Vartotojo satkutis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-20 20:44:30 | Nuoroda
parkosaulute rašė:
Ivoneishn rašė:

 Aš šiaip turiu susiradus truputį informacijos apie kai kurias temas, kurios man žiauriai sunkios, tai galėčiau kam nors atsiųsti jei ką.  ten maždaug apie Lietuva - kultūros sostinė, biški (labai mažai)  apie ES ir Nato. tai pat apie lietuvos nacionalinius parkus, olimpines žaidynes, truputis apie lietuvos valdžią na ir viskas. sakykit jei kam reikėtų - atsiųsčiau per skype 

gal galetum ir man atsiust? skype: satkazz

 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:45:06 | Nuoroda

jiewaa. matosi is tavo nuotraukos kokia tau ten privati teritorija.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:49:09 | Nuoroda

ne tame esme. turiu omeny tai, kad normali pana tokios nuotraukos nesidetu. o kadangi sita isidejo, tai pas ja ten panasiau ne i  privacia, o  i viesa teritorija, kas nori tas apsilanko.

 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:54:46 | Nuoroda

pagalvokit ir apie tai kad kuo lengvesnis egzaminas, tuo daugiau zmoniu ji islaikys aukstu balu, ir tuo maziau galimybiu gaut valstybes finansavima. va cia ir isgyvena geriausi ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-02 23:00:28 | Nuoroda

axujebytelnai. kur stosi monu ? i teise gal ?


Žinutė parašyta: 2009-06-02 23:42:34 | Nuoroda

monu. ziuriu kad egzaminai vienodi, o su tokiais tik teise is normaliu dalyku :) as irgi bandysiu. sekmes. gero anglu egzo, nors mum istorija svarbiausia :D ir siaip visiems ryt didziausios sekmes ir anglu kalbos supratimo.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 16:46:44 | Nuoroda

krc as kaip koks buratinas 100 zodziu daugiau nei reikia parasiau :D idomu kiek balu numus.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 16:57:02 | Nuoroda

duskit su tom savo raidem. niekam neidomu.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:00:04 | Nuoroda

Abitt ne erelis. tiesiog kokia prasme kiekvienam rasyt savo irasytas raides? tai ble visi 25 tukstanciai tegul paraso ir atsirinksim kur teisinga.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:07:15 | Nuoroda
Abittt rašė:
satkutis rašė:

Abitt ne erelis. tiesiog kokia prasme kiekvienam rasyt savo irasytas raides? tai ble visi 25 tukstanciai tegul paraso ir atsirinksim kur teisinga.

 tu gal is medzio iskrites? as raides rasau pagal egzaminu uzduotis, kuri yra internete. nors pas mane visai kitoks isdestymas buvo..

 taip as iskritau is baobabo. dabar su fanarais sedziu. o kuo tai susije su anglu egzaminu?

Žinutė parašyta: 2009-06-09 01:09:57 | Nuoroda

donatus nelabai ta tavo taktika. didesnis kiekis nepades geriau visko ismokt, jau ka ismokai mokykloj tai dabar tereikia pasikartot. nezinau kaip tau, bet man skaitant ir atrandant ka nors naujo, pasimirsta kokie kiti dalykai. aisku kiekvienam savo :) labiausiai viliuos kad nebus egze apie baltu gentis nieko, kaip pvz zemelapis ir uzduotis isvardint gentis. nusisauciau...

Žinutė parašyta: 2009-06-09 01:19:49 | Nuoroda
donatus rašė:
satkutis rašė:

donatus nelabai ta tavo taktika. didesnis kiekis nepades geriau visko ismokt, jau ka ismokai mokykloj tai dabar tereikia pasikartot. nezinau kaip tau, bet man skaitant ir atrandant ka nors naujo, pasimirsta kokie kiti dalykai. aisku kiekvienam savo :) labiausiai viliuos kad nebus egze apie baltu gentis nieko, kaip pvz zemelapis ir uzduotis isvardint gentis. nusisauciau...

 Aš nelabai įsimenu, kai būna vien datos ir įvykiai. Man reikia kažkokio konteksto, mėsos, kad galėčiau įsiminti. :)) Laikais, kai mokėmės apie ldk ir atr, nelabai tas rūpėjo, tad ir nelabai ką ir pasikroviau į tą žinių bagaža. :D

 man tas pats. mokemes apie ta lietuvos senoves istorija gal kokioj 9 klasej ir tada net neskaitydavau tekstu. dabar gailiuosi. ryt reiks visa diena kas kada valde kalt, nes pamenu kad pradejo mindaugas, o baige poniatovskis. daugiau juoda skyle. :) aisku ta senove nesudaro didelio procento egze, bet man pvz reikia aukstu rezultatu, tad moket reikia viska. zodziu sekmes, man ryt konsultacija. nepersimokinkit. smegeninei irgi reik poilsio :D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 01:20:44 | Nuoroda

as aisku norejau pasakyt ne senove, o viduramziai. whatever. naktinis durnizmas.

Žinutė parašyta: 2009-06-09 18:13:52 | Nuoroda

katik sprendziau 2008 metu pakartoni tai kur buvo testas gal 5 is 25 teisingai padariau :D

Žinutė parašyta: 2009-06-09 19:53:33 | Nuoroda
antikomuniste rašė:

karai su svedais nera labai sunku, nors as irgi nemazai vargau kol susisisteminau viska;]

svarbiausia zinot, kad pagrindine karu priezastis yra svedijos siekis uzkariaut livonija, kuri ATR priklause nuo livonijos karo (1558-1583). Karo pretkestu tapo vazu pretenzijos i svedijos sosta. dar turbut reiktu zinot kad tie karai vyko mazdaug 1600-1629 - pirmas etapas, kuris baigesi altmarko sutartimi, pagal kuria svedija prisijunge didziaja dali livonijos, kuri priklause atr, taciau jai dar lieka ziemgalos ir kurso kunigaikstyste. po to dar vienas etapas 1655-1660 iki Olyvos taikos, po sios taikos lygtai niekas ir nepasikeite, kol nepradejo kariaut rusija su sveidja Siaures kare ;]] nu va parasiau ir kartu pasikartojau.

 jo is tikruju nera labai sunku. perskaiciau ka parasei ir nieko nebeatsimenu ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:47:08 | Nuoroda

va tau ir nuplauke mano nemokamas teises studijavimas :D egzaminas buvo labai sunkus. sprendziau visus ankstesnius ir tikrai nei vieno neprilyginciau siu metu nesamonei. apie pasaulinius karus nieko, apie ldk nieko (o tai kaip eilerasti mokejau), ikiso kazkokia suknista roma, kuria ant greicio perskaiciau vakar mokindamasis... net nesidziaugiu atostogom kazkaip. baisu kad gali perlaikyt reiket. na tikiuosi bent klausimai apie romos imperijos skilima ir bizantija prides tasku. apie testa net nekalbu. gal kokius 5-6 spejau, nes nieko panasaus nebuvau girdejes. jau kai kale tai kale su paskutiniu egzu. net kraujai patisko...

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:50:59 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
sand rašė:

lietuvoje 1920-26 buvo civiline metrikacija ar radijas? 

 radija 1927...as irgi tarp situ rinkaus bet atrodo metrikacija vis delto apbraukiau

 o kokie dar buvo variantai?

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:52:11 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
satkutis rašė:
ciaesuas rašė:
sand rašė:

lietuvoje 1920-26 buvo civiline metrikacija ar radijas? 

 radija 1927...as irgi tarp situ rinkaus bet atrodo metrikacija vis delto apbraukiau

 o kokie dar buvo variantai?

 lempiniai jauciu,, net neatsimenu

 vat kad man kaip tik atrodo, jog ne lempiniai, nes pazymejau kazkuri kita ;/ lempinio tikrai nezymeciau

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:54:29 | Nuoroda

aj dar pasirodo kur apie tas revoliucija tai cia kur 1848 m. vyko Austrijos-Vengrijos imperijoj. O as pradejau burti apie Vokietijos ir Italijos suvienijima :D zodziu super

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:56:20 | Nuoroda

VIlou Vokietija buvo suvienyta 3 karais: su danija, austrija ir prancuzija. cia tau panasu i taiku suvienyjima? :)