Vartotojo tenisasmums pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-15 16:18:45 | Nuoroda

sveiki visi, ryt kalbu apie ziniasklaida 11a valanda, labai bijau :D gal kas gali atsiusti siandienos potemes arba siaip kokios nors informacijos sia tema? mano el.pastas , buciau labai dekinga.

Žinutė parašyta: 2009-04-15 16:34:14 | Nuoroda

kas turit ir galit atsiuskit kokios nors info apie ziniasklaida!!!

Žinutė parašyta: 2009-04-21 16:19:26 | Nuoroda

aš ištraukiau 4tą bilietą- information and modern technologies, nustebau, kad buvo įdėta survey. mano partnerė pakalbėjo, tada man sakant monologo išvadą nutraukė mokytoja, nes per ilgai užtrukau (dėl to patariu labai neaptarinėti diagramų skaičių, nes nieko gero), o dialogas normaliai praėjo, jaudinomės, bet manau, kad viskas bus gerai. Sėkmės visiems rytoj

Žinutė parašyta: 2009-04-21 16:20:05 | Nuoroda

oi, education, ne information

Žinutė parašyta: 2009-05-20 15:53:45 | Nuoroda
justel rašė:

man kai kur teksto suvokime neuzteko eiluciu... kazin ar uzskaitys atsakyma jei koks vienas zodis parasytas zemiau eiluciu?

 užskaito, nepergyvenk :) mokytojai ne cerberiai tikrinantys:)

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:51:55 | Nuoroda
PKfyz rašė:

O ten nebuvo personifikacijos, kartais?

 aš personifikaciją rašiau, kad atseit reklama kažkaip brukte bruka į mūsų akis... o aiškinau taip, jog šiandien komercija įgyja vis didesnį pagreitį :d

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:53:01 | Nuoroda

dėl žodžių kiekio, juk buvo parašyta pagrindiniam nurodymų lape, jog vertinant bus atsižvelgta riba 400-450, o jei daugiau tai turbūt, kad nuims taškų..

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:55:01 | Nuoroda

o viso kiekio tikrai nereikėjo parašyti :) tik 400.

Žinutė parašyta: 2009-05-20 20:57:20 | Nuoroda

manau, kad čia daug galimų variantų turėjo būti... tad neverta pergyventi

Žinutė parašyta: 2009-05-20 21:06:10 | Nuoroda
svajotoja_ rašė:

Rasiau Radauskas, jis man visdada patiko, per bandomaji ji rasiau :) Vos nepradejau taip pat sokinet is laimes :D bet dvejojau ir del JUknaites.. Kad jji bus egze buvo galima prognozuot 80%... Siiap Radausko eilerastis tikrai buvo nelengvas, tikejausi kitokio. Sudeliojau mintis, kuria zinojau, bet sunkiai sekesi..

O del suvokimo... JUk nereikejo ivardint tos menines priemones, tk israsyt pavyzdi ir paaiskint jo prasme. Del to zanro parasiau ir as straipsnis..bet pas mus buv daug kad parase ir ese..

 aš girdėjau, kad buvo kažkaip du variantai suvokimo klausimų, dėl to vieniems reikėjo, kitiems ne...

Žinutė parašyta: 2009-05-20 21:06:48 | Nuoroda
PKfyz rašė:

 Tikiusi jog Biliunas tikrai beveik nenaudojo menines raisko priemoniu...?

 ne, aš rašiau, kad Biliūno ištraukoje yra nemažai elipsinių sakinių... o daugiau nieko;]

 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 22:15:23 | Nuoroda
dovil;) rašė:
Zhanet rašė:

Karikaturu turiu nemazai,prasom duoti emaila,atsiusiu :) 

 as irgi labai buciau dekinga jei atsiustum ir man

 ir man prasau labai labai labai, aciuuu

Žinutė parašyta: 2009-06-04 22:53:27 | Nuoroda

o, kolegos, kaip manot, ar bus sunkus istos vbe šiemet? ko tikitės?

Žinutė parašyta: 2009-06-07 21:04:05 | Nuoroda

prasau visa sirdimi, atsiuskit man atsakymus

Žinutė parašyta: 2009-06-11 17:40:35 | Nuoroda

pas mane 5 klaidos... bet gal kas gali paaiskinti 2a klausima su JAV konstitucija, kodel butent panakinti atskiru valstiju ist.leidimo susirinkimai. ir dar vienas dalykas. Kodel 1940-1941 prijungti Salcininku, Svencioniu ir Druskininku krastai? Kartais ne Marcinkoniu? blem, del to butent nepazymejau sito varianto... nors is tikruju juk Lietuvai istojus i SSRS jai buvo grazintos sios zemes.. Bet juk Marcinkonys ir Druskininkai skiriasi... Taip liudna

Žinutė parašyta: 2009-06-11 17:41:25 | Nuoroda
Tadas12 rašė:

nesuprantu kuo tas testas sunkus, antrieji šaltiniai iš IXI a. sunkūs, o testas normalus, viskas buvo vadovėliuose (turiu omenyje naujausius "Istorija"), kitus galėjo išmąstyt, o dėl JAV Konstitucijos duodu 90 % kad A teisingas, nes savivalda yra federacinėse vakstybėse, netgi Lietuvoje savivaldybėse yra miestų tarybos... tai vat... jei JAV Konstitucija manęs nepaveda, tada teste klaidų nepadariau :)

 tai dziaukis, nes tau pasiseke

Žinutė parašyta: 2009-06-12 15:39:04 | Nuoroda

o gal, žmonės, pasistenkim nusiraminti ir negalvoti daugiau apie tą durną egzą? Bus rezai, tebūnie, bet valstybė galės gauti daug naudos, kai daug kas iškeliaus studijuoti į užsienį ir dės ant šitos suknistos šalies, kurios mokymo sistema ir egzaminai yra patys unikaliausi. Tada ir bus šnekos realios, kad "o jėj, kodėl visi protai bėga?". Kiekvienas, manau, galim vienaip ar kitaip prasimušti gyvenime, o vbe tebūnie niekniekiai.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 16:07:05 | Nuoroda

žinoma, peticija geras dalykas, nes taip mes pareikšim savo nuomonę, faktas, ji nieko nepakeis, bet šiuo atžvilgiu galim būti vieningi, nesvarbu, ar kažkam nusimato šimtas, ar kažkas stipriai nusivylė... Visada bus skirtingų nuomonių, tačiau bent kažkaip galim pakovoti. Juk tiem, kas mano, jog gaus aukštą balą, peticija nepakenks, nes ji nėra revoliucinio pobūdžio.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 17:49:07 | Nuoroda

as irgi mazdaug 56 taskus surinkau... jauciuosi xujovai, metiniam 10 turejus... nx, goodbye, teise. goodbye. einu kartis

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:46:12 | Nuoroda

jofana, bbd, uzkniso, kazkokia nesamone. uzsikrusa tegu krepselninkai, isvaziuoju mokytis i Norvegija dar kt metais, sekmes jums