Vartotojo Madmuazel pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-19 17:56:54 | Nuoroda
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

Žinutė parašyta: 2011-08-20 01:03:53 | Nuoroda
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

Žinutė parašyta: 2011-08-20 11:31:42 | Nuoroda

Sesijos metu, bent jau mano bendrabutis, tikrai būna pakankamai drausmingas. Mes net juokiamės, kad KO ČIA TAIP TYLU??? AAAA, GI SESIJA...

Man buvo tik keli atvejai, kai negali mokytis, nes už lango (buvo birželio 13... niekada neužtęskit savo sesijos iki TIEK) merginos ir vaikinai tūsino, mašinoje TŪC TŪC muzika ir man į galvą tada lindo tik GIVE ME EVERYTHING TONIGHT arba I JUST WANT TO MAKE YOU SWEAT. Beeeet bute nuo to Tu nesi apsaugotas, velniai žino, kas dėsis Tavajam kieme ar už sienos...

Pamėginkit pagyventi bendrabutyje, jeigu esat išrinktasis(-oji) ir gavot išvis. Dažnai žmogai prisižiūri Amerikietiškų pyragų visokių ir taip susidaro klaidingą nuomonę ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-20 11:39:29 | Nuoroda
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

 Vadinasi galiu drasiai pries isvarant i baraka uzsisakyti zebra belaidi ir iskart susivedus kodukus dziaugtis internetu. :D o dar kiek maciau ir univere jis yra, tai irgi galesiu karts nuo karto pasinaudoti. :D

 Tu geriau atvažiuok, įsikurk ir tada nueik į TEO. Ten sutark sutartį ir su duona ir druska lauk Zebro vyrų. Tada jie atveš Tau modemą, laidukų ten pajunginės koridoriais ir VA TADA jau galėsi šėlt internete ;D

 

Žinutė parašyta: 2011-08-20 15:27:42 | Nuoroda
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:
Madmuazel rašė:
eimonte rašė:

O kaip malunininku barake su internetu? Nes girdejau, kad vieni ir zebra belaidi naudoja, kam netraukia jis tai vadafona, kuris smarkiai nuskausmina pinigine ;D o dar lyg girdejau, kad ir pacio barako kazkoks internetas yra.. tai kaip is tikro ten viskas? :)

Yra Malūnininkuose meškanetas, bet jis toks labai nepatikimas (veikia-neveikia), be to, jei neklystu, ne visuose kambariuose traukia. Kita vertus, kas internetui nenori pinigų papildomai išleist, tai naudoja barakinį ir nieko, gyvena...:)

Aš ir kambariokė turim zebra belaidį. Dviems metams sutartis, visai apsimoka...:)

 Vat mane labiausiai ir domina zebra belaidis, nes jis man menesiui atseitu tik 11 lt :D Bet vat girdejau kad ir jis nevisuose kambariuose traukia.. ar cia tiesa? beje, kiek tas barakinis internetas kainuoja men?

Manau, zebros vyrai padaro viską, kad Tave pasiektų jų internetas ;D Barako interneto kainų nežinau:)

 Vadinasi galiu drasiai pries isvarant i baraka uzsisakyti zebra belaidi ir iskart susivedus kodukus dziaugtis internetu. :D o dar kiek maciau ir univere jis yra, tai irgi galesiu karts nuo karto pasinaudoti. :D

 Tu geriau atvažiuok, įsikurk ir tada nueik į TEO. Ten sutark sutartį ir su duona ir druska lauk Zebro vyrų. Tada jie atveš Tau modemą, laidukų ten pajunginės koridoriais ir VA TADA jau galėsi šėlt internete ;D

 

 Aaa.. Tai pas tave ne zebra belaidis, o tik modemas, kuris padaro intika belaidziu, toki as manuos turiu... O as sneku apie tikrai belaidi interneta, kur net modemu ir visokiu laidu nereikia.. :) Gal zinai kaip situacija su juo? :)

 Aha, supratau, kad mes ne apie tokį patį belaidį kalbam :o Žinau, turėjo kambariokė, kai gyveno penktam aukšte tai tvarkoj buvo, kai persikėlė pas mane į antrą, tai reikėdavo bloke sėdėt su arbatos puodeliu, nes kambary negaudydavo :)

Žinutė parašyta: 2011-08-27 11:46:26 | Nuoroda
eimonte rašė:

Pradejau krautis po truputi daiktus ir man pasidare neaisku ar kambariuose yra kokios spintos? nes kiek zinau daugumoje bendrabuciu jos buna kambariuose, o kaip malunininku g bendrabutyje?

Yra yra :)