Vartotojo persiku.megeja pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:32:43 | Nuoroda

Ir aš noriu į lt filologiją VU  tik stosiu į tą platesnę - lietuvių filologiją ir ispanų kalbą :) bet tai rašysiu antroje vietoje po kūrybinių industrijų, į kurias, veikiausiai neįstosiu. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:39:04 | Nuoroda

Va va, mane taip pat labai domintų :) Ketinu stoti ten.. :) o tu, mergyt, kaip mokais? :) kaip istorijos egzas? :) va jo labiausiai bijau.. :) ir nesuprantu, kam ten jis.. ir dar dvigubai svarbesnis už anglų bei lietuvių, o juk istorijos kaip mokomojo dalyko toje studijų programoje net nėra.. Man labiau patiko informatikos egzaminas :) vis tiek visi su informatikos mokykliniu būtų stoję Dar vat ką žinau, tai viena panelė, kuri studijuoja kūrybines industrijas, labai džiaugias jom (kalbėjau su ja per studijų parodą) :) bet labai jau ją buvo apspitę norintieji, taigi konkurentų daug bus.. :)

Žinutė parašyta: 2009-04-25 16:41:33 | Nuoroda

Na, aš įspanų kalbos nemoku ir nesimokau niekur papildomai, tad tai man bus visiškai nauja kalba (žinoma, jei įstosiu į šią specialybę). :) Manau, daugeliui taip pat ši kalba bus nauja, juk visgi ji nėra labai jau populiari, nors, žinoma, vis populiarėja.. :) Tačiau tarp antrųjų užsienio kalbų pirmosiose vietose vis dar išlieka rusų, vokiečių, prancūzų. :) Taigi mūsų 1989-1990-tųjų kartai dar nereikėtų baimintis dėl lituanistų, ypatingai gerai kalbančių ispanų kalba. :)
Man patinka, kad vu kiekvienais metais keičiasi užsienio kalba su lietuvių filologija. :) ir kaip tik šiemet išpuolė ispanų kalba, kurią visad norėjau išmokti. :)

Mielosios,-ieji, ką manote apie lietuvių folologiją+reklamą bei lt filologiją+ryšius su visuomene? :) mane domintų šios specialybės, jei būtų ne Kaune ir Šiauliuose, bet kol kas dar visiškai neatmečiau jų iš savo pageidavimų sąrašo.

Žinutė parašyta: 2009-04-25 16:48:39 | Nuoroda
mindgrinder rašė:

nu man tai tik geriau, kad pakeitė egzą:)

informos nelaikiau, istorijos šimtukas pas mane:) o kiti.... anglų 91, lietuvių 96, informos b lygio 8:D nu nėjau aš į ją:> žodžiu, galima sakyt 100% humanitarė esu, tai nežinau, kaip ten bus su matiekom, informom, jei stosiu...

 Ohooo, viską, apie ką aš dar svajoju, tu jau gavai Puikiai tau su egzais išėjo.. :) aš va dėl istorijos baisiai bijau, man ji tokiaa jau ne prie širdies, kad nežinau, kaip čia pasiseks.. :) Informatikos mokyklinį pasiėmiau laikyt, bet dbr jau planuoju net neit į jį, kai nebereik. .:) vis tiek 5 egzus laikau, tai svarbiausia būt 3 išlaikius ir galima neit tada, taigi..  Šiaip nemanau, kad dėl informatikos reiktų labai jau pergyventi, nors žinau, kad būtent informatika ir sudaro ten didžiąją dalį kreditų :) Bet manau, kad mūsų moteriškasis kolektyvas atsilaikys

Žinutė parašyta: 2009-04-25 19:56:31 | Nuoroda

Aš tai gal ir galėčiau geriau mokytis, bet esu tokia prie tingiųjų paskutinius dvejus metelius, nors ir sakiau anksčiau, kad 12-toj kl pradėsiu belekaip gerai mokytis.  Tai va neramu ir man, kad galiu neįstot, kai konkursas bus didžiulis.. Baisiausia, kad mano sesuo į vu žurnalistiką įstojo 5-tu numeriu, kai konkursas buvo didžiulis, paskui dar į interaktyvųjį dizainą įstojo apskritai pirmu numeriu, o va sesė palaidūnė (čia aš ;D) gali apskritai neįstot ten, kur nori...

Žinutė parašyta: 2009-04-25 20:02:49 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Aš ir labai norėjau į lt filologiją su reklama, bet tas Kaunas...  Žiauriai nenoriu aš ten... 

 Žiūriu, panašiai mes norim stoti su tavim, Išprotėj (kaip kitaip į tave kreiptis?)  Dar pasakyk, kad kada turėjai minčių apie interjero dizainą, juvelyriką arba architektūrą, tai apskritai būsi mano sielos sesė  nors gal ir nk keisto, kai aš tiek visur norėjau.. net į karo akademiją buvau susigalvojus stot, į tarptautinius santykius bet su tuo nieko neišėjo, nes padarau tik 2 atsispaudimus, o ten reik daug lb 

Žinutė parašyta: 2009-04-26 14:42:58 | Nuoroda

Tuomet bandysi stoti į šiaip lt filologiją vu? :)

Žinutė parašyta: 2009-04-26 14:45:23 | Nuoroda

ujj, netyčia spustelėjau per aksti "išsaugoti" :))) hm, o ten ir studijuojančiųjų numeriai paskelbti, tai nors imk ir rašyk, klausk ;D

Žinutė parašyta: 2009-04-26 18:24:56 | Nuoroda

Gaila, skype nėra jų - būtų dar patogiau ;D dar ir foto galėjo įdėt.. ;DD Mmm, reikia išsirinkti vaikiną su gražiausia pavarde (su perspektyva į ateity čia ;D) ir rimtai pakalbint :D ką manot? :) gal juos ten daug kas "atakuoja"? :) tai urgzt pradėtų, kad netrukdytume..

Aha, aš neapvilsiu tėvų!  o tu neapvilk manęs ir irgi įstok! :D ir kad jokių čia man atsikalbinėjimų!

Žinutė parašyta: 2009-04-26 18:35:36 | Nuoroda

Mano mėgstamiausi žurnalai "Namas ir aš", "Mano namai" ;DDD Beje, aš Joana :) esu nauja tavo bestė - labas ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-29 15:31:03 | Nuoroda

informatikai, priimsite ir mane? :) taip pat bandysiu stoti i kokia nors informatika vilniuje, taigi smagu butu suzinoti, kas ir kaip kitiems.. ;) skype nick'as: persiku.megeja :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:04:21 | Nuoroda

Sveiki, busimieji bendrakursiai :))

Smagu būtų susipažinti dar prieš studijas, kartu jaustumėmės drąsiau :) nežinau, kaip jums, bet man kiek baisoka pradėti naują etapą :))

Įstojau į tarpautinį verslą lietuvių kalba vf (ten prieš galą) :D kaip jūs? :)) pasidalinkit mintimis, emocijomis :))

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:32:07 | Nuoroda

Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: tarptautinis verslas
Aukštoji mokykla: VU TVM
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 2
Konkursinis balas: 18.20

:))

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:46:33 | Nuoroda
Džerika* rašė:

VGTU kūrybinės industrijos M (party)

 uuujj, kaip tau faina :))) sveikinu, bet ir pavydziu:)) svajojau apie kurybines industrijas visus metus, bet po reformos teko atsisakyti ju, nes be istorijos neturejau sansu ten istoti :/ tenka tenkintis dabar savo tarptautiniu versu tvm'e :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 17:56:32 | Nuoroda
Tiksliuke rašė:

Istojau i VU Biochemija vf :)

 mano du klasiokai įstojo į biochemiją vu vf :PP

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:15:56 | Nuoroda

O kodėl nepatenkinta? Na, aš apie ism galvojau, bet nepapuoliau ten į nemokamą..

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:36:56 | Nuoroda

Baik tu, nesijaudink:)) teks truputi pamoketi, o po rotacijos gal ir nemokama vieta issikovosi ;) be to, visa tai ateityje atsipirks ;) tai tik maza investicija i save, jei turi ambiciju ir siekiu gyvenime ;))

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:41:48 | Nuoroda

turtingų tėvų turtingi vaikeliai renkasi ism'e :D bet ir tai siaip nesąmonė.. pvz., nesu aš ten kažkokia belenkaip turtinga, mano tėvai yra normaūs vidutines pajamas gaunantys žmonės, o rašiau aš ir ism'e mokamą, ir tvm'e mokamą, maniau, pasiimsiu paskolą ir išsimokėsiu kaip nors, o po rotacijos gausiu nemokamą vietą, jei stengsiuos :) bet va pasisekė - įstojau į nemokamą :)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:46:23 | Nuoroda

Matysimės visus 4-erius metus, jei ką :D

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:59:30 | Nuoroda

Aha, tikrai smalsu.. Bet į tarptautinį verslą priėmė mūsų virš 230, tai tikrai bus daug grupių.. bent jau aš taip manau, nes juk auditorijos tai visai nedidelės, kiek žvalgiausi (tvm'e nešiau stojimo dokumentus atiduoti)..