Vartotojo dainius.... pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-21 21:41:02 | Nuoroda

sveiki  as ir ryt kalbu 9. 15 tad tikrai manau kad kaskas turesite telefone potemes  tad buciau labai  dekingas, kad kuo anksciau atsiustumete, juk  kartu mes stipresni  ir iveiksime si  siaba, mano  nr 862392814 labai  laukiu aciu  beje as mokinys B

Žinutė parašyta: 2009-04-21 22:23:21 | Nuoroda
Boružėlė rašė:

 nemanau, kad kažkas eikvos savo sąskaitą ir laiką ruošiantis įskaitai ir apsiims siuntinėti kažkam potemes į telefoną ar emailą. Atsikelkit, perisneškit per forumus ir rasit tuo pačiu laiku, kai jos paplis. negi taip sunku pačiam pasistengti jei jau taip norisi? 

 kad nors kiek veliau  kalbeciau tai mielai kitiems nusiusciau. o  kad paplis tai  ja  interneto tai  nebeturesiu  salia...

Žinutė parašyta: 2009-04-27 19:26:19 | Nuoroda

rasinys labai  tikiuosi geros temos nes nepamenu kada interpretacija rases, na o  gal jus turit pasiulymu kaip rasiniui  butu galima pasiruoti  net ir tada tureti argumentu  kai  iskris labai lieva tema...:D

Žinutė parašyta: 2009-04-27 20:12:26 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
dainius.... rašė:

rasinys labai  tikiuosi geros temos nes nepamenu kada interpretacija rases, na o  gal jus turit pasiulymu kaip rasiniui  butu galima pasiruoti  net ir tada tureti argumentu  kai  iskris labai lieva tema...:D

 Kartokis programinę literatūrą. Vistiek reikia kultūrinės patirties, o geriausia yra remtis visiems žinomais kūriniais

 na dar truputi laiko yra, tad gal galetum patarti kuriuos kurinius butu geriausia perskaityti....

Žinutė parašyta: 2009-04-27 20:13:46 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
dainius.... rašė:

rasinys labai  tikiuosi geros temos nes nepamenu kada interpretacija rases, na o  gal jus turit pasiulymu kaip rasiniui  butu galima pasiruoti  net ir tada tureti argumentu  kai  iskris labai lieva tema...:D

 Kartokis programinę literatūrą. Vistiek reikia kultūrinės patirties, o geriausia yra remtis visiems žinomais kūriniais

 na dar truputi laiko  yra, tad gal  galetum patarti  kuriuos kurinius butu geriausia svieziai perskaityti...labai laukiu atsakymo..ir patarimo...

Žinutė parašyta: 2009-04-27 22:17:16 | Nuoroda

as galiu pasakyti, kad istorijos egzamino tikrai nera ko  bijoti  ir manau kad islaikyti  gali  kiekvienas, o  neislaiko tik tie kurie eina ant duro..tad nera ko ir nervintis....

Žinutė parašyta: 2009-05-02 13:35:21 | Nuoroda

gal  but kas turite kokiu  minciu  ar naujienu apie fizikos VBE....

Žinutė parašyta: 2009-05-10 21:40:29 | Nuoroda

sveiki, tikiuosi kas nors atkreips i sia mano  zinute  demesi,  ir taip  man labai  pades suzinoti labai  svariu  dalyku. pirmiasia gal  but kas nors turite visu autoriu reikalinu  izangas kurios tiktu.? jei  taip tai buciau  labai  dekingas jai  atsiustumete skype: vassiliausskass arba e-mail:  . Dar vienas dalykas kuris mane domina stai  sie lietuviu  poetai:
S. Geda,
M. Martinaitis,
N. Miliauskaitė,
J. Vaičiūnaitė,
T. Venclova.
tai  is ju gali  buti  ideti  tik  eilerasciai taip? labai  laukiu atsakymo.

na galu  gale dar vienas klausimelis is kiek  galima pasirinkti  rasyti  interpretacija? :D  aciu  labai....

Žinutė parašyta: 2009-05-10 21:45:38 | Nuoroda

na kaip matau labai jau nedaug musu laikaciu fizika.o  gal  netycia turite minciu kokie gali  buti kompleksiniai uzdaviniai:D
 

Žinutė parašyta: 2009-05-10 21:45:39 | Nuoroda

na kaip matau labai jau nedaug musu laikaciu fizika.o  gal  netycia turite minciu kokie gali  buti kompleksiniai uzdaviniai:D
 

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:18:28 | Nuoroda
WizZz rašė:

Aš tai taip mokaus: kadangi nemėgstu eilieraščių, tai atmečiau visus rašytojus kurie susiję su eilieraščiais.  Ir mokinuosi maždaug apie tuos kitus likusius. Taip mažiau apsikraunu. Vot. :)

 Labas, Na as kaip ir tu nemekstu eileraciu, tad gal galetai pasakyti kuriuos tu ismetei autorius is savo mokymosi saraso.? Buciau labia dekingas..:)

Žinutė parašyta: 2009-05-11 21:25:40 | Nuoroda
aiste18 rašė:

O gal turite tokiu minciu, kurios bet kokiam samprotaujamame rasinyje tiktu?:) puiki iseitis pasiremti kulturine patirtimi, as jau turiu keleta minciu, kurias bet kokiam rasinyje pritaikyciau

 Vat gera klausima uzdaviai jis man neduodavo ramybes tad nusprendziau rasyti (gal but) interpretacija, taciau dar neatsisakau  galimybes rasyti ir rasini. tad informacija apie ta ir ta mane labia domina. O gal galetum parasyti kokiu tu ten kelis tuos kurinius turi kur tikdu daugumai…:d

Žinutė parašyta: 2009-05-19 12:23:30 | Nuoroda

Gal but kas nors turite savo interpretacije parase ir isimete i pc tad butu labai  smagu jai  kas atsiustu man kaip pavizdy, nes kada paskutini karta as ja rasiau tai  nepamenu..:D skype vassiliausskass , aciu..

Žinutė parašyta: 2009-05-19 15:06:57 | Nuoroda
ExTassy rašė:

Kaip manot yra realu rytoj tiketis : Donelaicio,  Maironio, Marcinkeviciaus, Putino, Kreves, Neries ir Sruogos... apie juos si ta mokant nebaisu eit?

 as tau galiu  garantuoti stai  siuos kuriuos isvardijai tikrai bus vienas is ju.. patikek manimi..:D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 15:24:34 | Nuoroda

o Donelaicio  as galiu  garantuoti kad nebus....tad melskimes kazkam kitam.....

Žinutė parašyta: 2009-05-19 16:03:20 | Nuoroda
Dillia rašė:

jei kas dar zada mokytis turiu neblogu izangu;)

 oi  zinoma, tu tik atsiuski as siokas tokias turiu bet gal tavo geresnes..:) per skype jai gali vassiliausskass

Žinutė parašyta: 2009-05-19 16:42:27 | Nuoroda
wilmoooote rašė:

idomiai cia..mum mokytoja sake, kad per egza net nesvajokit, kad galesit pasisukt i kita sona ir kokio klausimo pasiklaust [sita as pati puikiai suprantu]  , nes jei pasakys, tai tikrai pasakys neteisingai, nes jus visi esat konkurentai, o cia ziuriu visi taip dosniai dalijsi informacija ;DDD

 oi koks tu nesupratingas zmogau juk susivienijimas kelias i  stiprybe, tad kaip  reikia vieni kitiems ir padedame, beje ryt gal konkurentaio gal jau  rudeni kolegos, ka gali zinoti..;D

Žinutė parašyta: 2009-05-19 17:44:01 | Nuoroda

neziurekite i laikrodi  kuo  dazniau ziuresite duo  labaiu  baime mus, ar jau  tai nekanrtaujate  egzamino, as tai labai  noreciau  atideti dar kelioms dienoms...

Žinutė parašyta: 2009-05-20 15:09:29 | Nuoroda

o kiek ten reikia tasku  kad gautum bent viena bala?

Žinutė parašyta: 2009-05-21 18:39:50 | Nuoroda

sveikuciai, gal  jus zinote gal  kur nors nete yra testo  kamieniniai  atsakymai?