Vartotojo blackflower pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:00:50 | Nuoroda

gal kasnors žinot kiek maždaug procentų galima tikėtis surinkus 84 taškus?

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:13:32 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Būsimieji medikai, pildydami prašymus, ką rašote po medicinos kitais numeriais. Aš dabar bandau kurti savąją prašymo formą, bet vis nežinau, ką rinktis.

Man irgi buvo problema su pasirinkimu. Kai pildžiau prašymą iš 16 vietų sugalvojau tik 4.

1.Medicina KMU

2.Medicina VU

3.Molekulinė biologija

4.Farmacija

Žinutė parašyta: 2009-06-24 19:20:47 | Nuoroda

Daug kas įsivaizduoja, kad baigti raudonu atestatu tai jau prestižas. Iš tiesų jis jokios reikšmės neturi, tačiau jei žmogus sąžiningai mokėsi ir dirbo tai jam tiesiog morališkai malonu būti įvertintam. Tačiau yra tokių, kurie praslydo savo pataikavimu, nusirašinėjimu ar apgaudinėjimu ir jie tuo atestatu tiesiog trokšta garbės ir dėmesio, bet yra jo neverti.

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:10:27 | Nuoroda
tituska rašė:

Na, yra tokiu zmoniu, kurie del metiniu pazymiu gali mokytojams pataikauti, sukciauti per kontrolinius darbus ir panasiai. Bet negi ir per egzamina imanoma nusirasyti? Kazkaip as vis dar naiviai tikiuosi, kad nea. ;]

Na aš manau, kad žmogus, turintis 10 ar 9  metiniame nors ir yra pataikautojas ar sukčiautojas kažkiek yra tikrai galvotas arba gali iškalt egzaminui tam tikrus dalykus ir vėliau  gauti 50%. Juk tai padaryti tikrai nėra labai sudėtinga.

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:14:28 | Nuoroda
pipirmete:) rašė:
blackflower rašė:

gal kasnors žinot kiek maždaug procentų galima tikėtis surinkus 84 taškus?

 na cia galima tik speti pagal pernai metu egzamina butum gavus apie 85% plius minus keli %. na bet kadangi zmones sako kad siemet egzaminas buvo lengvesnis tai tavo balas gali buti ir mazesnis 

 Tai jau nelabai gerai tada gausis. Tikiuosi neteks pasakyti atia atia medicina :)

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:25:35 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Gal nemokamai ir reiktų, bet mokamai vietai tai tikrai ate ate sakyt nereiks manau :)

 deja į mokamą nelabai yra sąlygu net pretenduoti...

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:32:18 | Nuoroda
vartotojas007_700 rašė:
blackflower rašė:

1.Medicina KMU

2.Medicina VU

 Nelogiškai išdeliota: jei jau į KMU neįstoji, tai juolab į VU nepateksi. VU reiktų arba pirmesnį rašyt, arba išvis nerašyt :) (nebent rašei KMU nemokama, o VU mokamą, tada gal ir gerai).

Iš esmės mano tikslas tik Medicina KMU , tai tą Mediciną VU parašiau tik tarp kitko :)

Žinutė parašyta: 2009-06-24 20:34:29 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:
blackflower rašė:
Ziuzelis rašė:

Gal nemokamai ir reiktų, bet mokamai vietai tai tikrai ate ate sakyt nereiks manau :)

 deja į mokamą nelabai yra sąlygu net pretenduoti...

 Na, bet galima vis dar tikėtis ir į nemokama, kaip yra sakoma : Dievo keliai nežinomi....visko gali nutikti :) Reik tikėtis,kad bus viskas gerai

Tikėkimės, kad taip ir bus :)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:47:39 | Nuoroda

Kaip manot koks mazdaug bus minimalus konkursinis balas patekti i  KMU?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 23:10:18 | Nuoroda
revile rašė:

sunku pasakyt. matai, svarbu kiek norinčių ir kokie jų balai. šimtukininkai turėtų į vu sustot. kmu į mf kažkur apie 300 priima. tai gal įmanoma ir su mažesniais balais pakliūti.

 manai vilciu man dar nelaidoti?

Žinutė parašyta: 2009-06-29 20:03:42 | Nuoroda

Na man taip pat reikėtų @ šokoladinis konsultacijos, nes jis turbūt labiausiai nusimano šiuose balų reikaluose:). Man labai nepasisekė su lietuvių, todėl dabar mano KB sudaro tik 17,96 kaip tu galvoji ar turiu bent menkiausią galimybę įstoti į KMU?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:10:13 | Nuoroda
Muuuu rašė:
daktariūkštis rašė:

Visgi manau šiemet minimalus konkursinis balas perkops 19,00 ribą. Juk nemažai stojančiųjų yra laikę abu - chemijos ir matematikos - valstybinius egzaminus. Vadinasi, jeigu prastai išlaiko bent vieną iš minėtųjų, vis dar kaip gelbėjimosi ratas gali būti antrojo egzamino rezultatas. Be to, šiais metais juk daugiau abiturientų laikė biologijos ir chemijos egzaminus. O dar ta naujoji konkursinio balo sudarymo tvarka kažin kaip pakeis situaciją. Tad darau prielaidą, kad minimalus balas bus, tarkim, 19,12.

 Aš manau, kad daug yra tokių laikiusiųjų, kurie paskutiniais mėnesiais nusprendė imt chemiją/matkę dėl pasiketusios KMU tvarkos. Ir tikiuosi, kad daug yra tokių, kurie susimovė 8)

 Muuuu tavo norai pildosi, pavyzdžiui aš susimoviau...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:17:27 | Nuoroda

17,96

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:38:34 | Nuoroda
Muuuu rašė:
blackflower rašė:
Muuuu rašė:
daktariūkštis rašė:

Visgi manau šiemet minimalus konkursinis balas perkops 19,00 ribą. Juk nemažai stojančiųjų yra laikę abu - chemijos ir matematikos - valstybinius egzaminus. Vadinasi, jeigu prastai išlaiko bent vieną iš minėtųjų, vis dar kaip gelbėjimosi ratas gali būti antrojo egzamino rezultatas. Be to, šiais metais juk daugiau abiturientų laikė biologijos ir chemijos egzaminus. O dar ta naujoji konkursinio balo sudarymo tvarka kažin kaip pakeis situaciją. Tad darau prielaidą, kad minimalus balas bus, tarkim, 19,12.

 Aš manau, kad daug yra tokių laikiusiųjų, kurie paskutiniais mėnesiais nusprendė imt chemiją/matkę dėl pasiketusios KMU tvarkos. Ir tikiuosi, kad daug yra tokių, kurie susimovė 8)

 Muuuu tavo norai pildosi, pavyzdžiui aš susimoviau...

 Suprantu. Bet.. toks gyvenimas. Kad ne taip baisiai ir susimovei :)

Mano KB tik 17,96  beveik nera tikimybes istot. Vis dar nesusitaikau su šia mintim, per daug įsisvajojus buvau...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 23:52:12 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
blackflower rašė:
Muuuu rašė:
blackflower rašė:
Muuuu rašė:
daktariūkštis rašė:

Visgi manau šiemet minimalus konkursinis balas perkops 19,00 ribą. Juk nemažai stojančiųjų yra laikę abu - chemijos ir matematikos - valstybinius egzaminus. Vadinasi, jeigu prastai išlaiko bent vieną iš minėtųjų, vis dar kaip gelbėjimosi ratas gali būti antrojo egzamino rezultatas. Be to, šiais metais juk daugiau abiturientų laikė biologijos ir chemijos egzaminus. O dar ta naujoji konkursinio balo sudarymo tvarka kažin kaip pakeis situaciją. Tad darau prielaidą, kad minimalus balas bus, tarkim, 19,12.

 Aš manau, kad daug yra tokių laikiusiųjų, kurie paskutiniais mėnesiais nusprendė imt chemiją/matkę dėl pasiketusios KMU tvarkos. Ir tikiuosi, kad daug yra tokių, kurie susimovė 8)

 Muuuu tavo norai pildosi, pavyzdžiui aš susimoviau...

 Suprantu. Bet.. toks gyvenimas. Kad ne taip baisiai ir susimovei :)

Mano KB tik 17,96  beveik nera tikimybes istot. Vis dar nesusitaikau su šia mintim, per daug įsisvajojus buvau...

 I kmu medicina vf meginsi? Visko gali buti zinok Nera cia taip jau prastai... mano manymu, krepseli i universitetines tikrai gausi

 As jau seniai prasymą nunešiau su KMU medicina vf, nes kazkaip nesitikejau taip susimaut per egzus, nes mokykloj chemija ir biologija gerai sekesi,o bandomųjų rezultatai buvo labai geri. Keli pažystami pernai daug prasčiau išlaikė ir vistiek įstojo tai sako man dar neviskas prarasta.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:57:16 | Nuoroda
Muuuu rašė:

O kaip dėl apeliacijų? Ar jauti, kad tiek esi verta? :S

Gal dar viskas bus gerai...;)

 Dėl apeliacijų tai galvojau, bet chemijos mokytoja patarė nerašyt, nes ji pati ten vertina ir sakė, kad ten labai negeranoriški žmonės susirinkę ir jie linkę tik dar labiau sumažint balus, nes tada kabinasi dėl betkokios smulkmenos

 Tikrai manau kad turėjau gauti geriau, nes labai daug ruošiausi ir  galvojau, kad gerai parašiau.Keista, pas mus buvo tokių, kurie išvis nesimokė, į kontrolinius nejo,nusirašinėjo, bet išlaikė geriau nei gerieji mokiniai. Likimo ironija....

Žinutė parašyta: 2009-07-01 22:42:36 | Nuoroda
Muuuu rašė:

Žinoma, apmaudu :S bet linkiu tau kažkaip išsikapstyti (hug)

 ačiū tau Muuuu už palaikymą :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 19:07:34 | Nuoroda
nefaina rašė:

tikiuosi sokoladinis laimes, mano pacios stojamasis balas 18.88 tai taip iseitu, kad galiu ir neistot.. ;O

o medicina tikrai daug,kas rinkosi, bet mes nezinom apie ju balus. As zinau daugeli zmoniu, kurie medicina rase pirmu numeriu, kuriu stojamasis balas vos 17.5..  tai manau, kad tikrai daugumos balai yra zemi, nors ir pirma parase medicina, nes visi pabandyt bent nori

 as irgi palaikau sokoladini visom keturiom :)

 medicina siemet rinkosi panasiai zmoniu kaip ir pernai bent jau KMU. ir as visiskai tau pritariu, nes visokie zmones su visokiais balais bandė laimę