Sveiki, panašu, jog blogai suskaičiavo mano konkursinį balą - stoju į anglų filologija, tai reikia antros užsienio kalbos arba gimtosios kalbos metinio pažymio. Antros užsienio kalbos aš neturiu, mano lietuvių metinis 9, bet patikrinus konkursinį balą matosi, jog vietoj gimtosios kalbos pažymio įskaičiuotas 0, t.y., antros užsienio kalbos pažymys, kurios aš neturiu. Kas nors susidūrėt su panašiom problemom ir gal kas žinot, kur ir iki kada reik eit aiškintis? xD 

 Kai klausiau,tai sakė ,kad gimtosios kalbos pažymį įrašo tik kitataučiams

 To sąlygose neparašyta, daugybė mano draugų stoja į anglų, nors neturi antros užsienio kalbos, nes VU priėmimo sąlygose tokios išlygos nėra. Turiu egzaminų rezultatus 98, 98, 97 ir dabar neįstosiu į savo norimą specialybę vien dėl to, kad kažkoks idiotas nenurodė tiksliai stojimo sąlygų??? WTF.

 Tiesą sakant, logiškai galima išmąstyti,kad lietuvių gimtosios pažymio neskaičiuos, juk skaičiuojant balą negali imt dalyko,kurio egzaminą laikei, metinio pažymio, čia bet kurioj specialybėje. Tad nekaltinkit, kad kažkas nepasakė, tereikėjo pagalvot ir tiek. 

 Sąlygose to nenurodyta, man nusispjaut, ką turėjau "pats suprast". Sąlygos yra aiškios. Taigi, čia jų problemos, taigi, aš su tuo nesiruošiu taikstytis.

 Atsakymas iš Studijų marketingo tarnyba
Miela Dovile, Jums reikalinga antroji užsienio kalba. Gimtoji kalba užskaitoma tiems stojantiesiems, kurių mokyklose dalykai dėstomi buvo ne lietuvių kalba. Sėkmės !

 

čia www.vdu.lt/naujienos/geguze-vdu-startuos-info-dienos-stojantiesiems.html 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:32:20 | Nuoroda
Khamuhl rašė:
zinule rašė:
Khamuhl rašė:
Paskendus rašė:
Khamuhl rašė:
Mellinda rašė:
Khamuhl rašė:

Sveiki, panašu, jog blogai suskaičiavo mano konkursinį balą - stoju į anglų filologija, tai reikia antros užsienio kalbos arba gimtosios kalbos metinio pažymio. Antros užsienio kalbos aš neturiu, mano lietuvių metinis 9, bet patikrinus konkursinį balą matosi, jog vietoj gimtosios kalbos pažymio įskaičiuotas 0, t.y., antros užsienio kalbos pažymys, kurios aš neturiu. Kas nors susidūrėt su panašiom problemom ir gal kas žinot, kur ir iki kada reik eit aiškintis? xD 

 Kai klausiau,tai sakė ,kad gimtosios kalbos pažymį įrašo tik kitataučiams

 To sąlygose neparašyta, daugybė mano draugų stoja į anglų, nors neturi antros užsienio kalbos, nes VU priėmimo sąlygose tokios išlygos nėra. Turiu egzaminų rezultatus 98, 98, 97 ir dabar neįstosiu į savo norimą specialybę vien dėl to, kad kažkoks idiotas nenurodė tiksliai stojimo sąlygų??? WTF.

 Tiesą sakant, logiškai galima išmąstyti,kad lietuvių gimtosios pažymio neskaičiuos, juk skaičiuojant balą negali imt dalyko,kurio egzaminą laikei, metinio pažymio, čia bet kurioj specialybėje. Tad nekaltinkit, kad kažkas nepasakė, tereikėjo pagalvot ir tiek. 

 Sąlygose to nenurodyta, man nusispjaut, ką turėjau "pats suprast". Sąlygos yra aiškios. Taigi, čia jų problemos, taigi, aš su tuo nesiruošiu taikstytis.

 Atsakymas iš Studijų marketingo tarnyba
Miela Dovile, Jums reikalinga antroji užsienio kalba. Gimtoji kalba užskaitoma tiems stojantiesiems, kurių mokyklose dalykai dėstomi buvo ne lietuvių kalba. Sėkmės !

 

čia www.vdu.lt/naujienos/geguze-vdu-startuos-info-dienos-stojantiesiems.html 

 Bet kokiu atveju, VU sąlygose to nėra. O tai yra svarbiausia, kiekvienas norintis stoti į VU anglų filologiją juk neklausinėja tos tarnybos. Kaip matau, ne aš vienas susidūręs su šita problema ir tai yra arba dėl kompiuterių, skaičiuojančių konkursinį balą, arba VU kaltės. Atrask man VU priėmimo taisyklėse tokį punktą (dabar kaip tik gal penktą kartą jas iš naujo skaitau xD), tik tuomet reikštų, jog neįvyko klaidos.

 http://www.klausk.vu.lt/component/jooanswers/details/angl---filologija_1454

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:34:09 | Nuoroda

Aukšti balai ko geri dėl to, kad pernai daug kas laikė mokyklinius egzaminus, šiemet tokių kaip ir neliko, tai ir balai pakilo. Pernailaikę mokyklinius daugiausiai stojo į kolegijas, tai ir balai ten mažesni buvo.