Vartotojo siaubaz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-16 09:23:35 | Nuoroda

Gal kas galetu pasidalint informacija 5 potemei ?

Žinutė parašyta: 2009-04-16 09:23:54 | Nuoroda

Gal kas galetu pasidalint informacija 5 potemei ?

Žinutė parašyta: 2009-04-16 09:28:15 | Nuoroda
oSixas rašė:

Bet jus tokie idomus:) renkates viena poteme iskarto o jei reiks traukt ir nezinosi kokia istrauksi kas tada?

na vakar tai leido rinktis, kaip ir kasmet leidzia, tia nebent cia kokia naujove sugalvos siandienai.

Žinutė parašyta: 2009-04-16 10:07:12 | Nuoroda

5 poteme kas kalbat atsiuskit

Skype: siaubazzz

Žinutė parašyta: 2009-04-16 11:12:24 | Nuoroda
muwis rašė:

turiu pasirašęs 5 potemės kalbą, jei kamnors reikai glaiu atsiust :P

 atsiusk ir man jei gali :

Žinutė parašyta: 2009-04-21 09:04:55 | Nuoroda
Rolizz rašė:

sveika hebryte... taj pagaliau temos yra... taciau ce tik dialogui... o man sake kad rejks plepet monologa taipogi... taj kaip ce yra...  ?  gal kas zinot ar mane tik auklioba apipiso ar ce rimta beda... ?  

 tai juk ir yra duotos monologu temos o dialogu bendros. blem, ar taip sunku suprast..

Žinutė parašyta: 2010-07-14 15:20:42 | Nuoroda

na as studijuoju cia, tiesa, baigiau dar tik pirma kursa. :) Mokytis tikrai nera sunku. Gal kiek gasdina ta anglu kalba, bet kadangi visi desytojai yra lietuviai, tai visuomet galima pasitikslinti lietuviskai :) Kalbant apie destytojus, tai visi tikrai draugiski, nera taip vadinamu kirviu. ir visi puikiai ismano ka desto, nes bet kuris destytojas savo dalyko neisdestys anglu kalba.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 10:05:32 | Nuoroda
dovii rašė:
siaubaz rašė:

 ir visi puikiai ismano ka desto, nes bet kuris destytojas savo dalyko neisdestys anglu kalba.

Kaip suprasti šitai? Kad dėstytojai gerai savo dalyką išaiškina tik lietuviškai?

 Kiek ne taip parasiau, arba ne taip supratai. Kalbu apie tai, kad jei destytojas nemokes puikiai savo dalyko lietuviskai, tai jis nesugebetu jo isdestyti angliskai. O butent TSC reikia destyti angliskai, tad visi destytojai yra tikrai geri ir puikiai ismano ir isdesto savo dalyka