Vartotojo dazza pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-27 21:57:12 | Nuoroda

Visų pirma noriu atsiprašyti, jeigu ne ten parašiau temą, kur reikėjo.
Taigi, gal galit padėt? Esu 11-okas, jau dabar pamažu nerimauju ką studijuot ir kur studijuot. Sunku pasirinkt reikiamą dalyką, nes nuo to, praktiškai, priklauso mano ateitis.
Tai čia dalykai, su kurie man labiausiai prie širdies(A-a lygiu, B-b lygiu, pirmas skaicius pirmo semestro, antras antro):
Istorija(A): 9, 9
Geografija(B, nes A lygio grupe nesusidaro): 9, 10
Anglų k.(A): 8, 9
Ekonomika(B, nes A lygio grupe nesusidaro): 8, 9
Lietuvių k.(A): 9, 8
Matematika(A): 6, 6 :D
Pirmi semestrai tiesiai is pažymių knygelės, o antrus suskaičiavau kiek gausis. Viskas tiesa, tik norėčiau pridurt, kad dar du metus dalyvavau Č.Kudabos konkurse ir abukart tarp 20 patekau tai gal kažką truputį labiau sako, be to labiau mane trauktų kažkas prie finansų ar pan., nors sprendžiant iš matematikos taip neatrodo...
Taigi labai norėčiau išgirsti studentų, ir netik, nuomonę, pagal esamus dalykus kur būtų geriausia studijuot ir ką. O jei per sunku, tai bent jau ką geriausia studijuot :)
Laukiu atsakymų :)

Žinutė parašyta: 2009-04-28 16:11:28 | Nuoroda

Patarkit kasnors :)

Žinutė parašyta: 2009-04-28 17:12:19 | Nuoroda

Kažkokia nesamonė gaunasi su balų skaičiuokle...
Kai pasirenku visus egzaminų balus, tada renkuos tam tikro dalyko lygį ir pažymį. Pvz.: Istorija. Pasirenku A lygio 9, tai grynai tiek pat balų gautum, net jei būtų B lygio 9. Kas čia per nesamonė? Ta prasme gal lygis neprisiskaičiuoja? Nes susidaro toks įspūdis, kad jokio skirtumo ar tu 9 turi A ar B lygyje...

Žinutė parašyta: 2009-04-28 17:24:02 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
moto91 rašė:

Visų pirma noriu atsiprašyti, jeigu ne ten parašiau temą, kur reikėjo.
Taigi, gal galit padėt? Esu 11-okas, jau dabar pamažu nerimauju ką studijuot ir kur studijuot. Sunku pasirinkt reikiamą dalyką, nes nuo to, praktiškai, priklauso mano ateitis.
Tai čia dalykai, su kurie man labiausiai prie širdies(A-a lygiu, B-b lygiu, pirmas skaicius pirmo semestro, antras antro):
Istorija(A): 9, 9
Geografija(B, nes A lygio grupe nesusidaro): 9, 10
Anglų k.(A): 8, 9
Ekonomika(B, nes A lygio grupe nesusidaro): 8, 9
Lietuvių k.(A): 9, 8
Matematika(A): 6, 6 :D
Pirmi semestrai tiesiai is pažymių knygelės, o antrus suskaičiavau kiek gausis. Viskas tiesa, tik norėčiau pridurt, kad dar du metus dalyvavau Č.Kudabos konkurse ir abukart tarp 20 patekau tai gal kažką truputį labiau sako, be to labiau mane trauktų kažkas prie finansų ar pan., nors sprendžiant iš matematikos taip neatrodo...
Taigi labai norėčiau išgirsti studentų, ir netik, nuomonę, pagal esamus dalykus kur būtų geriausia studijuot ir ką. O jei per sunku, tai bent jau ką geriausia studijuot :)
Laukiu atsakymų :)

 Norint studijuoti finansus reikėtų gerokai pasitempti matematikoje, nes ten jos iš tiesų daug. Jeigu tikrai jauti, jog tai tavo rogės tai verčiau susiimk jau dabar. Linkiu sėkmės!

 Dėkui už atsakymą.
O prie to pačio gal kas galėtų pridurti kur geriausia studijuot Ekonomiką ar su ja susijusius dalykus? Kur geriausi dėstytojai, geriausios sąlygos ir pan.? :)

Žinutė parašyta: 2009-04-28 17:38:55 | Nuoroda

Dar kartą dėkui :)
Iš tiesų turėjau mintyse kelis galimus variantus: MRU, VU, VDU bei ISM. Tavo pasakymas, kad gana senamadiškai ir pan., tai tik prideda noro stoti į ISM. O kaip dėl praktikos? Gal kas studijuojat panašius dalykus vienam iš universitetų, tai galėtumėt pasakyt, jei atliekat praktiką, kokio pobūdžio ji būna ar kaip mokymosi sąlygos bei dėstytojai. Perskaitysiu viską, ką tik parašysit :D
Galbūt atrodau lyg rakštis vienoj vietoj, bet tiesiog noriu būti užtikrintas dėl ateities ir nesiblaškyti :)

Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:44:20 | Nuoroda

Sveiki dar kartelį. Reiktų paslaugėlės :)

Vienoj iš temų skaičiau, kad galima studijuoti Danijoje nemokamai. Taigi sumąsčiau, kad jei dar kasnors žino kokius užsienio universitetus apie kurių studijas yra skaitę ir žino šiokią tokią naudingą informaciją, tai galėtumėt patalpint nuorodas čia su trumpu aprašymu ar pan. Manau daugeliui praverstų, nes ne vienas norėtų bandyti laimę užsienyje :)

Žinutė parašyta: 2009-05-10 19:47:31 | Nuoroda

Va, va, va :) aš irgi žadu stoti į kąnors, kas susiję su ekonomika. VU ekonomika ir ISM ekonomika man priimtiniausi, taigi bet kokia informacija čia padėtų ir man :)

Žinutė parašyta: 2009-05-12 18:40:58 | Nuoroda

2008m ISM pateko tarp 300 geriausiu verslo mokyklu ir gavo 4 palmes sakeles is penkiu galimu! tai auksciausias ivertinimas lietuvoje ir vienas auksciausiu visame Vidurio ir rytu Europos regione. Beje, ten istot gal ir lenga, pirmus kursus lengva, taciau atejus (jei sugebi) i trecia kursa,tai lb sunku, reik daug mokytis, ir betko ten nelaiko!

Čia perkopijavau, ką parašė Mildoosius vienoj iš temų :)
 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 22:23:32 | Nuoroda

kiseneje_piene tai žiauriai varo :D Diekui dievui yra tokių žmonių :)
Pats dar šiemet tik 11-tą klasę baigsiu, bet visvien, domina perspektyvos :) Ką konkrečiai galėčiau rinktis jei gerai einasi Istorija, Anglų, Geografija? Matkė tai prasčiau, nors galvą ant jos turiu, bet kažkaip nesiseka... Čia iš esmės klausimas skirtas betkam (ypač kiseneje_piene) kas gali apšviest mane :)
 

Žinutė parašyta: 2010-01-30 18:18:56 | Nuoroda

Sveiki visi, nepykit už naują temą, bet neisivaizdavau kur ją įkišt kitur :D
Einam prie reikalo...
Norėjau paklaust ar apsimoka studijuot Geografiją? Aš moku ją gana gerai, bet nenoriu su ja susieti savo gyvenimo, nes neatrodo perspektyvi sritis. Pats daug darbo įdėjęs mokantis Matematiką ir Istoriją, todėl nusitaikiau į Ekonomiką, bet kadangi esu gavęs pasiūlymą studijuot Geografiją, tai norėjau paklaust ar verta? Ta prasme gal kas pažįstamų turit ar patys mokotės, ar tiesiog girdėję kažką esat, tai gal apšviest šiuo reikalu galėtumėt? Galit rašyt tiek per pm, tiek čia atsakymus, būsiu tikrai dėkingas už bet kokią dominančią informaciją :)

Žinutė parašyta: 2010-01-31 22:14:01 | Nuoroda

Taip ir maniau, kad geografija nepopuliari... Net čia nėra žmonių bent kiek universitetuose susipažinusių su šia sritimi :D

Žinutė parašyta: 2010-02-01 19:29:03 | Nuoroda

Tame ir esmė, kad net neįsivaizduoju. Manau, kad šis mokslas nepopuliarus, nes nėra nei gerai apmokamo, nei įdomaus darbo, todėl ir klausiu, gal nuomonė mano pasikeis :)

Šiaip įsivaizduoju, kad reiktų dirbi kažką aplinkos apsaugoj, galbūt atlikinėt kokius žemės matavimus ar tiesiog geografijos mokytoju ar šiaip su gamta susijusius darbus... Iš tikrųjų net į galvą neateina darbai, kuriuos galima būtų dirbti baigus geografiją.

O gal tamsta plačiau žino apie šią specialybę? :D

Žinutė parašyta: 2010-02-01 21:33:16 | Nuoroda
Rūt. rašė:

Aš tai manau, kad galima būtų dirbt tik geografijos mokytoju O tie žemės matavimai kaip sakei jau prie kitų specialybių priskiriami, aplinkosauga net atskira studijų programa ;) Gerai paieškojus, panaršius nete tikrai būtų galima rast kažką sau tinkamo ;)

Nesiginu, kad ne prie geografijos šios sritys, nes net neįsivaizdavau ką galima būtų dirbti baigus geografiją, todėl žmonių ir klausiu, nes pačiam noro nėra, jokio viliojančio darbo susieto su geografija nerandu, tai ir visai netraukia ši specialybė, o pasiūlymas viliojantis... :)

Žinutė parašyta: 2010-02-02 20:32:40 | Nuoroda
AurimasPA rašė:

Studijuoju 1 kurse VPU geografija, nesigailiu kad cia studijuoju ir kad istojau i sia specialybe.Kodel?Galiu atsakyti, kad mokslas apimantis viska, net sunku butu pasakyti apie ka nesimokome.O darbas, pirma aisku mokytojo, o kitas dalykas kuri suzinojau istojes  yra labai patrauklus norintiems susieti gyvenima su geografija yra stai cia vpu.lt/index.php?1138149998 kiek zinau sie mokslai kainuoja ne kalnus pinigu ir prasides nuo 5 semestro.Apibendinant galiu pasakyti tik tiek, kam sis mokslas niekada nebuvo primtinas, nestokit ir nesivaginkit, nes keiksites, nes reiks i galva detis daug visko ir to ko pasirodys nereikia.

Pirmiausia dėkui už atsakymą. Pagaliau sulaukiau ir geografo :D Gal tu daugiau žinai kuo galima dirbti baigus geografiją ar panašių dalykų? Ta prasme ar perspektyvi specialybė ar kaip? Visvien geografiją studijuoji, tai turėtum kažko daugiau žinot apie perspektyvas, manau. :)

Beje, daug gamtinės pusės? Ta prasme visos litosferos, klimatas ir pan.?

Žinutė parašyta: 2010-06-11 23:41:56 | Nuoroda

Jei 102 gali būti 9, tai kiek būtų 129? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-13 10:56:23 | Nuoroda

Ispaniją. Neperseniausiai rinktinėj dar lošdavo Raul'is, tai išliko simpatijos ispanams iki šiol :)

Žinutė parašyta: 2011-02-18 13:02:54 | Nuoroda

Tai va chebryte. Visą laiką žinojau, jog jei ir studijuosiu kur, tai tik VU. Taigi, iškilo toks klausimas man. Ką gi tenai studijuoti?
Norėčiau studijuoti kokį socialinį mokslą. Ilgą laiką planavau ekonomiką, bet abejoju ar VU gaučiau nemokamas ekonomikos studijas + laaabai populiari specialybė ir ekonomistų galima rasti daug kur. Teisės kratausi, jokiom su psichologijom ar socialiniais darbais specialybėm nesu sutvertas, o kitų specialybių niuansų nežinau, tai būtent todėl į jus ir kreipiuos.
Norėčiau išgirsti bent keletą žodžių apie bet kokią specialybę, kuri yra socialinių mokslų srityje ir kuri nėra pernelyg paklausi (kad būtų šansų gauti vf vietą).
Kas atsilieps į mano šauksą - dėkui :)

Žinutė parašyta: 2011-02-26 18:38:49 | Nuoroda

Na gi, rebiatos :D

Žinutė parašyta: 2011-02-27 20:55:38 | Nuoroda

Tame ir esmė, kad aš net neįsivaizduoju ką studijuoti :D žinau tik, kad nenoriu studijuoti tai, kas populiaru :D na be abejo aš galiu permest akim kokia specialybė kokias ateities perspektyvas siūlo ir shit like that, bet man labiau reikėjo VU studentų nuomonių apie dalykus, kuriuos jie studijuoja soc. mokslų srity. Ta prasme pasakytų kaip ir kas, gal būtų lengviau apsispręsti. Na, gerai tik tiek, kad laiko dar turiu :D

Žinutė parašyta: 2011-05-24 21:17:46 | Nuoroda

Sveiki visi.

Nusprendžiau, jog studijuosiu VU TVM Tarptautinį verslą (anglų kalba). Esu įsitikinęs, jog gausiu vf vietą, nes pernai tokią gavau, bet teko atmesti pasiūlymą. Na, ne esmė. Prie reikalo.

Taigi, norėčiau išgirsti pletkus, gandus, faktus, žodžiu visą informaciją apie TVM bei tarpautinio verslo studijas tenai. Sunku buvo spręsti kur stoti, taigi, norėčiau objektyviai įsivertinti šią aukštąją mokyklą.

Laukiu atsakymų :)