Vartotojo NiekamTikes pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-03 17:00:24 | Nuoroda

Sveiki,

Paskaitinėjau jūsų žinutes :). Audre, tau reikia apsispręsti galutinai ar tu tikrai nori šios specialybės, nes kitu atveju tik veltui sugaiši laiką bandydama į žurnalistiką įstotį. Maža to, vėliau, kai ateis laikas ir susivoksi, kad tai - ne tau, bus per vėlu, nes jau būsi užėmusi kažkieno kito, kuris tikrai nori čia studijuoti, vietą. Todėl gerai apmastyk visus pliusus ir minusus, pasidomėk daugiau apie šią studijų programą ir rimtai su savimi pasikalbėjus - apsispręsk. :]

Pastebėjau, kad žurnalistiką visi laiko prestižu, nes mano, kad ten rožėm viskas klota ;D. Va, pernai bandžiau su viena drauge ten stoti. Ji įstojo, aš ne. Jos kūrybinio konkurso balas - 8, mano - 10. :) Tai akivaizdžiai pasako, kad kūrybinis konkursas toli gražu nefiguruoja. Nors šiemet gal kiek pakeitė tvarką? Čia kreipiuos į tave, Vyteni, nes matau, kad žinai kažką daugiau nei aš :] Tai tikiuos ir papasakosi apie šių metų tvarka. Internete ne tiek ir daug tos informacijos, kiek žiūrėjau. Tai va, o draugė šiuos metus ten studijavo/studijuoja ir sakė, kad tas tolima ir graži oazė, kurios taip stipriai kartu siekiem, jai ten nusigavus buvo ne kas kita, kaip miražas.... :)

Todėl šiemet kiek susvyravau ir dar nesu tikras ką reikės rašyti į tą blanką, kurs surašome norimas studijuoti specialybes. Pernai buvo tik vienas laukelis užpildytas, o šiemet jau nebe šimtu procentų įsitikinęs. :] Gal tik aštuoniasdešimčia. :> 

Būtų smagu, kad į šitą forumo skiltį įsijungtų ir daugiau asmenų, žadančių stoti į žurnalistiką. O.o

Žinutė parašyta: 2009-05-03 19:49:54 | Nuoroda

O gal tai ženklas nepasiduoti ir įtikinti save, kad tai tau? :] . Pasidomėk dar viena specialybe: Informologija. Gal sudomins. :) 
 

Žinutė parašyta: 2009-05-04 04:01:38 | Nuoroda

:> Sveiki, Aš taip pat bandysiu stoti į Filologiją, bet tik trečiu numeriu. Mąstau apie lietuvių filologiją - ispanų kalbą. Tik kažkiek baisu, kad žemas lietuvių egzamino balas. :) Ir bus gan sunku įstot, o į vf, ko gero, neįmanoma ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-04 04:04:48 | Nuoroda

Beje, norėjau paklausit apie Kūrybinių Industrijų specialybę... Kas tai? kokie dalykai? perspektyvos? :> Kodėl toks šurmuliukas dė; šios specialybės? Nes ji kyla aukštyn, kaip kadaise kilo Kultūros vadyba ;D

Žinutė parašyta: 2009-05-06 03:30:41 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Kažkas naujo, kažkas įdomaus, todėl visi ir šurmuliuoja ;D Įtariu šiemet didelis konkursas bus :s  Bėk į KI temą ir paskaitinėk ;D

Paskaitinėjau. :) Viskas skamba viliojančiai, bet pažiūrėjęs į dalykus, kuriuos dėsto, nusprendžiau kad pirmu numeriu tikrai nerašysiu ;D bet stoti reikia pamėginti.

 

Žinutė parašyta: 2009-05-06 03:33:07 | Nuoroda
Vega~ rašė:
NiekamTikes rašė:

:> Sveiki, Aš taip pat bandysiu stoti į Filologiją, bet tik trečiu numeriu. Mąstau apie lietuvių filologiją - ispanų kalbą. Tik kažkiek baisu, kad žemas lietuvių egzamino balas. :) Ir bus gan sunku įstot, o į vf, ko gero, neįmanoma ;D

  Oho, galbūt savo gretose ir vyrą turėsim? :) nuoširdžiai linkiu nepasiduoti išankstinėms depresijoms, - gerai išlaikysi tą lietuvių egzą ir viskas bus čiki 

 Galbūt turėsite :>. Kiek žinau, tai kasmet bent pora viakinukų tikrai įstoja ;D tad tikrai nerausit viena kitai plaukų ir kontrastas šioks toks bus ;D Beje, ačiū. :> sėkmės prireiks, nes jos reikšmė laikant egzaminą ~60% ;D. [ tarp kitko, lietuvių egzaminą perlaikinėsiu :>~ ]

Žinutė parašyta: 2009-05-06 22:45:29 | Nuoroda

VDA

Žinutė parašyta: 2009-05-14 15:18:04 | Nuoroda

Tai kad šiemet stojamieji nesudaro 45% stojamojo balo. :) 

Žinutė parašyta: 2009-05-17 02:30:59 | Nuoroda

Kiek supratau, tai stojamieji turės gan didelę reikšmę. Tarkim jūsų egzaminų balai nėra labai įspūdingi ir palieka jus už patekimo į šią specialybę linijos. Tačiau per kūrybinį konkursą [stojamuosius] jūs ne tik buvote įvertintas aukščiausiu balu - 10, bet dar ir palikote labai teigiamą įspūdį komisijai ar net užkariavote jų širdis. Tokiu atveju, net jei ir nepatenkate dėl žemų balų - komisija jums suteikia tokią išskirtinę teisę ir priima.

Visu savimi pasisakau už tokią idėją ir keikiuos, kad to nebuvo pernai... Nes kai buvau kūrybiniame konkurse, kad jūs žinotumėt, kokių idiotų ten teko matyti. Žinoma, buvo žmonių, kurie tikrai motyvacijos studijuoti žurnalistiką turi ar gražiai apšnekėt moka... Bet buvo ir klounu su šimtukais, kurie atėjo ne ten... :) 

Šiaip, visų pirma, linkiu aukštų balų iš VBE'nų [net jei ir gausite žemus nenusiminkite.], o poto susitiksime kūrybiniame konkurse. Ten jau atsiskleis kas yra kas ... ;>

Žinutė parašyta: 2009-05-17 02:32:32 | Nuoroda

:))))

Žinutė parašyta: 2009-05-19 01:08:40 | Nuoroda

Klaipėdos universitete stojamųjų egzaminų/kūrybinio konkurso nėra :) 

Žinutė parašyta: 2009-05-19 01:33:59 | Nuoroda

Truputuką susimaišiau.

Dabar vf vietos gavimas/krepšelis priklausys nuo balų, kuriais baigiau mokyklą ar nuo egzaminų rezultatų, reikalingų stojant į pasirinktą specialybę?

Žinutė parašyta: 2009-05-19 01:36:20 | Nuoroda

nerandu internete VU specialybių kainų....

Gal kas radote?

Žinutė parašyta: 2009-05-19 01:39:48 | Nuoroda

Dar norėjau pasiteirauti...  Kai rašau prašymą, tarkim parašau dvi specialybes. Vėliau, noriu pasikeisti ir rašo, kad už koregavimą reikia mokėti 30lt. Tai 30 lt už kiekvieną naują prirašymą/pakeitimą ar apskritai 30 lt reiks užmokėt už viską ką pakeisiu savo prašyme? (:

Žinutė parašyta: 2009-05-19 17:38:45 | Nuoroda
R.V.U. rašė:
NiekamTikes rašė:

Dar norėjau pasiteirauti...  Kai rašau prašymą, tarkim parašau dvi specialybes. Vėliau, noriu pasikeisti ir rašo, kad už koregavimą reikia mokėti 30lt. Tai 30 lt už kiekvieną naują prirašymą/pakeitimą ar apskritai 30 lt reiks užmokėt už viską ką pakeisiu savo prašyme? (:

 30 Lt mokėsi už visą koregavimą, jei neperžengsi ribos. Tačiau jei prašymą pateiksi internetu, už koregavimą mokėti nereikės.

 O tas ribos peržengimas būtų trachtuojamas, jeigu prieš tai surašytas dvi specialybes palikčiau ir dar prirašyčiau kelias? taip? 

Žinutė parašyta: 2009-05-22 21:35:44 | Nuoroda

O kokios tos kainos? Ir apskritai, kaip sužinot tikslias kainas?

Žinutė parašyta: 2009-05-22 21:36:41 | Nuoroda

;D aš realiausiai į Istoriją įstosiu :>>

Žinutė parašyta: 2009-05-22 23:57:44 | Nuoroda

Pritrūkai mandrumo parašyti nuorodą? :) 

Žinutė parašyta: 2009-05-23 16:51:37 | Nuoroda

:)))))) 

Žinutė parašyta: 2009-05-23 16:55:01 | Nuoroda

Na, vieta, kur aš įstosiu - priklauso tik nuo manęs pačio. Joks argumentas neprivers galvot kitaip. :)

Dar nesugalvojau, ką pirmu rašysiu, nes tai priklausys nuo lietuvių VBE rezultato (:

Viena aišku - VU.