Vartotojo ramiai! pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:26:20 | Nuoroda
PAMPUSHKA rašė:

Beje, jau kelias valandas bandau išsiaiškinti, kaip vis dėlto mokysis tie ištęstinę formą pasirinkę ir niekaip negaliu išsiaiškinti. Visur visi rašo skirtingai. Supratau tik tiek, kad kas NL pasirinko, tai tie mokysis ir dienine ir vakarine forma, o tie kas I, tai tikrai neakivaizdiniu būdu mokysis ir plius galbūt kažkaip panašiai į dieninę formą, tik ten bus kelias dienas į savaitę užsiėmimai tik. Taip pat kylo mintis, kad kiekvienoje studijų programoje ir universitete viskas skirtingai. Kas žino kaip bus su  TPSMI studentais? Na aišku tik tiek, kad nieko neaišku :) Tiksliai supratau tik tą, kad I formą pasirinkę galės mokytis 5 metus, nes studijų trukmė nauja įsigalioja tik nuo 2011m.

Čia yra aprašyta studijų tvarka neakivaizdininkams, o mes tokie ir esam. Manau, kad labai nesikeis. Politikos mokslai ištęstinėse studijose studijuojami sesijiniu būdu (tai artimiausias buvusiam neakivaizdiniam). Kitur ištęstinės gali būti ir dieninės, ir vakarinės, ir sesijinės. Radau lamabpo.lt kažkuriam skyrely viską plačiai aprašyta.

 

Taigi, bus kelios intensyvios paskaitų savaitės ir seminarai kas antrą mėnesį, tuomet sesija.

 

www.tspmi.vu.lt/lt/studijos/bakalauro/neakivaizdines/

 

Aš labai tikiuosi, kad galėsim tik penkis metus mokytis. :}}

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:25:37 | Nuoroda
Viilius rašė:

Sveiki ! Kaip sekes? ;P Istojot? ;D As istojau :D

 Į nl m? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:31:02 | Nuoroda
Viilius rašė:
ramiai! rašė:
Viilius rašė:

Sveiki ! Kaip sekes? ;P Istojot? ;D As istojau :D

 Į nl m? :)

 Ja :D i vf tipo reikejo 19.8 ;D

 

Ouu. Tai visi šimtukininkai ir sulindo į tas 85 vietas. :>

Ai, aš jau buvau nusiteikus mokėt, tai man tas pats. Negaliu nesidžiaugt. :)))

 

Beje, o neaiškus sąrašas? Na, kaip sužinoti kuriuo nr. įstojom. Šiais metais el. laiške nerašė. :>

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:49:16 | Nuoroda
torquoise rašė:

man rodos as tada gerai atspejau su istojusiuju balais;D 

sveikinu istojusius:)

gal reiketu sukurt kokia skype konferencija?:)

 Gal ir reikėtų :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:51:28 | Nuoroda

duokit skype

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:57:54 | Nuoroda
Only_Happy rašė:
black_sheep rašė:
Only_Happy rašė:

Ir aš apturėsiu malonumą su jumis mokytis...  Įstojau į nuolatines vf su 20,06... Tiesa, kaip galima sužinoti, kelintu numeriu?

 Man ir labai įdomu! kai sužinosi, parašyk čia. Gali būti, kad mes šalia stovim, nes aš 0,04 aukščiau, mano 20,1 :))

 Vat ir nesužinosim kelintu numeriu įstojom...  Kątik VU tinklalapy perskaičiau, kad nuo šių metų tokia informacija yra neteikiam... O gaila...

 Tikrai gaila, na, bet čia tik smalsumo patenkinimas. Kokia iš to nauda, šiaip jau reikia džiaugtis kad įstojom ir tiek.

 

Dar kartą prašau kontaktų, kuriu skype konferenciją.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 20:41:29 | Nuoroda
seeese rašė:

Man viena draugė sakė,kad pasirašant sutartį su universitetu reikia mokėti 30 LT.Kaip manot tai tiesa? 

 mokėti nereikia, o nuotraukas tris reikia turėt, o ne dvi
dar atestato kopija, patvirtinta notaro ir asmens dokumentas

 

beje, jei pavardė pase skiriasi nuo tos, kuri atestate, taip pat turit pristatyt notaro patvirtinta dokumento nuorašą

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:49:50 | Nuoroda
evutia rašė:
Leeee rašė:
evutia rašė:

pasidarysi vietoj ta notaro nuorasa net moket nereiks...

 o tj kaip ten wietoj daro ta notaro nuorasa?reikalinmgas jis?kdl negalima siaip atestata nunest be jokiu notaru? :?

 atsviecia ir uzdeda stampiuka ir viskas keliu minuciu darbas.... nu kam palikt atestata jei gali palikt kopija? seip manau galima bet kam reikia?

 Kelių minučių, bet prieš tai stovėjau apie 50min eilėje :D ir neima originalo, prašo nueit pasidaryt kopiją univere ir pasitvirtint

Žinutė parašyta: 2009-07-24 11:51:45 | Nuoroda

Pasitaisau: "beveik šimtukininkai" :)

Beje, į NL įstojai?

Žinutė parašyta: 2009-07-24 17:25:23 | Nuoroda

Beje, gal kas dar į ištęstines įstojot? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 19:42:04 | Nuoroda

vika____

 

yra skype konferencija, parašyk, pridėsim

Žinutė parašyta: 2009-12-16 12:23:49 | Nuoroda

Sveiki, aš studijuoju tspmi neakivaizdiniame skyriuje, nes dieniniame nenorėjau.

Mokytis labai įdomu, nors praktiškai atsakongai mokantis nelabai lieka laiko normaliam gyvenimui. :D Reikalavimai aukšti, skaityti daug, daug rašto darbų, t.t. O dabar ir sesija ant nosies.

Bet tikrai nesigailiu, buvo verta. Puikūs dėstytojai ir grupiokai.

Net jei ir neišlaikysit labai gerai egzaminų - stokit į neakivaizdinį, nes čia nereikia tokių aukštų balų, o į dieninį pereinamasis buvo virš 18. Nemokamas vietas, aišku, gauna tik genijai. :D

Pirmame semestre mokomės politikos mokslų pagrindus, klasikines politines teorijas, mikroekonomiką, teisės teoriją ir anglų k.

PMP - įdomu, nėra labai sunku. KPT reikia labai daug skaityt, dabar gailiuosi, kad nepradėjau skaityt literatūros vos tik įstojau, nes nespėjau visko perskaityt, labai geras dėstytojas :D

Mikroekonomika - labai paprasta, viskas aišku ką turio mokėt, iš ko mokytis, nėra labai sunku.

Teisės teorija - labai fainas dėstytojas, bet visa kita - nesąmonė. Na, reikia perskaityt nerealaus storio kompendiumą, konspektai - apie 130 psl., sunku. Žiauriai. Nemanau, kad išlaikysiu iš pirmo karto. :D

Žinutė parašyta: 2009-12-16 12:25:03 | Nuoroda

Beje, galimybių yra daug. Ne tik valstybinė tarnyba, bet ir darbas žiniasklaidoje, privačiose įmonėse, įvairiose nevalstybinėse organizacijose ir kt.

Žinutė parašyta: 2010-02-22 10:35:09 | Nuoroda

Niekas čia nesiskiria.

Aš studijuoju VU, neakivaizdžiai.

Mokslas nėra sausas, bet siūlau stoti tik tuo atveju, jei tikrai esi nusiteikęs mokytis. Jei tingi, geriau rinkis fiolologiją. :D

Egzaminus reikia išlaikyti net labai gerai, jei nori studijuoti nemokamai. Visi virš 90.

Jei ketini mokytis neakivaizdžiai, tuomet užteks ir mažiau.

Konkurencija didelė, mokytis daug, skaityti daug, reikia gerų anglų kalbos žinių, nes labai daug literatūros anglų kalba.

Nežinau, kas dar domina?

Žinutė parašyta: 2010-02-22 10:38:35 | Nuoroda

Aš ten buvau įstojusi, aukštų balų nereikia. Nors žiūrint kas jums yra aukšti. Man aukšti - visi virš 90. :D Su savo balais pataikiau per viduriuką. Mokytis įdomu, nesunku, smagu tralala

Tikrai gaila, kad teko perstoti.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:06:09 | Nuoroda

Galite stoti į ištęstines, pakliūti paprasčiau, tik finansavimui gauti reikia gana aukštų balų. Nepamenu koks buvo praeitais metais, bet ištęstinėse KB virš 20, o dieninėse KB gerokai virš 19 buvo tų, kurie gavo valst. finansuojamas vietas.